Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (119. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cihanair

Diploma almak icin acikogretim okuyorum

Askerligi yaptim evliyim 1 cocugum var

Aciklarkarsa aciklarlar aciklamazlarsa keyifleri bilir

aöf tuzu kuru öğrenci grubu kuralım hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: powerauto

Duyurular
    2012-2013 Güz Dönemi Ara Sınavı
    Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi 2012-2013 Güz dönemi ara sınav sonrası madde analizi çalışmaları devam etmekte olup şu ana kadar belirlenmiş olan cevap anahtarına ilişkin düzeltmeler gerçekleştirilmiştir. Çalışmalar devam etmektedir.
    http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/

Daha yanlıs cevap anahtlarının duzeltılmesı bıle tam olarak bıtmemısken bız sınav sonuclarının acıklanmasını beklıyoruz
    cok kalıtelı bır okul

kimlik kartlarının yetiştirilememesi,kitapları eksik olması (benim 3 kitap eksik ) ve bu olumsuzluklardan sonra sınav sorularınıın ve cevaplarının hatalı olması bu kurumda yetkili kimse istifa etmesi veya cezalandırılmasını gerektirir.

aöfün o duyurusunu gördükten sonra sınav sonuçlarının açıklanmasının finalden sonraya kaldığını bile düşünüyorum daha ilk dönemden bu şekilde başladık bitmez bu aöf ! ! ! ! !
  • Vize ile Final arası : 1 ay
    Finale çalışma süresi : 1 ay
    Vizenin açıklanma tarihi : 1 ay

Ne olacak bizim bu halimiz bilmiyorum sonuçlar açıklanmayınca insanın çalışma şevki gidiyor.
  • Boş boş işler yapıyorlar yemin ediyorum , zaten şu kredili sisteme geçmeleriyle soğuttular , şu son yaptıklarıyla ( kitapları sınava 2 hafta kala vermeleri , askerliğimi tecil etmemeleri , sınav sonuçlarını hâlâ açıklamamaları ) iyice soğudum ben seneye YGS'ye LYS'ye girip adamakıllı üniversite okumak istiyorum , nefret ettirdiler.
  • Verdikleri kitaptaki bazı test sorularının cevapları bile hatalı kitapları hazırlarken bile ciddiyet sıfır
  • Finallere hiç çalışmıyorum beyler ygsye girip bölümümü değiştireceğim.
  • Aöf 4 sınıf iktisat fakültesi öğrencisiyim

iktisadi kalkınma dersinin 8 unitesi hatalı basılmış.
    Kitap index de 24 sayfası olması gereken konu karman çorman 4 sayfa olmuş
    7 unite de hata var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaws -- 27 Ocak 2013; 2:30:01 >
  • işletme 1.sınıfım vizede adamlar 5.üniteden sorular sormuş
    böyle birşey ben ne hayatımda gördüm ne duydum
    bende ygs lys gireceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ders kaldı ama sıkıldım ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Boş boş işler yapıyorlar yemin ediyorum , zaten şu kredili sisteme geçmeleriyle soğuttular , şu son yaptıklarıyla ( kitapları sınava 2 hafta kala vermeleri , askerliğimi tecil etmemeleri , sınav sonuçlarını hâlâ açıklamamaları ) iyice soğudum ben seneye YGS'ye LYS'ye girip adamakıllı üniversite okumak istiyorum , nefret ettirdiler.

askerliğini nasıl tecil etmediler? artık 2 sene üst üste kalınsa bile 30 yaşına kadar askerlik yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Boş boş işler yapıyorlar yemin ediyorum , zaten şu kredili sisteme geçmeleriyle soğuttular , şu son yaptıklarıyla ( kitapları sınava 2 hafta kala vermeleri , askerliğimi tecil etmemeleri , sınav sonuçlarını hâlâ açıklamamaları ) iyice soğudum ben seneye YGS'ye LYS'ye girip adamakıllı üniversite okumak istiyorum , nefret ettirdiler.

askerliğini nasıl tecil etmediler? artık 2 sene üst üste kalınsa bile 30 yaşına kadar askerlik yok.

