Şimdi Ara

apartmanda fare var yardımm!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
4.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar apartmanda yaklaşık 3 kilo ağırlığında 2 adet fare var..Dış kapının eşiği yok içeri girebilirler..
    kapının altına ne koyabiliris....

• 3 kilo faremi
  • NE O 3 KİLOMU NE BU LEN DOMUZMU
  • 3 kilomu [oha.gif] Bence bi daha tart sen onları..
  • kedi bile korkar onlardan
    aslan felan getir sen o apartmana
  • az once daireye girdi.eğer yalan soyluyosam ........... walla nerdeyse 3 kilo wardı.neyse attık dısarı az once ama gece korku war.tekrar gelmez inş.kulakları sağlama almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gogocan -- 18 Mayıs 2006; 2:13:34 >
  • Dikkat et sen uyurken şeyini yemesin
  • Apartmanda silahı olan ve kullanabilen varsa vursun derim
  • seni geraksizlere bekliyoruz..
  • yuh öldüremedinizmi bir apartman insan bir fareyi fili yıkar o kadar adam
  • siz bi tane aslan koyun apartmana. kedi falan başedemez onla
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

3 kilomu [oha.gif] Bence bi daha tart sen onları..

• bizim komşu anlatmıştı bir kere ; sıçan tabir edilen kuyruğu hariç 20-25 cm fareymiş.. evin içinde 5-10 dk. boğuşmuş fare ile.. sert cisimlerle haklayamayınca, aklına askerde kullandığı teknik gelmiş.. ayakkabılığın arasına sıkıştırıp, bir tencere kaynar suyu üzerine boca etmiş.. ne mi olmuş ? fare'nin fare'nin viyak viyak feryatlarından sonra, ayakkabılığı çekmişler.. manzara korkunç; leşi 40 cm. lik alana yayılmış, pestil olmuş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _goLdEnSkuLL___

bizim komşu anlatmıştı bir kere ; sıçan tabir edilen kuyruğu hariç 20-25 cm fareymiş.. evin içinde 5-10 dk. boğuşmuş fare ile.. sert cisimlerle haklayamayınca, aklına askerde kullandığı teknik gelmiş.. ayakkabılığın arasına sıkıştırıp, bir tencere kaynar suyu üzerine boca etmiş.. ne mi olmuş ? fare'nin fare'nin viyak viyak feryatlarından sonra, ayakkabılığı çekmişler.. manzara korkunç; leşi 40 cm. lik alana yayılmış, pestil olmuş..

fazla kaynatınca vitamini ölüyor

• quote:

bizim komşu anlatmıştı bir kere ; sıçan tabir edilen kuyruğu hariç 20-25 cm fareymiş.. evin içinde 5-10 dk. boğuşmuş fare ile.. sert cisimlerle haklayamayınca, aklına askerde kullandığı teknik gelmiş.. ayakkabılığın arasına sıkıştırıp, bir tencere kaynar suyu üzerine boca etmiş.. ne mi olmuş ? fare'nin fare'nin viyak viyak feryatlarından sonra, ayakkabılığı çekmişler.. manzara korkunç; leşi 40 cm. lik alana yayılmış, pestil olmuş..

20cmlik bi fareyi sert cisimle öldürememek tamamen komşunuzun kabiliyetsizliği. Şahsen süpürge sapıyla çok sayıda fare katlettim çokta kolay oluyor. Su falan kaynatmak falan hikaye hemde uzun hikaye.

• beceriksizlike ne alakası var.. 1-2 kez denk getirmiş ama ölmemiş.. senin öldürdüklerin fındık faresi olsa gerek.. benim bahsettigim kocaman sıçan.. hem hikaye olduğunu nerden biliyorsun daha önce yaptınmı veya gördünmü yaparken

quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

quote:

20cmlik bi fareyi sert cisimle öldürememek tamamen komşunuzun kabiliyetsizliği. Şahsen süpürge sapıyla çok sayıda fare katlettim çokta kolay oluyor. Su falan kaynatmak falan hikaye hemde uzun hikaye.

• quote:

Orjinalden alıntı: .yBm.

quote:

fazla kaynatınca vitamini ölüyor

• quote:

beceriksizlike ne alakası var.. 1-2 kez denk getirmiş ama ölmemiş.. senin öldürdüklerin fındık faresi olsa gerek.. benim bahsettigim kocaman sıçan.. hem hikaye olduğunu nerden biliyorsun daha önce yaptınmı veya gördünmü yaparken

Neden banlıyosun arkadaşım ben adama yalan atıyo demedim sadece o kadar uğraşmaya gerek yok demek istedim. Fındık faresi falan değildi yukarda bahsedilen 3 kiloluklardandı benim öldürdüklerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı:

Arkadaşlar apartmanda yaklaşık 3 kilo ağırlığında 2 adet fare var..Dış kapının eşiği yok içeri girebilirler..
    kapının altına ne koyabiliris

Yarım kilo tartsana
  • tarttınmı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.