Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sizce finalde 20 sorudan kaç tanesi ilk 4 üniteden çıkar ?

Şöyle bir ihtimal olabilir mi ? 5 soru ilk 4 ünite 15 soru son 4 ünite

yoksa yarı yarıya mı ? eğer öyleyse ızdırapların gazabına uğrayacaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infernaltr -- 22 Ocak 2013; 0:54:02 >
  • Bir bilgi yokmu ya sinav ile ilgili ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

Arkadaşlar sizce finalde 20 sorudan kaç tanesi ilk 4 üniteden çıkar ?

ağırlıklı olarak son 4 uniteden çıkar bence

• Neden hala açıklanmadı sonuçlar.
  • 3 haftadan önce aaçıklandığı ggörülmedi.
    28 pazartesi açıklanır büyük ihtimalle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Inverness

quote:

Orijinalden alıntı: infernaltr

Arkadaşlar sizce finalde 20 sorudan kaç tanesi ilk 4 üniteden çıkar ?

ağırlıklı olarak son 4 uniteden çıkar bence

Çalışmaya son 4 üniteden başlayın arkadaşlar. Son 4 üniteden yanlış yapmazsanız en az 50 alırsınız. Yani ilk notu yüksek olanlar yine sadece 4 ünite çalışarak sınıf geçebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHzgn -- 22 Ocak 2013; 13:22:43 >
  • 2012-2013 Açıköğretim Kayıt Takvimi

• denetim - uluslararası işletmecilik - genel muhasebe derslerine çalışmadım daha. nasıl yetişecek bilmiyorum

• Vize sonuçları 25 Ocak Cuma açıklanacakmış, öyle bir dedikodu var. Bakalım ne kadar doğru.
  • Arkadaşlar anadolu üniversitesi vize sonuçlarını finallerden önce açıklama zorunluluğu hissetmiyor kendinde. İsterse finalden önceki gece açıklar isterse finallerle birlikle açıklar. Bu saatten sonrada vize sonucuna göre çalışıyım derseniz zaman yetmez zaten. En iyisi akışına bırakın kendinizi finallere verin
  • 3 dersim kaldı umarım yetiştirebilirim..
  • Anadolu Üniversitesi sonuçları açıklama zorunluğu hissetmeyebilir ancak. Sınav sonuçları çok önemli, ne kadar erken açıklanır ise bir öğrenci için o kadar iyi. Bu sayede hangi derse daha fazla ağırlık vermemiz gerektiğini öğrenmiş oluruz.
    Vizesinden çok iyi not aldığımız bir dersin ilk 4 ünitesini çalışmanın bir anlamı kalmaz diğer derslere ağırlık verir, onu da bir kez tekrar eder geçeriz.

Bu yapılan tamamen saçmalık, herkesin notunu öğrenme ona göre çalışma hakkı var. Bu her kredili üniversitede böyle. Madem kredili üniversiteye özenip onlarla kendini bir tutuyor, sonuçları da en kısa zamanda açıklamak zorunda.

Üstelik bu sonuçları normal üniversitelerdeki gibi hocalar değil, makineler okuyor. Tabi daha cevap anahtarını yeni doğrulttular, cevap kağıtlarını nasıl okutsunlar o da ayrı bir konu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kyhnhsyn

Anadolu Üniversitesi sonuçları açıklama zorunluğu hissetmeyebilir ancak. Sınav sonuçları çok önemli, ne kadar erken açıklanır ise bir öğrenci için o kadar iyi. Bu sayede hangi derse daha fazla ağırlık vermemiz gerektiğini öğrenmiş oluruz.
    Vizesinden çok iyi not aldığımız bir dersin ilk 4 ünitesini çalışmanın bir anlamı kalmaz diğer derslere ağırlık verir, onu da bir kez tekrar eder geçeriz.

Bu yapılan tamamen saçmalık, herkesin notunu öğrenme ona göre çalışma hakkı var. Bu her kredili üniversitede böyle. Madem kredili üniversiteye özenip onlarla kendini bir tutuyor, sonuçları da en kısa zamanda açıklamak zorunda.

Üstelik bu sonuçları normal üniversitelerdeki gibi hocalar değil, makineler okuyor. Tabi daha cevap anahtarını yeni doğrulttular, cevap kağıtlarını nasıl okutsunlar o da ayrı bir konu.

doğru okusunlar yeter bence aöf den ben ümidimi kestim son senem bitsin kurtulayım daha adını ağzıma almam aöf nin.
  • Aof 4. sınıf iktisat ara sınav sorularını nereden bulabilir AOF'un siteleri haricinde? Alttan da dersim var çünkü, hepsini indirip ona göre çıktı alacağım.
  • doğru cevaplanmış soruları nerden bulabiliriz? eöğrenme sitesinde düzeltilmiş mi şıklar?
  • başlıcam bu açıklayacakları sınav sonucuna her gün en az 50 kere bakıyorum açıklandımı açıklanmadımı diye ona göre finallere çalışcam.zaten zerre çalışma isteği yok içimde
  • quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

başlıcam bu açıklayacakları sınav sonucuna her gün en az 50 kere bakıyorum açıklandımı açıklanmadımı diye ona göre finallere çalışcam.zaten zerre çalışma isteği yok içimde

Muhtemelen yarin aciklanir dostum genelde 3.hafta cuma gunleri aciklaniyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: evinda

quote:

Orijinalden alıntı: cadillaccts

başlıcam bu açıklayacakları sınav sonucuna her gün en az 50 kere bakıyorum açıklandımı açıklanmadımı diye ona göre finallere çalışcam.zaten zerre çalışma isteği yok içimde

Muhtemelen yarin aciklanir dostum genelde 3.hafta cuma gunleri aciklaniyordu

valla bende onu bekliyorum ama inş. açıklanır.
  • Eskişehir de murat yayınları kitabından avrupa birliği kısmını fotokopi çektirebileceğim biri var mı acaba. Tek kitaba 20 lira vermek istemedim yav ya da bir dakika şimdi aklıma geldi alayım kitabı seneye satarım tertemiz şekilde olacak zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Eskişehir de murat yayınları kitabından avrupa birliği kısmını fotokopi çektirebileceğim biri var mı acaba. Tek kitaba 20 lira vermek istemedim yav ya da bir dakika şimdi aklıma geldi alayım kitabı seneye satarım tertemiz şekilde olacak zaten

Bence alın, fotokopiyi çekin sonra da satın
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.