Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (880. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sene 2 yıllık AÖF web tasarım ve kodlama bölümünden mezun olabilirsem ne yapmam lazım 4'e tamamlamak için sanırım bu bölümden mezun olunca 4'e tamamlamanın yolu yok bilgisi olan yazarsa sevinirim.
  • Sadece 1 ders için kayıt yenileme ücreti 275,50 TL
  • ziraat bankası mı alıyor ödemeyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "KREDİ KARTI/BANKA KARTI İLE ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ." buraya tıkladığımızda "Bankada kaydınız bulunmamaktadır." diye uyarı çıkıyor. daha yeni girişliyim, kayıt yenilemeye girdiğimde "2017-2018 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders seçimi (ekle/sil) işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir. " yazısı çıkıyor. Nasıl ödeyeceğiz bu parayı anlayabilmiş değilim.

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARK_WORM -- 12 Şubat 2018; 16:9:18 >
  • Ders seçerken sınav oturumlarını öğrenebiliyormuyuz?

Ders kodları var buradan belli olurmu acaba.

Varmı bir yöntem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARK_WORM

"KREDİ KARTI/BANKA KARTI İLE ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ." buraya tıkladığımızda "Bankada kaydınız bulunmamaktadır." diye uyarı çıkıyor. daha yeni girişliyim, kayıt yenilemeye girdiğimde "2017-2018 öğretim yılında yeni kayıt yaptıran öğrenciler bu dönem ders seçimi (ekle/sil) işlemi yapamayacaklar ancak daha sonraki dönemlerde yapacaklardır. Kayıt yeniletmek isteyen öğrencilerin, kayıt yenileme tarihleri içerisinde kayıt yenileme bedelini bankaya ödemeleri yeterlidir. " yazısı çıkıyor. Nasıl ödeyeceğiz bu parayı anlayabilmiş değilim.

Ziraat ATM veya internet bankacılığı ile.
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Anladım sadece ziraat'in kartlarıyla internetten ödeniyor sanırım. Amele gibi Atm'ye gitmemiz gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARK_WORM

Anladım sadece ziraat'in kartlarıyla internetten ödeniyor sanırım. Amele gibi Atm'ye gitmemiz gerekiyor.

Biraz bekleyin belki online ödeme düzelir ben daha önce online ödedim diye hatırlıyorum ilk senelerde
  • Pozitron~ kullanıcısına yanıt
    Evet bundan önceki harcı internetten ödemiştim. Borç sorgulaya basınca da server hatası veriyor. Teşekkür ederim bu arada :)
  • ben enpara kredi kartımla ödedim harcı bide taksit yaptırdık mı tamamdır :)
  • 6 ders için 267 lira bayıldık
  • Ders kaydından sonra büroya gitmemize gerek var mı acaba, kitapları almasam da olur. Fakat kitap dışında büro ile alakalı ekstra bir prosedür var mı acaba?

• kasova kullanıcısına yanıt
    durumunuzda "aktif" yazıyorsa sıkıntı yok kitapları almasanızda olur
  • kredi kartından ödeyemiyorduk, ziraat bankası atmsinden ödedim orada gözüküyordu borç ama durumum hala pasif. gerçekten şu ülkede bir şey bile doğru olmaz mı şaşıyorum. şimdi uğraş dur işin yoksa...
  • şu 35.50 tl nedir bilen var mı ? bide kayıt yenileme kamu yönetimi için ne kadar acaba?_
  • Arkadaşlar 1 yıldır kayıt yenilemiyordum."2 dönem" şimdi yenilemek istiyorum hem bitirmek hem de iett kart için ,fakat 4 ders seçeyim diyorum 251 lira gösterdi 5 ders seçtim 256 lira oldu .Bu nedir ya 2 derse indirdim 246 lira oldu Hayır kaç lira olursa olsun değer de otobüs indirimli kart ile dengelenir de bu ne arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 13 Şubat 2018; 13:16:15 >
  • Bilen bir arkadaştan yardım istiyorum.
    Şimdi sınavlarda 1 -2 -5 -6. yarıyılda okuyanlar sabah,
    3-4-7-8.yarıyılda okuyanlar öğlen oturumlarına katılıyor.
    Ben 4.yarıyıldayım. 2.yarıyıldan 2 ders bıraktım. Bu dönemin sınavları öğlen olacak, alttan aldıklarım sabah oturumunda. Burada sıkıntı yok. Asıl sorum şu:
    Eğer altta kalan bu dersleri seneye yani 6.yarıyıla bırakırsam, sabah oturumunda kendi derslerimle beraber sınavına girebilir miyim?

Bu şekilde sabah ordan oraya gitmek istemiyorum eğer böyle bir ihtimal varsa seneye bırakıcam. Yok çakışıyorsa bu sene alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpmirza

Bilen bir arkadaştan yardım istiyorum.
    Şimdi sınavlarda 1 -2 -5 -6. yarıyılda okuyanlar sabah,
    3-4-7-8.yarıyılda okuyanlar öğlen oturumlarına katılıyor.
    Ben 4.yarıyıldayım. 2.yarıyıldan 2 ders bıraktım. Bu dönemin sınavları öğlen olacak, alttan aldıklarım sabah oturumunda. Burada sıkıntı yok. Asıl sorum şu:
    Eğer altta kalan bu dersleri seneye yani 6.yarıyıla bırakırsam, sabah oturumunda kendi derslerimle beraber sınavına girebilir miyim?

Bu şekilde sabah ordan oraya gitmek istemiyorum eğer böyle bir ihtimal varsa seneye bırakıcam. Yok çakışıyorsa bu sene alacağım.

2 üst dönemden ders alamıyorsun 2. yarıyıldan dersin varsa 6. yarıyıldan ders alamıyorsun.
  • CeLLaT_1905 kullanıcısına yanıt
    O zaman her turlu uc ders sinavi yada okul uzatma olacak? Neyse en azindan akbil ogrenci olur bir sene daha

• bütün dersleri alsak sorun olurmu 28 dersi birden
  • 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.