Şimdi Ara

AOC I2269Vw Mi ? Asus VS228DE mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar max 320-330tl'ye monitör alacağım 21.5 inc.İki model arasında kaldım asus olan n11'de 279 lira fiyatını görünce hemen bakayım dedim.AOC önerilen bir monitör önceki konudada gördüm ikisi arasında kaldım ?

http://www.n11.com/asus-215-inch-full-hd-1080p-led-monitor-vs228de-P48698970
    http://www.n11.com/aoc-215-i2269vw-ips-led-6ms-genis-ekran-monitor-P53288500

• Yokmu fikri olan veya kullanan ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UP :(
  • Bütçene göre güzel ürünler. Ne amaçla kullanacaksın söylersen daha iyi olur.

Ama diyeceğim tek şey N11 den kesinlikle alma. Ben kötü bir olay yaşadım. Ne N11 ne satıcı şirket malın arkasında durmadı.
  • Bende tam bununla ilgili konu açmayı düşünüyordum. Bende iki monitör arasında kararsız kaldım sizce hangisi daha iyidir ? Günlük ev kullanımı + Multimedya amaçlı olarak değerlendirirseniz mutlu olurum.
  • Günlük kullanım ve birazda battlefild 4 başka cevabı olan yokmu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akyol1

Günlük kullanım ve birazda battlefild 4 başka cevabı olan yokmu ?

N11de garantisi hakkında bilgi verirlerse muhtemelen AOC marka olanı tercih edecem ama kararsızlığım devam ediyor :)
  • Akyol1 kullanıcısına yanıt
    i2269vw daha iyi.

• Bende uzun süredir I2269VW modelini araştırıyorum. Asus modelinin FULL HD olması ve bu kadar ucuz olması benimde dikkatimi çekmedi değil. Sonuçta asus, kaliteli ürünler üretiyor. Ama çok ufak bir araştırma yapınca anladım ki eski bağlantı çıkışına sahip. VGA kullanıyor. Yani kesinlikle uzak durulması gerek. Şu zamanlarda özellikle FULL HD monitör alınıyorsa, DVI-D'den aşağı alınmamalı. O yüzden muhakkak tercihiniz AOC'den yana olmalı. Bu arada bocekgrafik'de yardımcı olmuştu teşekkürler burdan onada :)

@0ptimistSoul
    @Akyol1
  • quote:

Sonuçta asus, kaliteli ürünler üretiyor.

Asus'un üst seviye ürünlerinin kalitesi çok iyi ama segment aşağı doğru indikçe, kalitesi çok düşüyor. Özellikle de ucuz modelleri kötü yani genelde. Eğer i2269vw Asus'un olsaydı, fiyatı 450'den aşağı olmazdı eminim ki.

• Cevaplar için teşekurler.Aoc Kaç hz göruntu hızı aktariminda nasil ?

• Bu fiyata İPS Led Monitor bulmuşsun soruyorsun hem de Dvi-D çıkışlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akyol1 kullanıcısına yanıt
    120 veya 144 hz olduğu yazılı olmayan her monitör 60 hz'dir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.