Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: stone2627

3 ay vardı 1 ay kaldı :D

MURAT 'tan aöf bütünleme kursu alıyorum, hafta içi hergün hafta sonu hergün oradayım, mübarek ramazanı orada geçiriyorum 4 dersten bütünleme kursum var, geçtim geçtim, geçemezsem hiç değilse çabaladığım için pişmanlık duymam.

uzun dönem kurs almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz yoksa kitaptanmı çalışmak gerekir ? Ben kendimi tanıdığım için okuduğumdan çok duyguduğumu iyi anlıyorum ve sadece bu yüzden kursa gitmeyi düşünüyorum. ne dersiniz ?
  • Arkadaşlar 3. sınıf işletme öğrencisiyim. Tek iktisada giriş dersim var büt. e gireceğim. Büt. te veremezsem sınıf tekrarı mı yoksa sizin dediğiniz yeni yasaya göre(intibak kalkmış vs.) sınıf atlarmıyım? Geçen senede bu ders yüzünden 4 e geçemedim bu sene 3. sınıf tekrarı yapıyorum. 2. kez tekrar yapmak istemiyorum, harıl harıl çalışıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur_ercan

Arkadaşlar 3. sınıf işletme öğrencisiyim. Tek iktisada giriş dersim var büt. e gireceğim. Büt. te veremezsem sınıf tekrarı mı yoksa sizin dediğiniz yeni yasaya göre(intibak kalkmış vs.) sınıf atlarmıyım? Geçen senede bu ders yüzünden 4 e geçemedim bu sene 3. sınıf tekrarı yapıyorum. 2. kez tekrar yapmak istemiyorum, harıl harıl çalışıyorum.

dostum bu daha belli değil. ama 2 ihtimal var işte :)
  • Yaa birsey soracağım lütfen cevap verin ben Lys ye girdim ve iyi bir derece yaptım ama alttan 3 dersim kaldı ben ama 192 krediyi verdim diploma almak icin ne yapmaliyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınav geldi çattı çıkmış sorulara çalışıyorum paso diğer türlü çok dersim var yetişmez.
  • 3 dersim var büte iktisada giriş, genl muhasebe vve finansal yönetim. konuları gözden geçiriyorum ve sadece bütünleme çıkmış sorularnı çözsem yeterli olurmu
  • Bir sorum olacak,

Bütünlemede 2 dersten geçiliyor ama sistem krediliye geçeceği için 3 ders ilede geçilebilecek deniliyor nekadar doğrudur ? Önlisans banka sigorta okuyorum şuan 1.sınıf Kredi ile ilgili birşeyler söylüyorlar ama anlayamadım, aöf sitesindende bilgi alamadım arkadaşlar
  • Arkadaşlar 3. sınıf öğrencisiyim.İşletme.3. sınıftan hiç dersim kalmadı.2. sınıftan sadece İktisat teorisi var.ilk sınavım 50.ikinci sınavım 37 ile kaldım.Bütünlemede Nasıl Bir yol izlemeliyim sizce?Hiç sorunsuz diger derslerden 60-70-80-90 aldım ama bu dersi bir türlü veremiyorum :(( yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

3 dersim var büte iktisada giriş, genl muhasebe vve finansal yönetim. konuları gözden geçiriyorum ve sadece bütünleme çıkmış sorularnı çözsem yeterli olurmu

1 Ay süremiz var.İlk Önce Kaldığın derslerden Yardımcı kitapları bitir.Çok ayrıntılı inceleme zaten aklındadır bazı şeyler.Vize ve finalden.Sonra Çıkmış son 6-7 yılın bütünleme sorularını yazıcıdan çıkart,hepsini çöz.Takıldığın yerleri kitaptan bakarak çöz.Cevap anahtarın yanında olsun.Zaten genelde %30-35 civarı çıkmış soruardan soruluyor.eger ilk sınavın biraz iyiyse geçersin.Başarılar kolay gelsin.
  • Sınav giriş belgeleri yayınlanmış arkadaşlar.
  • 2012-2013 Kayıt yenileme

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu
  • arkadaşlar birşey sorcam, şimdi ben geçen sene hazırlıktan 2 dersi bu sene 3.sınıfa taşıdım. 5 dersi verdim. 3 dersten büte gircem daha önce sordum genel muhasebe 43, iktisada giriş 27 finansal yönetim 50 finalden geçemedim. ben bu derslerden sınava girmesem gelecek sene alabilirmiyim. gelecek sene 4ü bitirebilirmiyim. bu dersleri bu bütte veremezsem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamurat_670

arkadaşlar birşey sorcam, şimdi ben geçen sene hazırlıktan 2 dersi bu sene 3.sınıfa taşıdım. 5 dersi verdim. 3 dersten büte gircem daha önce sordum genel muhasebe 43, iktisada giriş 27 finansal yönetim 50 finalden geçemedim. ben bu derslerden sınava girmesem gelecek sene alabilirmiyim. gelecek sene 4ü bitirebilirmiyim. bu dersleri bu bütte veremezsem.

