Şimdi Ara

AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
939
Cevap
15
Favori
73.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

Bu ışık sızması mı , bir sorun mu? Yoksa normal mi? Sizde de oluyor mu?
    https://forum.donanimhaber.com/bu-isik-sizmasi-mi--138142461#138142461
    Bu monitörlerin genel sorunu olmayanı yoktur denilebilir.Çok rahatsız etmiyorsa kullan.Değiştirdiğin monitör de aynısı veya daha kötüsü olabilir.Ben 3 kez değiştirdim bu monitörü aldıktan sonra 3'ün de de durum benzerdi.
    Alacağın hemen hemen her monitör de var.Yani normal denilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xerus

İnceleme süper olmuş alacak arkadaşlara yardımcı olacağı kesin. Benim de aklıma yatmadı değil :)
    teşekkürler hocam
  • İyi akşamlar bende itopya bilgisayarda indirimden aldım monitorü acarken yarısı normal yarısı dalgalı karıncalı bi halde acıldı tam ortadan ıkıye ayrı sekilde sol taraf normal sag taraf bulanık renkler birbirine karısık sekılde ayardan mı arızamıdır bilgisi olan varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmtaltun

İyi akşamlar bende itopya bilgisayarda indirimden aldım monitorü acarken yarısı normal yarısı dalgalı karıncalı bi halde acıldı tam ortadan ıkıye ayrı sekilde sol taraf normal sag taraf bulanık renkler birbirine karısık sekılde ayardan mı arızamıdır bilgisi olan varmı?
    arıza büyük ihtimalle hocam o servis ve itopya ile görüşün direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SMTZHR

arıza büyük ihtimalle hocam o servis ve itopya ile görüşün direk.

Alıntıları Göster
    Neden AOC ile görüşemiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Neden AOC ile görüşemiyoruz

Alıntıları Göster
    AOC ile görüşebiliyorsunuz ya ben iki defa iletişim kurdum kendileriyle
  • Ürün daha sıfır alınalı 3 gün oldu ve ilk fişe taktıgımda logosu gelirken dahi yarısı net yarısı karıncalı acıldı itopyada birilerine ulasabilirsem sorucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmtaltun -- 4 Mayıs 2019; 12:50:47 >
  • Mmtaltun M kullanıcısına yanıt
    Monitörün kendi menüsünde renk ayarlarında "DCB Demo" diye bir ayar var, orası açıksa kapatın bakalım bir şey değişecek mi? Son olarak da Extra menüsünde reset seçeneği var, onu da bir deneyin.
  • MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    Menüye fazla bakmadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar sizin monitörler simsiyah ekran verebiliyor mu yoksa hafif bir ışık sızmaları var mı alt ve üst kısımlarda? Çünkü bende var da. Kullanıma engel değil ancak kafama takıldığı için rahatsız ediyor.
  • leventserdar kullanıcısına yanıt
    Ayarlardan reset attım birsey degişmedi bende bugun götürüp itopyaya bırak pazartesi arayıp bilgi verirler dediler

• Freesync açınca bazı uygulamalarda bazen ekranın ışığı flash yapıyor. İLginç. freesync kapatınca da sanki yeterince pürüzsüz bir deneyim olmuyor gibi.
    Herkeste var, önceden paylaştığınız resimdekinin birebir aynısı benim monitörde de var. Zamanla alışırsınız.
  • Sanırım bu modellerde kronik bir olaymış. İnternette araştırdım da herkeste de bu ışık sizdirmasi varmış. Sürekli gözüme takılıyor. Zaman geçtikte alışılıyor mu? Monitörü çok sevdim beğendim ama bilemiyorum. Şimdi iade için itopyaya başvursam kabul edip etmeyecekleri şüpheli AOC C24G1 MONİTÖR [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Sanırım bu modellerde kronik bir olaymış. İnternette araştırdım da herkeste de bu ışık sizdirmasi varmış. Sürekli gözüme takılıyor. Zaman geçtikte alışılıyor mu? Monitörü çok sevdim beğendim ama bilemiyorum. Şimdi iade için itopyaya başvursam kabul edip etmeyecekleri şüpheli
    herkeste az veya çok bu durum var hocam alışılıyor

Bende freesync açık iken sanki oyunlarda yanıp sönme gibi ufak ufak dalgalanma yapıyor. Ayrıca o ışık sızması bende de var hepsinde bir miktar mevcut.
  • quote:

Bu sorun sizde olmadı mı?
    https://forum.donanimhaber.com/monitoru-takinca-ses-duzeyi-azaldi--138183439#138183439
    ekran kartında nvidia da ses sürücüleri var acaba ondan mı ki ?
  • SMTZHR kullanıcısına yanıt
    Ekran kartının da monitöründe sürücülerini indirdim hep oysaki.
  • İyi günler arkadaslar ben aldım monitörü servisten yapılan islemde claer vision demo kapatıldı diye not dusulmus bilginiz olsun bu sekılde cozuldu sıkıntım

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.