Şimdi Ara

AÖF KREDİLİ SİSTEM HAKKINDA BİLGİ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
839
Cevap
18
Favori
219.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Slm arkadaşlar ben bu sene İşletme 4.sınıfa geçtim yeni sistemde galiba 1 ve 2 dönem olacak mış 1 .dönem ne zaman baslıyor ve kayıt ücretleri kalktı galiba sayfada ücret yatırınca ders secebiliyoruz yazıyor.... tam olarak ne zaman ne yapacaz

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: of5

quote:

matematik dersini veremdiğim için 3. sınıfa geçemiyorum seneye durumum ne olacak sadece matemaitk içinmi sınava gireceğim yine

bu soruyada bi cevap lütfen

1-3 ve 2-4 olayı devam ediyor.Maalesef 3'ten ders alamazsın
  • ben geçen sene dikey geçiş ile işletmeye başladım tek dersten geçmişim eğer büttede hiç ders veremessen 9 dersi 2 dönememi bölcekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommix

quote:

quote:

matematik dersini veremdiğim için 3. sınıfa geçemiyorum seneye durumum ne olacak sadece matemaitk içinmi sınava gireceğim yine

bu soruyada bi cevap lütfen

1-3 ve 2-4 olayı devam ediyor.Maalesef 3'ten ders alamazsın

peki seneye geçmek için yine 50 ve üzeri ortalamamı gerekecek yoksa genel ortalama 2.00 üzerinde olursa 33 üzeriyle gecebilecekmiyim bilginiz varmı

• Tek dersten uzarsa ve o ders ilk dönemde ise dönemde mezun olunuyor değil mi? İkinci dönem boş yere harç ödenmiyordur umardım örgünde olduğu gibi.
  • şimdi bütünlemede 3 dersten kalırsam kesin sene kaybedicekmiyim yoksa seneye alttan alıp toparlama şansım olucak mı? bunu bilen var mı?
  • Arkadaşlar mrb, aöf bu sene tamamen kredili sisteme geçiyor sanırım. İktisat 3. sınıftayım ben, 3 dersim kaldı bütünleme sınavına gireceğim bitanesinden bile geçemezsem normalde yıllık sisteme göre sınıfta kalıyorum fakat kredili sisteme geçildiği için 3 dersim 3. sınıftan kalsa, kredim dahilinde 4. sınıftan ders alabilecekmiyim acaba ? Bu konuda bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emilll

Slm arkadaşlar ben bu sene İşletme 4.sınıfa geçtim yeni sistemde galiba 1 ve 2 dönem olacak mış 1 .dönem ne zaman baslıyor ve kayıt ücretleri kalktı galiba sayfada ücret yatırınca ders secebiliyoruz yazıyor.... tam olarak ne zaman ne yapacaz

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

ücret kalkmadı

45 tl si kalktı 205 civarı tekrar verilecek
  • Arkadaşlar şöyle bir durum var : 3.sınıf işletme öğrencisiyim. Dikey geçiş ile okumaktayım. Genel Muhasebe ve İktisata Giriş derslerini 3.sınıf olarak almaktayım ve bütünlemede de kalma ihtimalim bir hayli yüksek. Yeni açıklanan program ile bu 2 ders 1.sınıf dersi olarak gözükmekte. Şimdi ben seneye kredili sistemde 1-3 // 2-4 olayından dolayı yalnızca bu 2 dersin sınavına girme gibi bir durum söz konusu olmaz değil mi? 3. sınıf dersleriyle beraber alırım tahminimce. Bir de bu 2 derse bakılmaksızın 4. sınıf derslerinide alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirhansozer

Arkadaşlar mrb, aöf bu sene tamamen kredili sisteme geçiyor sanırım. İktisat 3. sınıftayım ben, 3 dersim kaldı bütünleme sınavına gireceğim bitanesinden bile geçemezsem normalde yıllık sisteme göre sınıfta kalıyorum fakat kredili sisteme geçildiği için 3 dersim 3. sınıftan kalsa, kredim dahilinde 4. sınıftan ders alabilecekmiyim acaba ? Bu konuda bilgisi olan var mı ?

