Şimdi Ara

Ao Shin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler hatırlarsanız bundan bir kaç ay önce Riot game ilerde çıkçak bir şampiyonun önizlemesini tanıtmıştı şimdi o önizlemede ;

League of Legends oyuncu topluluğu dünyanın her yanına yayılıp geliştikçe; oyun için esin aldığımız ve etkilendiğimiz kaynaklar da artıyor. Bu şekilde ortaya çıkan, henüz geliştirme sürecinin başında olan bir şampiyonumuzu sizinle paylaşmak istedik. Karşınızda, güçlü bir fırtına ejderi ve doğal dünyanın koruyucusu olan Ao Shin. Efsanelere göre; Ionia, tarihinin en büyük zorluğuyla karşılaşınca, Ao Shin göklerden yere inecekmiş.

Şimdi yazının sonunu okursanız '' İonia , tarihinin en büyük zorluğuyla karşılaşınca , Ao shin göklerden yere inicekmiş'' Diyor yani şu anlamı çıkartıyoruz oyuna ilk önce bir hero eklenicek ve İonia düşman olucak sonra ise kurtarıcı olarak Ao shin eklenecek. Bence oyunun en derin hikayeli heroları olucak.
    Sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helans21 -- 15 Şubat 2014; 19:43:46 >

• şu hikayelerin hiç birini okumayan tek benim sanırım
  • ibretlik tespit bencede +1
  • İrelia ile dost yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ao Shin bence oyunun en önemli herosu olucak arkadaşlar Ruh bekçisi Udyr çıktığında yayınlanan karikatürdede vardı.
     Ao Shin
  • o şampiyonun iptal edildiğini daha algılayamadınızmıda böyle saçma sapan konular açıyosunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Rainmaker

o şampiyonun iptal edildiğini daha algılayamadınızmıda böyle saçma sapan konular açıyosunuz

Kardeşim bence edilmedi yani bir kaç hero sonra çıkılacağı söyleniyordu riot sözünü tutar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Willy Willie

şu hikayelerin hiç birini okumayan tek benim sanırım

+1
  • Ao Shin, the Gawd olarak çıkacakmış

• quote:

o şampiyonun iptal edildiğini daha algılayamadınızmıda böyle saçma sapan konular açıyosunuz

iptal edildiğini açıklayan resmi bi yazı var mı hiç sadece sır oldu bana göre iptal edilmedi
  • quote:

Çok değişik şeyler çıkıyor okuyunca

• quote:

Orijinalden alıntı: Force Of Will

quote:

Çok değişik şeyler çıkıyor okuyunca

Beyler zaten hikayede yazmiyordu lol kendi formunda duyurmuştu bu heroyu

• quote:

Daha kesin degil kardeşim glandala sordugumda yakinda gelecek dedi.

• Yasuo, Ao Shin falan derken bu sezon Ionia üzerinde yoğunlaşacak demek ki Riot. İyi iyi oyun eyiye gidii. O kadar "psikopat" champ'dan sonra ruhu güçlü champ lazımdı.
  • Acaba Ao shin'ın düşmanı olucak hero İonia içindenmi olucak yoksa başka bir krallıktan mı Noxus , Demacia filan yoksa hiç duymadıgımız bir yerdenmi olucak
  • quote:

edilmedi dostum ertelendi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreas Lunaquas

Yasuo, Ao Shin falan derken bu sezon Ionia üzerinde yoğunlaşacak demek ki Riot. İyi iyi oyun eyiye gidii. O kadar "psikopat" champ'dan sonra ruhu güçlü champ lazımdı.

Bu sene void yani hiçlikten gelen şampiyonlar çıkaracaklarını söylediler

• insta
  • quote:

Orijinalden alıntı: X Ray

quote:

Daha kesin degil kardeşim glandala sordugumda yakinda gelecek dedi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.