Şimdi Ara

AOC 21.5' E2262Vw GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Sizce bu monitörün +ları ve -leri nelerdir?Aynı fiyata (ya da en fazla 20tl daha fazla) daha iyi bir monitör alınabilir mi?(vatandan)
     AOC 21.5' E2262Vw GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravlulu -- 28 Haziran 2013; 12:05:59 >

• Güncel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Monitör kötü değil ne için kullanıcaksın bilmiyorum ama bende monitör bakıyorum oyun pc si için araştırmalarım sonucu tepki süresi (ms) 2 nin üstünde olmazsa daha iyiymiş sende oyun için düşünüyorsan bütçeyi biraz arttırabliosan o tarz bişey bak bence önerime gelince

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2243fw-215-e2243fw-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=56144

seninkinden çok bi farkı yok birtek dinamik kontrast oranı daha iyi birde güç tüketiminde tasarruflu olduğu yazıyo ne kadar doğrudur bilemem ama bu monitör de iyi gibi hemde beyaz :D

• Vatandaki bilgilere bakmayınız sitesinden alınız ama AOC 21.5" E2243FW Bu monitörün youtubede unboxing videoları var aratın istiyorsanız bence gayet iyi bir monitör ben bunu almayı düşünüyorum gerçi daha nezaman sistem alacağım belli değil :)
  • Kontrast oranı biraz düşük
  • Aoc e2243fw'yi pazar günü 283 liradan almıştım, iyiki beklemedim fiyatı yükselmiş :):) ama güzel monitör söyleyeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Aoc e2243fw'yi pazar günü 283 liradan almıştım, iyiki beklemedim fiyatı yükselmiş :):) ama güzel monitör söyleyeyim.

Dostum ne tesadüf ki aynı monitörü ben de pazar akşam 6da aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ravlulu

quote:

Aoc e2243fw'yi pazar günü 283 liradan almıştım, iyiki beklemedim fiyatı yükselmiş :):) ama güzel monitör söyleyeyim.

Tek sıkıntısı boyun kısmı gövdesine göre biraz ince kalması, ama sorun değil 5 dolara da dvi kablo aldım görüntü resmen canavar gibi oldu

• quote:

quote:

quote:

Tek sıkıntısı boyun kısmı gövdesine göre biraz ince kalması, ama sorun değil 5 dolara da dvi kablo aldım görüntü resmen canavar gibi oldu

Aynen elimde kalacak diye çok korktum kurarken

• quote:

Tavsiyem ips led hdmi bir monitör olması;

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=98692

veya daha büyük ekran hdmi led olsun;

http://www.eksenbilgisayar.com/store/ProductDetails.aspx?productid=94059

• bu monitorun altında tuhaf bir L ayak var bu sökülebilrimi.?
    dvi ve power girişi monitorun altından girişmi yapılıyor. Saygılar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.