Şimdi Ara

Apartmana Gelen Fiber Hız Daireye de Geliyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 35 Mbit'lik bir internet paketi alacağım. Bina girişindeki kutuya kadar fiber internet geliyor. Peki bu 35 mbit fiber daireye geliyor mu? Bir arkadaşımın dediğine göre; Binaya fiber kablo geliyor ancak eve gelen tesisat (iç kablolar) fiber olmadığından ancak 16 mbit gelir diyor. O sebeple 35 Mbit'e para vermemin anlamsız olduğunu söylüyor. Bu konuda beni Aydınlatmanızı rica ederim.

• Arkadaşının kafası iyi değil heralde 35 mbit hızmıki kaldıramayacakmış benim bakır kablo 100 mbiti kaldırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Arkadaşının kafası iyi değil heralde 35 mbit hızmıki kaldıramayacakmış benim bakır kablo 100 mbiti kaldırıyor.

Valla ne biliyim üstadım, biz severiz bilmediğimiz işi biliyormuş gibi yapmayı. Çok anlamadığımdan sizlere sormak istedim.
  • alaka yok bakır vdsl teknolojisi ile 100 mbit down 50 mbit upload teknik olarak mümkün modem üreticilerine göre ki benim de binama kadar fiber geliyor (tt tip11-a kabin) ondan sonrası bakır. modeme 88 mbps e oturuyor ortalama 82 mbit hız alıyorum) o da türknet 100 mbit sinyal gönderiyor ama o kabin ilk gelen kabinlerden biraz eski olduğu için port teknik olarak 100 mbit i kaldırmadığı için tt dahi gelse 88 den fazlasını o kabin için müşterisine veremez.

35 mbit i iç tesisatınız iyi olduktan sonra hayli hayli alırsınız
  • Bırak binayı insanlar sokaktaki kutudan 100 mbps alabiliyorken binada neden alamasın

Benimde binama kadar fiber sonra vdsl sinyali geliyor cat6 dan

Apartmana Gelen Fiber Hız Daireye de Geliyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın çok iyi sallamis

Adamlar kaç metre ötedeki saha dolabı dan bakır kablo ile 200 mbps hız veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.