hazırlık la 3. sınıf birleştiği için seneye ne olur tam belli değil. ama normalde hazırlık derslerini vermezsen 4. sınıfı alamıyorsun. o derslerden geçersen 4 e geçersin. fakat şimdiki sistemde ne olur bilemiyorum.

sizin daha karışık çünkü intabak okudunuz ve orada veremediniz. intibak kalktı 3 ile hazırlık tek sınıf oldu siz eğer buradada veremezseniz ne olur bilemiyorum.
  • Arkadaşlar merhaba, Ben hazırlıktan 3 e geçtim. Ama alttan dersleri de veremediğim için 3 te kaldım. 2 ders hazırlıktan kaldı, diğerleri 3. sınıf. benim durumum için ne diyorsunuz ?

Bu arada şubatta yatması gereken 2. taksit yatırmadım hala; bütünleme sınavına kadar yatırmalımıyım ?

Bölüm: İşletme
    Sınıf: 3
    Sınıftaki Yıl: 2
    Toplam Yıl: 4

DERS /////////////////////////////////////////////// AS - YS - BAŞARI

3001 - GENEL MUHASEBE ///////////////////////// 40 - 50 - 47 K
    3005 - İKTİSADA GİRİŞİ ////////////////////////// 47 - 47 - 47 K

3029 - TÜRK VERGİ SİSTEMİ ///////////////////// 13 - 40 - 32 K
    3155 - İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU /////// 30 - 33 - 32 K
    3167 - FİNANSAL YÖNETİM ////////////////////// 23 - 57 - 47 K
    3168 - PAZARLAMA YÖNETMİ //////////////////// 63 - 60 - 61 G
    3169 - MALİYET MUHASEBESİ /////////////////// 50 - 54 - 53 G

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awakado -- 11 Ağustos 2012; 8:17:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: awakado

Arkadaşlar merhaba, Ben hazırlıktan 3 e geçtim. Ama alttan dersleri de veremediğim için 3 te kaldım. 2 ders hazırlıktan kaldı, diğerleri 3. sınıf. benim durumum için ne diyorsunuz ?

Bu arada şubatta yatması gereken 2. taksit yatırmadım hala; bütünleme sınavına kadar yatırmalımıyım ?

Bölüm: İşletme
    Sınıf: 3
    Sınıftaki Yıl: 2
    Toplam Yıl: 4

DERS /////////////////////////////////////////////// AS - YS - BAŞARI

3001 - GENEL MUHASEBE ///////////////////////// 40 - 50 - 47 K
    3005 - İKTİSADA GİRİŞİ ////////////////////////// 47 - 47 - 47 K

3029 - TÜRK VERGİ SİSTEMİ ///////////////////// 13 - 40 - 32 K
    3155 - İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU /////// 30 - 33 - 32 K
    3167 - FİNANSAL YÖNETİM ////////////////////// 23 - 57 - 47 K
    3168 - PAZARLAMA YÖNETMİ //////////////////// 63 - 60 - 61 G
    3169 - MALİYET MUHASEBESİ /////////////////// 50 - 54 - 53 G

senin durumunda belki 10- 20 kişi var forumda . daha belli değil 3+H okuyup hazırlık dersinden kalanın durumu
    aöf ye email atıyorum hiç elle yazmayıp direk link atıyo bakalım yeniden attım ne cvp gelecek.
  • dostlar bu derslerden gecebilmem için kaç almam lazım finalde bana çalışmada öneri sunabilecek varmı

• Merhaba Arkadaşlar;

uluslararası ilişkiler 1. sınıftayım.
    4 dersten büte kaldım.

1. Sorum: bütte sadece bütünleme sınavındaki notumuz mu öenemli (final - vize notlarının öenmi var mı)
    2. Sorum: 2. sınıfa geçebilmem için 2 dersten geçmem yeterlimi .?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • efe bütünlemede vize sınavının önemi var,vize sınavı + bütünlemeden aldığın not ile sınıf geçebiliyorsun,bütünlemeyi final sınavının tekrarı olarak düşün yani.Diğer soruna gelecek olursak bir üst sınıfa en fazla 2 ders bırakarak geçebiliyorsun.Diyelim 1 senede 8 dersin varsa en az 6 tanesinden başarılı olman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsek

dostlar bu derslerden gecebilmem için kaç almam lazım finalde bana çalışmada öneri sunabilecek varmı

Genel Muhasebe: 48
    Genel Matematik: 60 en az alman gereken puanlar böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hastesi -- 12 Ağustos 2012; 22:25:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2627

2012-2013 Kayıt yenileme

Hocam kendimizmi kayit yenileme yapicaz yine buroyami gidicez ?

Birde be 3.sinif isletme okuyorum 6 dersten ancak 2verebildim

2 ders daha verince bir ust sinifami gecicem diyelim veremedim 1 ders verdim ne olacak

Birde seneye kredili sistem geliyormus daha zor olacak sanirim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.