3 dersinde 3. sınıftan ise 4.sınıftan ders alabileceksin
  • yani üst sınıfa geçebiliyorum.. demek istediğim seneye derslerimi verdiğim taktirde okuldan mezu olabiliyorum öylemi?
  • bi kaç dersten geçip sınıfta kalırsak nolacak ? komple 1. sınıfın derslerini mi tekrardan mı alıcaz yoksa yine eski sitemdeki gibi geçtiklerimiziden muaf olmuş oluyor muyuz?
  • dostlar sorulmuş olabilir şimdiden özür ... ben 4.sınıftayım yüzde yüz bütünlemede çakacam 1 dersim 3.sınıftan 2 adette 4.sınıftan dersim var şimdi kredili sitemde bu derslerin hepsini güz döneminde verebiliyormuyum yoksa bahar döneminde de sınava girmem gerekecek mi ?
  • arkadaşlar merhaba.ben bu kredili sistemi henüz anlayabilmiş değilim.şimdi ben uluslaraarası ilişkiler 2.sınıftayım. 1 .sınıftan matematik ve iktisattan halen sorumluyum. 2. sınıftanda 7 tane dersten kaldım.diyelimki bütünlemede veremedim bunları. 3.sınıfa geçebililecekmiyim.yoksa eski sistem gibi 1-3/2-4 olayı mı geçerli oluyor.
  • kimileri üst sınıftan kredinin yettiği kadar ders alabilirsin diyor,kimileride en fazla 2 ders bırakarak bir üst sınıfa geçme olayının hala devam ettiğini söylüyor.2 ders sınırı kalkmış olsa bile(net bir bilgi sahibi değilim) 3.ncü sınıfa geçemezsin gibi eğer 7 dersden kaldıysan üst sınıftan ders almaya kredin yetmiyecektir.
  • Arkadaşlar şimdi ilk olarak kredi li sisteme seneye geçeceğiz yani bu sene herşey aynı.

Ayrıca yıllık (eski) ve kredili sistemde 1-3 , 2-4 olayı devam ediyor.

Sınıf geçme olayında bu sene eski sistem uygulanacağı icin 2ders birakabilirsin.yoksa seneye sınıf tekrarı yaparak kaldığın ders leri alırsın

Son Olarakta kredili sistemde 2 ders olayi kalktı.
    4 dersten kaldiysan sonraki sene bu dört dersi alırsın birde kredin yettiği kadarda okuduğun sene nin derslerini alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar..
    1. sınıftan 2 dersim var
    2.sınıftanda 3..
    3. sınıfa geçemeyeceğim..
    seneye kredili sistemde 2. sınıfta sadece bu derslerimi göreceğim ? bu ders seçme olayı beni etkiliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Arkadaşlar şimdi ilk olarak kredi li sisteme seneye geçeceğiz yani bu sene herşey aynı.

Sınıf geçme olayında bu sene eski sistem uygulanacağı icin 2ders birakabilirsin.yoksa seneye sınıf tekrarı yaparak kaldığın ders leri alırsın

4 dersten kaldiysan sonraki sene bu dört dersi alırsın birde kredin yettiği kadarda okuduğun sene nin derslerini alırsın

krediliye geçmediğinden emin misiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

Arkadaşlar şimdi ilk olarak kredi li sisteme seneye geçeceğiz yani bu sene herşey aynı.

krediliye geçmediğinden emin misiniz ?

Yani aöf nin açıklaması net

SENEYE TÜM BÖLÜMLER KREDILI SISTEME GEÇECEK.

Yani ben onların yalancisiyim:-)

• quote:

Orijinalden alıntı: matador yaşar

arkadaşlar..
    1. sınıftan 2 dersim var
    2.sınıftanda 3..
    3. sınıfa geçemeyeceğim..
    seneye kredili sistemde 2. sınıfta sadece bu derslerimi göreceğim ? bu ders seçme olayı beni etkiliyor mu ?

Seneye toplam 5 ders alacaksın tabi bu ddersler seneye 1-2 diye ayrılırsa 10 dersi bulur

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.