Şimdi Ara

Ap Mid Ezreal (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aideen

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

quote:

quote:

quote:

Hata bende mi ilk w fulluyorumda

Değil dostum fullenebilir. W skili AP'den gücünü aldığı için Luden'in yükünü boşaltabilir. Tabii ki ilk W yükselteceksen Luden al, fakat ilk Q+ Lich Bane daha mantıklı.

Smite metasındayken q fullerdim adama kaçırsam bile minyona çarpardı gene her türlü hasar çıkardı

Smite metasında çok fena OP idi. Ya hocam bu smite hayvanlara atılıyor, neden Rengar, Voli'ye falan çalıştıramıyorum?

Görüldü 21.19
    Ciddi cevap Mor ve beyaz çarp haric atabilirsin

O avatarı değiş aklıma Ellie geliyor

Benim için efsanedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gank kelimesini doğru yazdığın için seni tebrik ediyorum ve + lıyorum dostum devamı gelsin zevkle dinlerim gank kelimesini kullanırsan
  • Şakacı Shaco rehberi kadar marjinal olmamış, ben hayır diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deathspell Omega -- 5 Eylül 2015; 3:01:16 >
  • ezreal oynaması çok sıkıcı

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiosKid

Ulan kafasi basmayan adam ap kasip q mu fulluyorsun ilk smite metasimi kaldi ilk w fullenir

Ben o oyunu bilmiyorumu her heroyu bilmiyorum manasinda yazmak istedin bu bir ikincisi her sekilde runsuz bile en basta az da olsa damagen olucak o yuzdrn lich cikana kadar tamamlayip wyi fullemeye basliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Hata bende mi ilk w fulluyorumda

Değil dostum fullenebilir. W skili AP'den gücünü aldığı için Luden'in yükünü boşaltabilir. Tabii ki ilk W yükselteceksen Luden al, fakat ilk Q+ Lich Bane daha mantıklı.

Tesekkurler ben oyle yapiyorun cunki her sekilde elinde bi miktar ad oluyor. Ap itemi cikmadan ap skili fazla vurnayacagindab oyle yqpiyorun

• quote:

Orijinalden alıntı: khazix

gank kelimesini doğru yazdığın için seni tebrik ediyorum ve + lıyorum dostum devamı gelsin zevkle dinlerim gank kelimesini kullanırsan

Sagol :)

• quote:

Orijinalden alıntı: -Reikokuna

tebrikler gördüğüm en berbat rehber. mümkünse devamı gelmesin.

Suan sinopda bi dagdayim cok zor cektigi icin hizli hixli kisa kisa yaziyorum istanbula gittigim zaman tamamen duzelticegim

• Ulan cidden ayip lan herkes dalga gecmis herifle allah icin hanginiz elmas 5 basladiniz oyuna soylermisiniz burda 4 5 tane hur cocugi yüzünden o cocuk birseu yazamıyor trolliceksinizya komikya herifin yasi kucuktur yeni baslamistir ama yok illa bozcaksiniz moralini yok sakaci rehberler yok mid salmama sebebiler olm madem cok iyisiniz cocuga ogretin dalga geciceginze diyin hop kardes o oyle olmaz cocugun size ihtiyaci var sizin ona olmasaniz bile bunu dediğim icinde cok tepki alcam biliyorjm ama o cocuk gibi bende kendi dusuncelerimi soyledim

• quote:

Orijinalden alıntı: umutdd

Ulan cidden ayip lan herkes dalga gecmis herifle allah icin hanginiz elmas 5 basladiniz oyuna soylermisiniz burda 4 5 tane hur cocugi yüzünden o cocuk birseu yazamıyor trolliceksinizya komikya herifin yasi kucuktur yeni baslamistir ama yok illa bozcaksiniz moralini yok sakaci rehberler yok mid salmama sebebiler olm madem cok iyisiniz cocuga ogretin dalga geciceginze diyin hop kardes o oyle olmaz cocugun size ihtiyaci var sizin ona olmasaniz bile bunu dediğim icinde cok tepki alcam biliyorjm ama o cocuk gibi bende kendi dusuncelerimi soyledim

