Şimdi Ara

AÖF Kayıt Yenileme ve Sınavlar Genel Konu (847. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.700
Cevap
78
Favori
1.063.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2015 anadolu uni. Halkla ilişkiler mezunuyum

Arkasından hemen Sag. Kur. Isletmeciliği bağladım ama bu yıl bitmeyecek.

Sorum şu ben bu yıl ilk yuksek okul mezuniyetimi kullanarak dgs ye başvurabilirmiyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahadayıyasor42 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani hocam senelerin önemi yok anlamadım. Yaşım martta 23 bitti. 94 doğumluyum. Yoksa 29 yaşına kadar okulu istediğimiz kadar uzatabiliyormuyuz? Öyle olursa çok güzel olur valla

• Sınav sistemi değişti mi yine arkadaşlar? Son iki ders kaldı başımıza bela almadan bitirseydik şunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Far2Cry

Nasıl yani hocam senelerin önemi yok anlamadım. Yaşım martta 23 bitti. 94 doğumluyum. Yoksa 29 yaşına kadar okulu istediğimiz kadar uzatabiliyormuyuz? Öyle olursa çok güzel olur valla

29 yaşina kadar okuduğun sürece sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

Okuldan atılma gibi bir durum yok değil mi hocam? Harç parasını yatırdığımız sürece okul 29 yaşına kadar uzasa bir sorun olmuyor askerlik için, doğru mu anlamışım hocam?

Ben aöf ye kayıt olurken tecil falan yapmamıştım, mesela okulu uzattığımda otomatik tecil oluyor mu yoksa her uzuttığım dönem için ayrı ayrı tecil mi yapmam gerekiyor?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paetzold

quote:

Okuldan atılma gibi bir durum yok değil mi hocam? Harç parasını yatırdığımız sürece okul 29 yaşına kadar uzasa bir sorun olmuyor askerlik için, doğru mu anlamışım hocam?

Ben aöf ye kayıt olurken tecil falan yapmamıştım, mesela okulu uzattığımda otomatik tecil oluyor mu yoksa her uzuttığım dönem için ayrı ayrı tecil mi yapmam gerekiyor?

Atilma yok 29 yaşina kadar şuanki yasa öyle ilerde değişir değişmez bilinmez tabi. Evet öğretim süren boyunca otomatik tecil oluyor. 2 yıllık bitirip sanirim 3.siniftan başladiniz. Yani 4 sene oto tecil ediyor okul. Sonrasinda her sene aöf bürolarindan EK-C2 belgesi alarak bir+bir+bir 29a kadar tecil olacak.
  • Paetzold kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam çok teşekkürler
  • 2015 anadolu uni. Halkla ilişkiler mezunuyum

Arkasından hemen Sag. Kur. Isletmeciliği bağladım ama bu yıl bitmeyecek.

Sorum şu ben bu yıl ilk yuksek okul mezuniyetimi kullanarak dgs ye başvurabilirmiyim.
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    sadece son 3 gün çalışarak tüm dersler aa, bb geliyor son dönem bitiyor artık
  • Valla ben son donem ben epey yuklendim ama sonucta akılda cok kalmiyor 6 kitap birden... O yüzden yine testlere agirlikta verdim. Umarım arkadaslar Cıkmis sorulardan cıkarda Bu son senemizde sorunsuzca bitiririz Universiteyi.

Herkese simdiden basarilar.

• quote:

Orijinalden alıntı: patren

sadece son 3 gün çalışarak tüm dersler aa, bb geliyor son dönem bitiyor artık

hiç çalısmadanda a alan var

ama cogu kısı kalıyor bıtıremıyor

• Davranış bilimleri 2 nin kitabı yok özetlere çalışın diyorlar ama diğer derslerden daha zor sinir etti beni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yine çalışamadım eskıden hepsını b yapar fınale calısırdım
    sımdı hepsı b de olsa 0 gelıcek

yada buna gırmesem 1 ay fınale calıssam gecmek ıcın kac almam lazım
  • Arkadaşlar
    Atatürk Aöf ve Anadolu Aöf öğrencisiyim. Geçen senede 2 yıllık örgün Lojistik mezunuyum. Aöflerin Her ikisininde sınavları bu dönem çakıştı aynı gün ve aynı saate. Bu zamana kadar böyle bir şey yaşamamıştım.

İşletme Lisans ve İş sağlığı güvenliği Önlisans okuyorum. Askerliğimi İşletme belirliyor. Her ikisinde de daha ilk senem. Şuan için askerlik niyetim yok ve iş sağlığı güvenliği Lojistik açısından daha çok iş görecek benim için. Hangi sınava girmeliyim sizce ?
  • ONUR_345241 kullanıcısına yanıt
    cevabı kendin vermişsin zaten. işletmeyi askerlik için okuyorsun, girmesen de olur
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    şimdi çıkmış soralara filan bak yine geçersin kolay, hala zamanın çok kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 28 Nisan 2017; 15:30:27 >
  • yarınkı sınavlarda herkese başarılar arkadaşlar umarım emeğinizin karşılığını alırsınız. baya vakit harcadım bende zor ama mecburuz
  • Eskiden ekampus çökerdi şimdi çatır çutur açılıyor artık millet çalışmak bile istemiyor galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar hiç çalışmadığım iki dersim var.
    Mesela Ticaret Hukuku ara sınavına girdim ve salladım eksiye düştüm.
    Finallerden de iyi bir puan aldım diyelim.
    Şimdi not ortalaması alınırken ara sınav notum eksi olarak mı hesaplanacak yoksa sıfır olarak mı?
    Yani eksiye düşmemin bir zararı dokunacak mı bana?
  • Sınav giriş belgesini çıkartmayı unuttum yarın açık kırtasiye bulabilir miyim acaba okul çevresinde İnternet kafeler kaçta açıyor acaba dükkanı
  • 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.