Şimdi Ara

AÖF MALİYE BÖLÜMÜ DERS GEÇME HAKKINDA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba,ben 2 yıllık yüksekokulu bitirdikten sonra Maliye lisans bölümüne kayıt yaptırdım.5.dönem 3.sınıftan başladım.Fakat işlerimin yoğunluğundan dolayı derslerime hiç çalışamadım.1.sınavlara girdim kötüydü.2.sınavlara hiç girmedim.Ama bu bahar döneminde iyi hazırlanacağım.Şimdi benim güz döneminde ki derslerimden hepsinden kaldım.Bahar döneminde yani 6.dönemde ne yapacağım hangi dersleri alacağım.5.dönemden kalan derslerimi ne zaman vereceğim.6.dönem sadece bahar döneminin derslerini mi yoksa 5.ve 6.dönemin derslerini komple mi alacağım.Bu konular hakkında bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz memnun olurum.İyi günler

• Arkadaslar lütfen yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan699

Merhaba,ben 2 yıllık yüksekokulu bitirdikten sonra Maliye lisans bölümüne kayıt yaptırdım.5.dönem 3.sınıftan başladım.Fakat işlerimin yoğunluğundan dolayı derslerime hiç çalışamadım.1.sınavlara girdim kötüydü.2.sınavlara hiç girmedim.Ama bu bahar döneminde iyi hazırlanacağım.Şimdi benim güz döneminde ki derslerimden hepsinden kaldım.Bahar döneminde yani 6.dönemde ne yapacağım hangi dersleri alacağım.5.dönemden kalan derslerimi ne zaman vereceğim.6.dönem sadece bahar döneminin derslerini mi yoksa 5.ve 6.dönemin derslerini komple mi alacağım.Bu konular hakkında bir bilgim yok yardımcı olabilirseniz memnun olurum.İyi günler

6 tane dersten kaldığın için 4.sınıftan bütün dersleri alamayacaksın, bazılarını alabileceksin ve bahar dönemininde hepsini geçsen bile güz dönemi kaldığın dersleri görebilmek için iki defa daha güz dönemi görmek zorundasın malesef

• Şimdi ben bu önümüzde ki bahar döneminde 6.dönemin mi yoksa 5.dönemden kaldığım dersleri mi alacağım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan699

Şimdi ben bu önümüzde ki bahar döneminde 6.dönemin mi yoksa 5.dönemden kaldığım dersleri mi alacağım?

altıncıyı alacaksın, beşinciyi istesende alamazsın. Kaldığın dersleri bütünleme olmazsa seneye aynı dönemde almak zorundasın.
  • Teşekkür ederim cok sagolun arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.