Dostum herkes beni yanlis anlamis sorun yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Sende kuvvet kitabıyla başlayıp ilk Rabadon rushlayan velet ruhu gördüm

Ciddimisin

• quote:

Orijinalden alıntı: FührerHitler

şakacı ezreal rehberi

q meni atar

w sarı çiş atar

e yok olur bi yerden çıkar

ilk q fulleyin lich bane in 1200 lük alt itemini alın.

rünler full ap

kabiliyet 30-0-0

Mobildeyim ve istanbula yeni geldim yarin duzeltecegim onceden sinopta bir dagdaydim ve internet az az oldugu icin kisa kisa yazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: PoroIsmylife

ezreal oynaması çok sıkıcı

Katilmiyorum hele hele smurf hesapta cok eglenceli oluyor

• rehber demeyelim de küçük ipuçları diyelim yazdıklarına. buradaki çilingirleri sen kafana takma devam et bence
  • Denedim 5/21 bitirdim sağol seriden düştüm

• Aklıma Darius rehberi yapan kardeşimiz geldi

Bu arada Ap Ez istiyorsanız

Q-E-W açıp W-E-Q fulleyin
    Tutuşturla girmeyinde neyle girerseniz girin. Hatta kimsenin almadığı duru görüydü sanırım. Görüş veren spell bile daha çok iş yapar.

Lich Bane-Luden-Rabadon-Zhonya-Void Staff(Hiçlik bilmem nesi) yani kısaca bulduğunuz tüm AP itemlerini alın. Özel olarak rahat(beleş-free) kill almaya başladıysanız AP stack eşyasıda alınabilir.

Ve son olarak.. Smite Ez oynamak isteyen arkadaşlar geç kaldınız artık lütfen smite Ez oynamaya çalışmayın. Bitti hacı o.

Son oynadığım Ap Ez maçı:http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/300323374/203054209?tab=overview

• quote:

Orijinalden alıntı: BONZAI OR FEED

Denedim 5/21 bitirdim sağol seriden düştüm

Tamam onemli degil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emrehan141:

Aklıma Darius rehberi yapan kardeşimiz geldi

Tutuşturla girmeyinde neyle girerseniz girin. Hatta kimsenin almadığı duru görüydü sanırım. Görüş veren spell bile daha çok iş yapar.

Lich Bane-Luden-Rabadon-Zhonya-Void Staff(Hiçlik bilmem nesi) yani kısaca bulduğunuz tüm AP itemlerini alın. Özel olarak rahat(beleş-free) kill almaya başladıysanız AP stack eşyasıda alınabilir.

Ve son olarak.. Smite Ez oynamak isteyen arkadaşlar geç kaldınız artık lütfen smite Ez oynamaya çalışmayın. Bitti hacı o.

Son oynadığım Ap Ez maçı:http://matchhistory.tr.leagueoflegends.com/tr/#match-details/TR1/300323374/203054209?tab=overview

Bende ufak ufak tuyolaryapmak isyemistim zaten tam rehber degil ama bunun gibi de degil bu arada ilk lich alana kadar q fullemeni oneririm apen az olucak fakat hersekilde bastan gelen bi ad oldugu icin q daha iyi bence

• quote:

Orijinalden alıntı: diritto

quote:

Bende ufak ufak tuyolaryapmak isyemistim zaten tam rehber degil ama bunun gibi de degil bu arada ilk lich alana kadar q fullemeni oneririm apen az olucak fakat hersekilde bastan gelen bi ad oldugu icin q daha iyi bence

O zaman Fizz'de de ilk q fulleyelim çünkü "apem" yine az olacak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: diritto

quote:

O zaman Fizz'de de ilk q fulleyelim çünkü "apem" yine az olacak.

Flzzin e sinin kendi hasari earlyde yuksek ama

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.