Şimdi Ara

aöf kayıt nasıl yapılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ilk defa tyt girdim ve kazandım, atatürk üniversite 2 yıllık aöf işletim yönetimini seçtim ama nasıl yada nerden

kayıt yapılıyor bilmiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim

• ösym den kazandıysaniz e devletten e kayıt yapacaksınız.okul sizin telefona şifre göndericek obs ye giriceksiniz.
  • dostum detaylı anlatırsan çok sevinirim :) para yatırıcak mıyım hangi tarihte kayıt olmam lazım nereye gitmem gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi clubber80 -- 20 Ağustos 2019; 11:57:15 >
  • bilen biri açıklayabilirse çok güzel olur :)
  • bkstyle B kullanıcısına yanıt
    ben bu arkadasın dediği gibi yaptım

ösym den kazandıysaniz e devletten e kayıt yapacaksınız.okul sizin telefona şifre göndericek obs ye giriceksiniz.

açık öğretim fakültesi için yalnız şifreyi ben kendim oluşturdum obs sayfasından
  • usta ben bu şekilde google de arattım oldu e devlet aöf kayıt
  • İnsanlar e devletten kayıt diyorlar ama, kendi sitesinde (https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim ) e kayıt için 2 eylül başlangıç diyor, kesinlik için destek hattını aradığımda 2 eylülde başlayacak demişlerdi. Şuanda da e-kayıt işlemini yaptım zaten sadece para yatırması kaldı.
  • arkadaşla 60 gun oldu hala kimlik kartım çıkmadı bu kadar geç mı oluyor çıkması anlamış değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: clubber80

arkadaşla 60 gun oldu hala kimlik kartım çıkmadı bu kadar geç mı oluyor çıkması anlamış değilim
    Aralık'ta yollamışlardı geçen sene.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.