Şimdi Ara

AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.073
Cevap
56
Favori
157.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 493
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 932
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 489
  • Favoriye Eklediklerim 56
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • MühendisMurat (932 mesaj) MR.BYKUSH (120 mesaj) Gwynbleidd. (98 mesaj) Cryin (42 mesaj) Final Getsuga Tenshou (39 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (973 mesaj) Mobil (618 mesaj) Tablet (37 mesaj) (1 mesaj) Mini (25 mesaj)
  • @
14 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> AOC E2461Fwh LED Monitör 23.6' İncelemesi, 75 Hz Yapmak Resimli Anlatım!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    72886 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ensar_1907

quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

quote:

En uygun fiyatlar axim Kağıthane arkadaşlar hocam ekran bana biraz küçük geldi ?

Yapma be kardes .d 19" kullanan birine gore o monitor 82 ekran led tv gibi gelir .d misal ornek ben .d ama hala kycuk diyorsan 29" phillips in var yeni cikardigi 1.600 lira .d alabilirsin istersen

Çok pahalı yazın alacam bunu inceliği falan çık iyi hemde bugün fiyatıda güzel en ucuz fiyat sanırım şu an alacak olan alsın

Yapma hocam insanlari yanlis yonlendirme haftasonu vatanda 480 490 a iner bu monitor

Ayrica bi monitorunde kenarlari gayet ince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Haziran 2013; 23:09:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bykush1905

quote:

En uygun fiyatlar axim Kağıthane arkadaşlar hocam ekran bana biraz küçük geldi ?

Yapma be kardes .d 19" kullanan birine gore o monitor 82 ekran led tv gibi gelir .d misal ornek ben .d ama hala kycuk diyorsan 29" phillips in var yeni cikardigi 1.600 lira .d alabilirsin istersen

Çok pahalı yazın alacam bunu inceliği falan çık iyi hemde bugün fiyatıda güzel en ucuz fiyat sanırım şu an alacak olan alsın

Yapma hocam insanlari yanlis yonlendirme haftasonu vatanda 480 490 a iner bu monitor

Ayrica bi monitorunde kenarlari gayet ince

Hocam çok pahalı arkadaş 1.900 tl dedi ona dedim.Yoksa gayet güzel ve inceliği mükemmel kesinlikle 1 aya kalmaz alacağım

• Yarbay
    72886 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Hocam çok pahalı arkadaş 1.900 tl dedi ona dedim.Yoksa gayet güzel ve inceliği mükemmel kesinlikle 1 aya kalmaz alacağım

bu monitörü mü alacaksın ?
  • Binbaşı
    1080 Mesaj
    Bu arkadas sanirim 29" philips i alacak onu solediydim ben 1600 kusur diye de ona diyor heralde .d

|
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

bu monitörü mü alacaksın ?

Evet inşallah

|
    |
  • Teğmen
    198 Mesaj
    http://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217

Evet beyler fiyat 486 lira oldu %25 indirim ile ama ben beklemeyi düşünüyorum. Dolar biraz daha düştüğünde ekran kartı ile beraber alacağım. Güzel bir patlama yaşatacağım kendime.
    |
    |
  • Teğmen
    180 Mesaj
    uplayak bare upppppp
    |
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj
    Beyler bu monitörü üçlü dikey eyefinity kullanmak istiyorum. Görüş açıları sıkıntı çıkartı mı? TN panel çok mu kötü olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhd93 -- 8 Haziran 2013; 0:21:30 >
  • Yarbay
    72886 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: zhd93

Beyler bu monitörü üçlü dikey eyefinity kullanmak istiyorum. Görüş açıları sıkıntı çıkartı mı? TN panel çok mu kötü olur?

adam zengin ya biz 1 i zor aldık.
    |
    |

• Binbaşı
    1080 Mesaj
    Vallahi ya biri 29" dusunur birisi 3lu dikey eyefnity dusunur aboooo daha birini alamadik desdurun .d.d

|
    |
  • Yarbay
    72886 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    alanların mesajlarını bekliyorum konuya
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    şimdi arkadaslar ben bir soru sormak istiyorum monitor vn257 den daha cok hosuma gitti estetik vs bakimindan ısık sızmasida minimumken sorumu sormak istiyorum.
    bu monitorden 6 tane alicam vn247 yerine fakat bunlari birlestirip tek monitor yapmak mumkun mu ? Mumkunse detayli anlatimi var mi hangi kablolarla,aparatlarla vs vs gercekten bu konuda aydinlanmam lazim ;)

