Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ice Tea

işletme 3 deyim daha kitap yüzü açmadım..

Biliyorum kilişe bir soru olacak eski sorular çıkıyor mu ??

Aöf kitapları nasıldır hemen dalıp ünite sonlarına çalışssam yeter mi

bende aynı durumdayım sadece ünite sonundaki özetlere bakıyorum. sistem değiştiği için geçmiş sınav sorularına bakmana gerek yok
  • cuma günü kartal şubesine gittim kimliğim gelmiş aldım sınavlarım cumartesi ve pazar ikisi de aynı okulda maltepe orhangazi lisesi ben pendikte oturuyorum ve buralara yabancıyım trenle maltepede insem yakın mıdır istasyona bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

quote:

bende aynı durumdayım sadece ünite sonundaki özetlere bakıyorum. sistem değiştiği için geçmiş sınav sorularına bakmana gerek yok

aynen öyle yapacagız artık belki murat yayınları falan alırız bakarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andre Villas Boas

quote:

Orijinalden alıntı: Chucky_31

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

3 ve 4. oturum sonradan açıklanınca mı güncelleniyor ? Oralar boş olunca aklıma takıldı.İlk defa sınava gireceğimde biraz cahilim bu konuda.

bunu hangi siteden çıkartıcaz hata veriyo

Anadolu universitesinin siesinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar internette arama yaparken 4. işletme 7. dönemin kitap özetlerini buldum.

linkide bu. https://****.com/files/733856241/T%C3%BCm%20ders%20Not.rar

buda linki bulduğum kaynak http://www.acikogretim.gen.tr/2012-2013-isletme-4-sinif-yardimci-kitap-ozeti-cikaran-var-mi-t43977.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat5555 -- 23 Aralık 2012; 10:44:34 >
  • quote:

hocam çıkmış sorular çıkarmı bilmiyorum çünkü sistem değişti ama sen soru bankası alıp ordaki soruları çözsen bile geçer bir not alabilirsin en azından vizelerin düşük gelmez finalde toparlarsın. zaten 2 hafta var çok rahat çalışırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: asderwet11

mrba arkadaşlar ben bu sene 4. sınıfa geçtim ve;
    1.İŞLETMELERDE SOSYAL SORUMLULUK VE ETİK- 4,00
    2.İNGİLİZCE 1- 3,00
    3.SERMAYE PİYASALARI VE FİNANSAL KURUMLAR- 5,00
    4.ULUSLARARASI İŞLETMECİLİK- 4,00
    5.MALİYET MUHASEBESİ- 4,00
    6.DENETİM- 5,00
    7.İNGİLİZCE 3- 3,00
    8.STRATEJİK YÖNETİM 1- 5,00
    9.TÜRK DİLİ 1- 3,00

bu dersleri almışım burada herhangi bi ders eksikliği vs varmı bu derslerin hepsini verince diplomayı alıyormuyum ingilizce 1 var 3 var onlar nedir birde bu 4,00-5,00 vs bunlar ne oluyor

bu sene kalma diye bişey varmı yoksa geçtin geçtin başka yolu yok durumumu var?

deslerde eksik yok sanırsam alttan aldığın derslerde var. bunlar ilk dönem dersi. ikinci dönem dersleri de var onlarıda aöfün sitesinden işletme 4. sınıf bahr dönemi dersleri diye görebilrisin.

o sayılar kredileridir.

kalma diye birşey yoktur. kaldığınız dersleri tekrar alabilirsiniz ki ff almadığınız sürece ortalamanızda 2.00 ise rahatlıkla geçrsiniz
  • Dikey geçiş yapıpta kimliğini alabilen insan evladı varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

cuma günü kartal şubesine gittim kimliğim gelmiş aldım sınavlarım cumartesi ve pazar ikisi de aynı okulda maltepe orhangazi lisesi ben pendikte oturuyorum ve buralara yabancıyım trenle maltepede insem yakın mıdır istasyona bilen var mı?

trene binme otobüse bin öğrenci yurdu durağında in 50 metre ilerde sağda kalıyor orhangazi caddesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DVB -- 23 Aralık 2012; 16:22:16 >
  • ineceğin durak

yürüyüp sağdaki caddeye döneceğin yol

vee okulun

• arkadaşlar kitaplarda ders sayısı azalmış genelde 8 ünite var biz 4 ünitedenmi sorumluyuz biyerde yazıyormu göremedimde tüm kitaptan sınav değildir heralde
  • ara sınavda sadece 4 üniteden sorumluyuz değilmi arkadaşalr
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezka44

arkadaşlar kitaplarda ders sayısı azalmış genelde 8 ünite var biz 4 ünitedenmi sorumluyuz biyerde yazıyormu göremedimde tüm kitaptan sınav değildir heralde

ilk sınav 4 unite 2cisi tümü
  • Sizin sınav saati 9:30 benimki cumartesi ve pazar saat 14:00'te niye böyle oldu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comm -- 24 Aralık 2012; 23:37:18 >
  • 3. sinif icin murat yayinlarinin konu anlatim kitabi var mi? Tum dersler tek kitap gibi

Varsa link atabilecek var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: comm

Sizin sınav saati 9:30 benimki cumartesi ve pazar saat 14:00'te niye böyle oldu?

2. sınıf üstü öğleden sonra sınava giriyor. Sadece 1. sınıflar ve alttan dersi kalan sabah 9:30da giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVB

quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

cuma günü kartal şubesine gittim kimliğim gelmiş aldım sınavlarım cumartesi ve pazar ikisi de aynı okulda maltepe orhangazi lisesi ben pendikte oturuyorum ve buralara yabancıyım trenle maltepede insem yakın mıdır istasyona bilen var mı?

trene binme otobüse bin öğrenci yurdu durağında in 50 metre ilerde sağda kalıyor orhangazi caddesi

eyvallah müdür bir de otobüse nerden binicem veya arabayla gitsem sahilden veya e5ten tarif edebilir misin ve kaç km'dir?
  • vergi ceza hukuku ve vergi icra hukuku çok sert dersler.... şimdiden geçmiş olsun diyorum
  • Arkadaşlar ben tarih bölümüne kaydoldum bu yıl. Bir şey soracağım, şimdi bu verdikleri kitapta ne yazıyorsa o mu çıkıyor? Orada yazılı olan bilgiler hariç bir şey sorma ihtimalleri yok değil mi ÖSS'de olduğu gibi? Yani saçma bir soru galiba da, mesela lise ders kitabında yazanla alakası yoktur ÖSS'nin. Bunda öyle bir şey yok değil mi kitabı okuyan adam 100 alabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sendromkaan

Arkadaşlar ben tarih bölümüne kaydoldum bu yıl. Bir şey soracağım, şimdi bu verdikleri kitapta ne yazıyorsa o mu çıkıyor? Orada yazılı olan bilgiler hariç bir şey sorma ihtimalleri yok değil mi ÖSS'de olduğu gibi? Yani saçma bir soru galiba da, mesela lise ders kitabında yazanla alakası yoktur ÖSS'nin. Bunda öyle bir şey yok değil mi kitabı okuyan adam 100 alabilir?

100 alamazsın kitaba çalışırsın bir bakarsın alakasız bir soru cevabı ise kitapta yok. aof böyledir işte
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.