Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (541. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: felipemassa

quote:

Orijinalden alıntı: netmania

arkadaşlar 17 mayıs şartı dediğim ösym nin bize attığı bu yılki en büyük kazıktır sırf bu yüzden ilk dönem ingilizceyi almadım ve şimdi diploma alacakken pisipisine okul 6 ay uzadı tek ingilizce yüzünden..

yani dedi ki ösym bu sene yaptığı değişiklikle, eğer 17 mayısa kadar mezun durumda olmayanlar kpss önlisansa girmelerinde bir sakınca yoktur.
    yani 17 mayıstan sonra diploma alacaklar lisans mezunu dahil olsalar bu seneki kpss önlisansa girebileceklerdir.

sözün özü bu ülkede devletin hiçbir kurumuna güvenmeyecen tabiri bir kez daha haklı çıktı..bu ülkede vatandaş devlet için var

şu kılavuzu zamanında biraz erken yayınlasalardı bunlar olmazdıböyle bürokrasinin ben ta....

ben burada yanlış birşey görmedim hocam, geçen sınavda da böyleydi sanırım. Seni etkilemiyorki, sen mezun durumunda olmayacağın için girebileceksin işte. Ben birşey mi kaçırdım acaba karışıklıkta ?

hocam olay şu bak bu 17 mayıs şartı bu sene getirildi ya eğer bu getirilmese biz şu an lisans mezunuyduk dimi ingilizceyi de alıp, bu durumda biz bu seneki önlisans kpss ye giremiycektik yani anladın mı olayı?
  • İşletme 1-2 komple bitti 2.54 ortlmayla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıllık okuyorum malesef yani son senem olacaktı
    1 soru yapsam bir yil uzamayacak yok bole sacmalik ya ver 2 dersimide ilk sinavda ne sen benimle uğraş ne ben seninle ugrasiyim alayim diplomami defolup gideyim
    Lanet olsun ya

Bari Atatürk erzurum dan 2 yillik daha seçeyim bosa yilimiz gitmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1poizone

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

Arkadşlar şimdi ben koşullu mu geçtim yoksa alttan dersim mi var anlamadım?

ff derslerini seneye bahar dönemi üst sınıfın dersleriyle alacaksın, eğer bu sene son senense sadece 2 dersi alacaksın.
    Yazık olmuş, notların iyiymiş. Niye girmedin sınava? Girip sallasan, hepsini aynı şık işaretleyip hemen çıksan şartlı geçerdin.
  • İşletme 8.yy tüm derslerin harf ortalamalarını pm atar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: énergy

özür şimdi baktım bu sene güz döneminden "maliye politikası 1" ve bahar döneminden "vergi yargılaması hukuku" dersleri ff imiş.anlayacağınız geçen seneden kalan dersim yokmuş.ben şimdi seneye bu iki dersi nasıl verecem.bu iki dersi de vermek için iki dönem boyunca bekleyecekmiyim

Beklicekmisik lanet olasica sistemde
    Ver ilk sınavda bu dersleri ne ben seninle ne sen benimle uğraş alalim diplomamizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Majorca

quote:

quote:

beyler biri yardım etsin lütfen bir önceki dönemden 1 tane ff im var. malesef bu dönemde 1 ff geldi. 2 ff farklı dönemlerde olduğu için senem mi uzayacak yoksa bu 2 ffi tek dönemde alabilecekmiyim ?

her ders kendi döneminde alınır. Son yılındaysan bir sene uzayacak iki tane olduğu için tek ders sınavına da giremiyorsun. Her iki dönem birer ders alacaksın.

Bu sene son yılın değilse birşey kaybetmedin, üst sınıfın dersleriyle beraber kaldığın her iki dersi alacaksın. Yine ikiside kendi döneminde. Birer tane ekstra ders olacak.

son senemdi şimdi 1 sene uzadımı yani benim okul. askerlik vardı nişan vardı of off

seninle aynı kaderi paylaşıyoruz dostum.lisans kpss başvurusu yapmıştım+askerlik yattı
  • Şimdi baktım mezun olmuşum gençler . Sabırsız olup ona buna tc verenlere duyurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: by_MuKa

quote:

özür şimdi baktım bu sene güz döneminden "maliye politikası 1" ve bahar döneminden "vergi yargılaması hukuku" dersleri ff imiş.anlayacağınız geçen seneden kalan dersim yokmuş.ben şimdi seneye bu iki dersi nasıl verecem.bu iki dersi de vermek için iki dönem boyunca bekleyecekmiyim

Beklicekmisik lanet olasica sistemde
    Ver ilk sınavda bu dersleri ne ben seninle ne sen benimle uğraş alalim diplomamizi

iki ders için koca 1 yıl çok saçma milletin işi gücü var kardeşim
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 17 mayıs şartı dediğim ösym nin bize attığı bu yılki en büyük kazıktır sırf bu yüzden ilk dönem ingilizceyi almadım ve şimdi diploma alacakken pisipisine okul 6 ay uzadı tek ingilizce yüzünden..

