Şimdi Ara

AÖF için hangi sınava girmem lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. Aöl mezunuyum. Aöf önlisans için hangi sınava girmem gerekiyor? tyt-yks falan anlamadım. biraz araştırdım tyt'den 150 barajını aşmam gerekiyor sanırım. tam bilgisi olan var mı?

• hiçbir üniversitede kaydınız yoksa normal üni sınavına gireceksiniz tyt ye. bir ünide okuyorsanız ikinci üni olarak direk başvurabilirsiniz sınavsız.
  • lg02561 L kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim yanıt için. hiçbir üniye kaydım yok. peki başvuruyu nasıl yapıcam. sadece bankaya para yatırmak yetiyor mu? yoksa bir yere gidip başvuru mu yapıcam.
  • Choqo kullanıcısına yanıt
    sınavdan sonra tercih yapıcaksınız diye biliyorum.
  • Yok yanlış anladınız. Hazirandaki sınav için kayıtlar 1 martta başlicakmış. Ben ilk olarak nereye gidip başvuru yapıcam? Öncd para mı yatıcak yoksa ösym kaydı yapan bir okula mı gidicem. Kafam çok karıştı. Her yerde farklı bişey yazıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önce ÖSYM sınav merkezlerinden ya da sınav başvurusu alan bir okuldan başvurunuzu yapacaksınız. Sonra ÖSYM ile anlaşmalı bankalardan birine sınav ücretinizi başvuru süresi içinde yatıracaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 24 Şubat 2018; 23:2:42 >
  • nForcer N kullanıcısına yanıt
    heh şimdi oldu. çok teşekkür ederim. Allah razı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.