kesin mi hocam bu diyelim 2 sene üst üste kaldım nasıl tecil ettireceğim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tizar

quote:

Okul yapmamış işte , pazartesi giidp kendim yapmam gerekiyor.
  • Selam arkadaşlar. Çalışmalar nasıl gidiyor? Konuların %70ini bitirdim ben. İyiki erkenden çalışmaya başlamışım diyorum. Önümüzdeki hafta kalan konularıda bitirip, son hafta genel tekrar ve test çözme yapacağım. Umarım herkes için hayırlısı olur.
  • Arkadaşlar 2.üniversite olarak kaydoldum. Vizeler iyi geçmedi açıkcası 20 dkda %90 sallama %10 mantık matematik hariç hep böyle geçti.
    Finallere hazırlanmak istiyorum. Kaynak öneriniz veya site öneriniz var mı ?
    Birde son 4 konu mu çıkıyor yoksa tüm konular mı çıkacak vize dahil mi ?
    Nasıl bir çalışma yolu izlemeliyim kitaptaki sorulara bakmalı mıyım ?
    Çok soru oldu kusura bakmayın ama finallerde kurtarmaya çalışıyım.

Teşekkürler.
  • beyler simdi birsey sormak istiyorum. ben aöf okuyorm ve 4. sınıfım alttan 6 dersim vardi bu seneye gectim vs ben askerligimi hallettim yani askerlikten muaf oldum askerlik derdim yok suan. bu aöf de yeni sistemde daha dorusu kalma vs varmi misal 6 dersi 3senede misal verebilirmiyim. ekisiden 2 senede kayıt siliniyordu malum iş güç pek calısamıyoruz ve yeni sistem cok kötü 1ayda calısmak imkansız. bana göre yardımcı olacak arkadaslara tesekkürler.
  • ben bu sene dıs tıcarete kaydoldum

ne kartımı aldım
    ne sıanava gırdım
    nede eksık kıtaplarımı aldım
    nede 2. taksıdı yatırcam

benım halım ne olur seneye baslıcam sıfırdan
  • Merhabalar Gunaydın Artık Tamamen Orgun Ogretım Gıbı Her Zaman Istedıgın Kadar Kalabılırsın Harcını Yatırdıgını Surece Askerlıgınıde Yapmıs Isen Fazla Kalmadan Gecmeye Bak Yanı Harc Parası Odeme Bostan Yere 5 sende de versen dersı hıc kımse bırsey demez ama 5 sene Harc Parasını Bosuna Vermiş Olursun.
  • finallere çok az kaldı sınavlar açıklanmadı nolcak bizim halimiz ya daha finaller için tek bir çivi çakmadım.son sınıfım.bitirip askere gidicekmiş gibi birçok şeyi ayarladım eğerki okul bitmez de uzarsa yan bastığımın resmidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

finallere çok az kaldı sınavlar açıklanmadı nolcak bizim halimiz ya daha finaller için tek bir çivi çakmadım.son sınıfım.bitirip askere gidicekmiş gibi birçok şeyi ayarladım eğerki okul bitmez de uzarsa yan bastığımın resmidir

bu sıstemle bı halt olmaz artık,belliki aöf de özelleşecek bi orası kaldı.son cırpınıslar
  • quote:

Orijinalden alıntı: genelsekreter

quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

finallere çok az kaldı sınavlar açıklanmadı nolcak bizim halimiz ya daha finaller için tek bir çivi çakmadım.son sınıfım.bitirip askere gidicekmiş gibi birçok şeyi ayarladım eğerki okul bitmez de uzarsa yan bastığımın resmidir

bu sıstemle bı halt olmaz artık,belliki aöf de özelleşecek bi orası kaldı.son cırpınıslar

ya yeni başlayanlar neysede 4. sınıfa gelmiş adamlara yazık.1 senesi kalmış adamın bari yeni kayıt olacaklara uygula sistemi adam öyle alışsın okusun.sen oku 3 sene 4 sene gel son seneye kalk sistem değişsin sorusu kitabı kılı tüyü değişsin bir sürü öğrenciye yazık ettiler.inş. herkes bitirirde kurtulur bu aöf den.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.