yani dedi ki ösym bu sene yaptığı değişiklikle, eğer 17 mayısa kadar mezun durumda olmayanlar kpss önlisansa girmelerinde bir sakınca yoktur.
    yani 17 mayıstan sonra diploma alacaklar lisans mezunu dahil olsalar bu seneki kpss önlisansa girebileceklerdir.

sözün özü bu ülkede devletin hiçbir kurumuna güvenmeyecen tabiri bir kez daha haklı çıktı..bu ülkede vatandaş devlet için var

şu kılavuzu zamanında biraz erken yayınlasalardı bunlar olmazdıböyle bürokrasinin ben ta....

ben burada yanlış birşey görmedim hocam, geçen sınavda da böyleydi sanırım. Seni etkilemiyorki, sen mezun durumunda olmayacağın için girebileceksin işte. Ben birşey mi kaçırdım acaba karışıklıkta ?

hocam olay şu bak bu 17 mayıs şartı bu sene getirildi ya eğer bu getirilmese biz şu an lisans mezunuyduk dimi ingilizceyi de alıp, bu durumda biz bu seneki önlisans kpss ye giremiycektik yani anladın mı olayı?

tamam anladım sen ingilizceyi bıraktın klavuzlar yayınlanmadan önce, şimdi şartı görünce boşuna kaldı dersin.

2012 klavuzunda da bu şart vardı, bilinen birşeydi ama sanırım sen ya bilmiyordun yada belki bu klavuzda olmaz diye temkinli davrandın, ondan boşuna ders bırakmış oldun.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beyler biri yardım etsin lütfen bir önceki dönemden 1 tane ff im var. malesef bu dönemde 1 ff geldi. 2 ff farklı dönemlerde olduğu için senem mi uzayacak yoksa bu 2 ffi tek dönemde alabilecekmiyim ?

her ders kendi döneminde alınır. Son yılındaysan bir sene uzayacak iki tane olduğu için tek ders sınavına da giremiyorsun. Her iki dönem birer ders alacaksın.

Bu sene son yılın değilse birşey kaybetmedin, üst sınıfın dersleriyle beraber kaldığın her iki dersi alacaksın. Yine ikiside kendi döneminde. Birer tane ekstra ders olacak.

son senemdi şimdi 1 sene uzadımı yani benim okul. askerlik vardı nişan vardı of off

seninle aynı kaderi paylaşıyoruz dostum.lisans kpss başvurusu yapmıştım+askerlik yattı

kardeş kafa gitti bittim ya ben 1 yılı çöpe attık şimdi. Ne yapıcam bilmiyorum askeremi gideyim 1 yıl uzatım kısa dönemmi yapayım çok karışık kafam üstelik ağustosta nişanım var evlilik planım vardı herşey bu sınava bağlıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuRmert

gecen sene aynı senin durumdaydım ilk dönem turk dili 0.14 puandan 2 dönem stratejik 2 finalde bi sorudan kaldım busene suanda mezun oldum olan bi seneye oldu :D

hadi hayırlı olsun darısı seneye bizim başımıza çok b.ktan bi durum
  • @Nike
    @felipemassa

Teşekkürler arkadaşlar cevaplarınız için. Tek dersten birşey olmaz ama insan temiz olsun istiyor işte.
  • Arkadaslar 1.Sinif İsletme okuyorum 1.Donem Uyari 2.Donem tekrar demis Sinif tekrari mi yaptik ne yapacagiz Arkadaslar.

• şükürler olsun biiti
  • quote:

Orijinalden alıntı: aezakmi

Arkadaslar 1.Sinif İsletme okuyorum 1.Donem Uyari 2.Donem tekrar demis Sinif tekrari mi yaptik ne yapacagiz Arkadaslar.

malesef
  • aezakmi A kullanıcısına yanıt
    ff, dc , dd ve cd notları olan derslerini seneye bahar döneminde tekrar alacaksın. CC ve üstü derslerini direkt geçtin, artık o derslerle işin olmaz.
  • bu dönem tulum çıkardım beyler darısı diğer dönemlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akrok -- 20 Haziran 2014; 18:55:17 >
  • quote:

ff, dc , dd ve cd notları olan derslerini seneye bahar döneminde tekrar alacaksın. CC ve üstü derslerini direkt geçtin, artık o derslerle işin olmaz.

Yani Seneye O gecemedigim Dersleri mi verecegim yani Seneye 2.Sinifa gidebilecek miyiz.2 nin ustunde degil ortalamalarim :( Lys Yuzunden Calisamadik Acika.

• akrok A kullanıcısına yanıt
    Kalk git lan forumdan.
  • 
Sayfa: önceki 539540541542543
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.