• Yarbay
    72886 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: mert5

şimdi arkadaslar ben bir soru sormak istiyorum monitor vn257 den daha cok hosuma gitti estetik vs bakimindan ısık sızmasida minimumken sorumu sormak istiyorum.
    bu monitorden 6 tane alicam vn247 yerine fakat bunlari birlestirip tek monitor yapmak mumkun mu ? Mumkunse detayli anlatimi var mi hangi kablolarla,aparatlarla vs vs gercekten bu konuda aydinlanmam lazim ;)

eyefinity teknolojisini detaylı araştırın google dan.
    |
    |
  • Onbaşı
    36 Mesaj
    sordugum soruya cevap : al bir tane dark hdmi switch 1 giris 8 cikis tum monitorleri tek tek bagla olabilir mi acaba ?

|
    |
  • Binbaşı
    1080 Mesaj

Kardesim daha biz birini alamadan arkadaslar 6 adet birden diyo valla sasirilcak durum .d
    pek bir bilgim yok eyefinity hakkinda

|
    |
    Bahsedilenler: bjk__murat
  • Yarbay
    5078 Mesaj
    tn panel mi sayılıyor bu? ekran parlak mı mat mı?
    bi de d-sub nedir? benim ekran kartımda sadece dvi çıkışı var alırsam nasıl bağlıcam, dönüştürücü mü gerekiyor? dvi-hdmi dönüştürcü ile sorunsuz bağlayabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rajeesh -- 10 Haziran 2013; 4:59:37 >
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj
    Merhaba bende bir şey sormak istiyorum.
    Şu 3 monitör arasında kaldım. 3'ününde kendine has özellikleri olması kafa karıştırıyor.

1.) Asusa aithttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/asus-vs248h-24-vs248h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=58030

- Arkadaşım kullanıyor çok met ediyor. Kendim de gidip inceledim fena değil. Güzel ve 24" (Gözleri hiç yormadığını söyledi)

2.) AOC'unhttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2357fm-23-e2357fm-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=62941

-2012 tasarım ödülü var
    -Parlak ekran (dezanatajı gözü yorabilir)
    -Yanından bakınca bile görüntüde hiç kayıp yok

Vatanda gördüğüm en canlı renklere sahip monitördü.

3.) Sizin konuya aşmış olduğunuz AOChttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217

-Göz koruma filtresi var
    -2013 model yani yeni bir cihaz
    - Oyuncu monitörü olarak geçiyor.

Bu kararsızlığım için seçim yapmama yardım eder misiniz?

• Binbaşı
    1080 Mesaj

bana kalırsa hocam @bjk__murat arkadaşımızın testleri doğrultusu + oyun montörü + 2013 yeni model bir cihaz :)

3. şık bana daha baskılı geliyor bende bu hafta sonu almaya gideceğim inş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR.BYKUSH -- 10 Haziran 2013; 14:55:00 >
    |
    |
    biryeregitmiyoruz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    72886 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: biryeregitmiyoruz

Merhaba bende bir şey sormak istiyorum.
    Şu 3 monitör arasında kaldım. 3'ününde kendine has özellikleri olması kafa karıştırıyor.

1.) Asusa aithttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/asus-vs248h-24-vs248h-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=58030

- Arkadaşım kullanıyor çok met ediyor. Kendim de gidip inceledim fena değil. Güzel ve 24" (Gözleri hiç yormadığını söyledi)

2.) AOC'unhttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2357fm-23-e2357fm-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=62941

-2012 tasarım ödülü var
    -Parlak ekran (dezanatajı gözü yorabilir)
    -Yanından bakınca bile görüntüde hiç kayıp yok

Vatanda gördüğüm en canlı renklere sahip monitördü.

3.) Sizin konuya aşmış olduğunuz AOChttp://www.vatanbilgisayar.com/monitor/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217

-Göz koruma filtresi var
    -2013 model yani yeni bir cihaz
    - Oyuncu monitörü olarak geçiyor.

Bu kararsızlığım için seçim yapmama yardım eder misiniz?

ben kararımı verdim yanlış yönlendirme olmasın git vatanda karşılaştır aynı özelliklerde bak hangisi daha iyi monitör işi pc başından oolmuyor isterse bin tane ödül alsın senin içine sinmedikten sonra o yaş iş.

• Yüzbaşı
    365 Mesaj

Gidip ikisine de baktım. Ödüllü dediğim model daha canlı renklere sahip çünkü parlak ekran, ama gözleri yormasından korkuyorum onu nasıl anlıcam bilmiyorum. Kimse de ben kullanıyorum bunu demiyor. :D
    |
    |
    bjk__murat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
kripto para haberleri
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,047
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.