Şimdi Ara

Aopen To X-open CaseMod By Mantaboy (Clip Eklendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
250
Cevap
0
Favori
14.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mantaboy

eyvallah engınımm saolasın ...

@nitro

abı o monıtor obur pc ye aıt esas bu makınanınkı baska gercı oda crt ama oda modlama asamsında suanda :) o yuzden parca parca cıkmasın dedım

vazgeçtim euehue crtyide bu şekilde modlayacaksan efsane olur boşver lcdyi
    kolay gelsin
  • eyvallah hocam ınsallah guzel bırsey cıkar ...
  • ellerine sağlık çok güzel olmuş ama sadece ışığa önem vermişsin hatta orda birtane powerrade görüyorum limonlu olandan zannedersem uv ışıkla çok güzel parlıyor bide gündüz çekimlerini koyarsan neyin ne olduğu belli olur zannedersem
  • Hani şöyle son model arabalarla resim çektiriyolar ya bende bu kasanın yanında hatıra fotoğrafı çektirmek isterdim eline sağlık mantaboy iyi iş çıkarmışın kutlarım seni
  • eline sağlık gerçekten çok iyi iş çıkarmışsın.
  • Bizde diyoruzki KASA,bizimkiler Hurda, KASA bu
    Eline sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzm@n -- 18 Şubat 2006 17:00:32 >
  • Ciddi boyutta , super bi kasa olmus :) Ellerine saglik , hayatim da gordugum en hos kasa bence , yabanci sitelerde de baktim daha iyi var fakat bu daha hoş duruyo be .)

bu arada ne kadar masraaf ettigini ve atolye gorutnuleri varsa yayinlar msn
  • mod gercekten dikkat cekici ve basarili ama bir dezavantaji var,bu odayi temizleyen kisiye sabir diliyorum
  • @muho

hocam bır arabada modıfıye yaptıgında ılk ıs jant yapmaksa kasadada ısık oldgunu savunanlardanım..o yuzden ısıga onem verdımkı detaylar gorunsun dıye valla 20-28 e yakın led kullandım...
    @hasli
    abı o konu cok karısık annem artık odaya gırmeme grevı ypıyor bu yuzden ıs basa dusuyor temızlıkten ben sorumlu oluıyorum kı bolesı daha ıyı sanrım zararsız sekılde temızlık ıslemı gerceklesıyor odada ...

tum yorumlar ıcın tekrardan tessekurler arkadaslar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantaboy -- 18 Şubat 2006 18:40:43 >
  • yaw hocam yine döktürmüşsün
    pıravo valla ne diyimm
  • Birde mantaboy hocam o limonlu powerade ler uv mi yoksa sen onuda modladın mı
  • mükemmel bir mod olmuş kaça patladı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kahraman_GS -- 18 Şubat 2006 19:02:49 >
  • tek kelimeyle inanılmaz...
    Gerçekten de gördüğüm en güzel türk yapımı kasa
    tebrik ediyorum , eline-emeğine sağlık , mükemmel olmuş
  • sımdı kaca mal oldu dıye bır soru karsında ınanın bunun cevabını vermek cok zor cunku bır kerede gordgunuz urunlerı alamdım zman ıcınde elımde bulunan kulandıgım veye kullanmadıgım parcalrdan yada hurdaya cıkmıs parcalrı degerlendırerek bırseyelr cıkartmaya calsıtım ..bunu tabıkı sogutma sıstemınden farklı soluyorum cunku sogutma sıstemım pederın ıs yasamını surdurdgu yerden parcalr temın edılerek yapıldı tabıkı ıllakı onunda bıır malıyetı oldu ama tam rakamı vermek ınanın cok zor...kasa ıcınde ıse para tutan seyler yanı bu hale gelmesı ıcın boya parası ledler uv ısıklarım (kı daha once vardı patlattım) swtıchler karbon kaplamalar ıvır zıvırlar yanı topladıgmızda 60-70 mılyonlık bı rakam yapıyor tabı onceden almıs oldugum kontroller ve musketer sgotucu blogu falan onlara daha once yatırım yapılmıstı..gerıye kalan hersey hurdalgımda bulunan parcalar ornek vermek gerkırse kasa onundekı ızgara eskı bı pıonerın koruma telınden, alttakı etektekı ızgaralar zamanın da arabamın onune yaptıgım ızgaradan,kabloları sıprallermek ıcın kulandıgım metal yay gıbı zımbırtıalr gene arabamnın, hurdaya cıkmıs 3 lu gostergelrınden hararetı gosteren zımbırtının koruma telınde.....arta kalan parcalr ..ve bunun gıbı seyelr ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mantaboy -- 20 Şubat 2006 18:51:37 >

• buarada powerade ler smırnof sıselerı ve dıgerlerı hepsı modlu :D modun gızlı sırrı ıse sıseyı suyla dolduruyoruz ve ıcıne kecelı kalemın ıcındekı sungerını sıkıyoruz (fosforlulardan) ... bır sungerden yaklasık adam akklı 4 tane sıse cıkıyor oda ıcınede uv lambayı caktıkmı ıste ole bır goruntu sızlerle...
  • Çevremizde gördüğümüz kasa modifikasyonlarında malesef rastlayamadığımız kavramsal bütünlük bu kasada olağanüstü güzellikte. Eskisinden daha da güzel olmuş.(Önceki halini hala hatrımda :)

Bu arada fotoğrafları çekme becerini de çok takdir ediyorum. Çoğu modcu bu beceriden yoksun.

. = nokta
  • her yer led ne güzel tebrikler, geliştirilmeden öncede çok iyi gözüküyordu şimdi süper
  • gerçekten helal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mantaboy

buarada powerade ler smırnof sıselerı ve dıgerlerı hepsı modlu :D modun gızlı sırrı ıse sıseyı suyla dolduruyoruz ve ıcıne kecelı kalemın ıcındekı sungerını sıkıyoruz (fosforlulardan) ... bır sungerden yaklasık adam akklı 4 tane sıse cıkıyor oda ıcınede uv lambayı caktıkmı ıste ole bır goruntu sızlerle...

eueheuhee süpersin
    odamda 11 tane boş votka şişesi var napim diye düşünüyordum bende hemen deneyeyim...

• mantaboy herzamanki gibi süper calısmıssın eline saglık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.