Şimdi Ara

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI BEYLER HÜCÜMM NOTLAR BURAYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
1
Favori
7.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar duyuma göre bugün açıklanacakmış bilgisi olan varmdıır. Hivbiyerde konu ile alakalı bilgi bulunamıyor. Burdan devam edebiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih_18_18_18 -- 28 Ocak 2013; 16:06:13 >

• valla hocam ses soluk yok hala hiçbir yerden.
  • şurda kalmış finale bir hafta bu saatten sonra ister açıklasın ister açıklamasın münasibinden hallice
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

şurda kalmış finale bir hafta bu saatten sonra ister açıklasın ister açıklamasın münasibinden hallice

Kesinlikle katılıyorum, daha hangi derse yoğunluk vereceğimizi bilemiyoruz mecburen bütün derslere full çalışmak durumundayız.
    Benimde araştırdığım kadarıyla bu gün açıklanabilirmiş ama henüz resmi bir açıklama yok
  • evet sadece sölenti açılma ihtimali var. Genelde 4 ten sonra açıklanıyor. 1 saat kaldı haydi hayırlısı
  • ogrenci.anadolu.edu.tr çok geç açılıyor yaklaşık bir saattir falan. Bu bir işaret olabilir mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertomaniak

ogrenci.anadolu.edu.tr çok geç açılıyor yaklaşık bir saattir falan. Bu bir işaret olabilir mi acaba?

Herkes aciklandimi acaba diye girip bakmak istediginden dolayi oluyor bence o gec acilma =)
  • quote:

Herkes aciklandimi acaba diye girip bakmak istediginden dolayi oluyor bence o gec acilma =)

Bence de öyle ama insan yine de acaba mı diyo hocam :) umut fakirin ekmeği işte naparsın :)
  • saat 4 oldu beyler siteye girilmiyor haydi bakalım
  • açıklandı beylerr yuppi
  • ben login sayfasına kadar giriyorum, giriş yapınca sistem almıyor aynı sayfaya yönlendiriyor tekrar. sistemde birşey yapıyolar ama bakalım. belkide sınav giriş belgelerini yüklüyolardır.
  • Oha hepsi iyi sayılır ama İşletme İlkeleri'nden 45 almışım. 45 ney lan?! İşletme 1.sınıf öğrencisiyim.
  • AÇIKLANDIII !!!
  • Benden başka tüm derslerden 55 alan var mı acaba? :D
  • açıklandı bee süper notlar beklediğmin üstünde geldi nedense
  • hala giremedim kilit beyler
  • Beyler link atabilirmisiniz ?
  • pazarlamadan 100 almışım

maliyet,finansal ve yönetimden salladım iyi gelmiş valla

AÖF SINAV SONUÇLARI  AÇIKLANDI BEYLER HÜCÜMM NOTLAR BURAYA

• quote:

Orijinalden alıntı: felipemassa

pazarlamadan 100 almışım

maliyet,finansal ve yönetimden salladım iyi gelmiş valla

AÖF SINAV SONUÇLARI  AÇIKLANDI BEYLER HÜCÜMM NOTLAR BURAYA

Hocam siz hangi bölüm, kaçıncı sınıfsınız?

• şifre geçersiz diyor site çöktü
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.