Şimdi Ara

AOC 24G2U 24' 1ms 144Hz Kullananlar Bakabilir Mi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
6
Favori
27.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    oluyor
  • Winter Is Coming kullanıcısına yanıt
    Ben csgo-pubg gibi
    Fps rekabet oyunları genelde tercih ediyorum ( bir çok oyun oynarım ama önceliğim 2 si)

Bu monitör için 1 ms değerinin gerçeği yansıtmadığı , Ghost yaptığı söyleniyor ( üstte fotoğraf da atmış arkadaş )

Keza bu 2 sini uygun fiyata almak veya fps oyunu önceliğiyse TN panel almak gerektiğini de okudum
    Anlayacağınız kafam karıştı :))))

Alternatif olarak almayı düşündüğüm tn panel ;

https://www.hepsiburada.com/hp-5zu98aa-23-8-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-oyuncu-monitor-pm-HB00000P3KYW

Bu monitör hakkında fikriniz var mı

Sistem şu

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-3600-dual-rtx2060-evo6gb-prime-b450m-k-toshiba-500gb-m-2-ssd-crucial-16gb.html

2k monitöre para çıkmıyor o yüzden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byoqan -- 26 Mayıs 2020; 19:26:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Kendi sitesinden, Aoc g menu driver

https://eu.aoc.com/tr/gaming-monitors/24g2u-bk/support
    Arkadaşlar kafam çok karışık 144hz arayışındayım rekabetçi oyunlar oynuyorum kesinlikle ghosting kırmızı çizgim bu monitörde bu problem var mı sipariş edeceğim. İtopyadan alınır mı sorun yaşayanlar olmuş

• Cryin kullanıcısına yanıt
    Ben rekabetçi fps oyunlarından birtek cod mw oynuyorum çok hızlı hareketlerde overdrive modda bile biraz bulanıklaşma var onun haricinde Rdr2 oynuyorum hiçbir sorun yok memnunum. Akşamları karanlıkta siyah ekranlar sıkıntılı ama ışık sızması var onuda akşam monitör yanına aksesuar masa lambası koayarak çözdüm renkli bi ekranlarda hiçbir sorun yok genel olarak iyi. İlle de rekabetçi fps diyorsanız daha hızlı panellere bakabilirsiniz benim gibi keyfine düşkünseniz renkler iyi bassın ve 144hz olsun diyosanız iyi bi monitör. 1000₺ ya alınabilecek en iyi monitördü oyüzden bişey demeye pek hakkım yok
  • quote:

Ben rekabetçi fps oyunlarından birtek cod mw oynuyorum çok hızlı hareketlerde overdrive modda bile biraz bulanıklaşma var onun haricinde Rdr2 oynuyorum hiçbir sorun yok memnunum. Akşamları karanlıkta siyah ekranlar sıkıntılı ama ışık sızması var onuda akşam monitör yanına aksesuar masa lambası koayarak çözdüm renkli bi ekranlarda hiçbir sorun yok genel olarak iyi. İlle de rekabetçi fps diyorsanız daha hızlı panellere bakabilirsiniz benim gibi keyfine düşkünseniz renkler iyi bassın ve 144hz olsun diyosanız iyi bi monitör. 1000₺ ya alınabilecek en iyi monitördü oyüzden bişey demeye pek hakkım yok
    Lg nin tn panel olanı var onu mu alsam fiyatı iyi gibi ama başka öneriniz varsa açığım

https://www.hepsiburada.com/lg-ultragear-24gl600f-23-6-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-monitor-p-HBV00000MMC11?magaza=Webdensin

Monitör önerisi için konu açın hocam, bu monitör içinde muhtemelen tn panele 1400 verilmez diyecekler.
  • Hem pivot hem 144 hz hem IPS olduğu için şuan bunu almak istiyorum.Fakat bir tık fiyatını düşmesini veya satan yerlerden bir şekilde indirim kodu bulmam gerektiğini düşünüyorum.Alanlar memnun musunuz ve ya bahsettiğim özelliklere daha uygun fiyata bir monitör mevcut mudur ?
  • quote:

Monitör önerisi için konu açın hocam, bu monitör içinde muhtemelen tn panele 1400 verilmez diyecekler.
    Overdrive strong modda açınca freesync kapatıyor mu

Kapanmıyor hocam kapansa gözüme çarpardı kırılmaya çok dikkat ediyorum vsync te açmıyorum hiç.
  • quote:

Kapanmıyor hocam kapansa gözüme çarpardı kırılmaya çok dikkat ediyorum vsync te açmıyorum hiç.
    Ya bunu yada MSI Optix G24C4 alacağım ama hangisini alsam karar veremedim

• Ps4 de kullanmayo dusundugum monitor. Fps oyunlarinda durum nedir ps4 de arkadaşlar ? Monitor yag gibi akiyor mu ? 60hz 1ms tn panelden gecis yapmayi dusunuyorum .

• Baki8824 kullanıcısına yanıt
    Ps4 bildiğim kadarıyla zaten 60 fpsi geçmiyor .

• byoqan kullanıcısına yanıt
    Evet ancak ilerde bir pc toplarsam ona da idare edicek monitorum olsun istiyorum. 60hz lik ps4 oyunlarina 144 hz monitor almak sikinti yaratir mi ?

hayır yaratmaz.
    PS4’te kullanıyorum, gayet akıcı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu monitoru alacagim ama nerden almam konusunda karar veremedim, itopya, teknobiyotik, sinerji, n11 ve hepsiburada uzerinde satisi var suan.Nereyi onerirsiniz?
  • normal zamanda chrome vs ekranda bir sıkıntı yok euro truck simulatorde denedim sıkıntı yok
    fakat csgo girdiğimde arada ekran kararıp tekrar geliyor reset atıyor veya mod değişiyor sanırım sebebini anlamadım tam bilen var mı veya yaşayan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MightyCloness -- 6 Haziran 2020; 23:28:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackk001

Bu monitoru alacagim ama nerden almam konusunda karar veremedim, itopya, teknobiyotik, sinerji, n11 ve hepsiburada uzerinde satisi var suan.Nereyi onerirsiniz?
    Merhaba, ben itopyadan aldım, en ucuz oradaydı 5. İşgünü kargoya verildi ve kulaklık standı hediyesi vardı sıkıntısız teslim aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Sana zahmet ekran ayarlarinin fotografini atabilir misin ? Yada yazabilir misin ? Bende aldim yolda geliyor monitor ama ayarlari inanilmaz karmasik geldi. Base alabileceğim ayarlar olmasi cok iyi olur kardesim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.