Şimdi Ara

anycool t838

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
0
Favori
38.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar anycool t838 model telefon alıcam fakat 2 cesıt model gosterılıyor hangısı t838?? yardım edersınız sevınırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis1 -- 4 Haziran 2008; 22:13:06 >

• soldaki daha şık. ben ikisinide kullandım özellik açısından aynı. soldakinde kamera 3.2mp yazıyor, sağdaki 2mp
  • benimde soldaki hoşuma gitti özellikleri diğer anycool modelleri gibimi?
  • bende bundan almayı düşünüyom fiyat olarak ne kadara buldun ve nerden alıyosun?
  • gg ye bakın
  • quote:

Orjinalden alıntı: KATADE

bende bundan almayı düşünüyom fiyat olarak ne kadara buldun ve nerden alıyosun?

gittigidiyor.com da gördüm görünüsü hoşuma gitti incelemeye başladım
  • ben soldakinden kullanıyorum, doğubanktan 240 a aldım. gayet memnunum. özellikleri fiyatına göre aşırı iyi diyebilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kerub

ben soldakinden kullanıyorum, doğubanktan 240 a aldım. gayet memnunum. özellikleri fiyatına göre aşırı iyi diyebilirim.

telefonun türkçe karakterleri nasıl_?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi genesis1 -- 6 Haziran 2008; 21:05:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametle

quote:

Orjinalden alıntı: Kerub

ben soldakinden kullanıyorum, doğubanktan 240 a aldım. gayet memnunum. özellikleri fiyatına göre aşırı iyi diyebilirim.

telefonun türkçe karakterleri nasıl_?

Genelde iyi, bi şeye uyuz oldum, tamamlandı yerine tamalandı yazmış hangi dino yazdıysa :D . Değiştirebilme imkanı vardır da nasıl bilmiyorum. Yeni sürümünü bulmak lazım yazılımının, bir yerde buldum ama oda ücretli hemde ne derece güvenilir bilmiyorum. 240 liraya bu özelliklerde bir cep telefonunda o kadarda kusur olsun diye düşünüyorum. Yalnız garanti olayı yok, bir bozulursa nanay :) . O sebeple aslında İntel'den garantili almak lazım ama ellerinde T828 şu an yokmuş. Bende sabredemedim, doğubanktan T838i aldım, tabi bu çakma, orjinal Anycool telefonlarda T838 diye bir model yok.. Kamerası 3.2mp diyor ama hikaye :) En fazla 640*480 var. Yani kamerasız gibi düşünebilirsin telefonu :)

http://www.fullreleases.com/NewMembers/pre_search.php?act=search&fsize1=5&search=T838&submit.x=23&submit.y=9&submit=Search

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerub -- 6 Haziran 2008; 23:53:47 >

• Hepsİ KaÇak Mal Bunlarin...hepsİnİn İmeİllerİ Eskİ Tellerİn(3310-3330 Vs).vergİsİz KazanÇ--kamerasi 1mp Bİle DeĞİl,192kb Den BÜyÜk Resİmlerİ AÇmiyor.fotoĞraf Çekİmİ Felaket ...mp4 Oynatiyor Denİyor Ama Oynatmiyor.orİte-anycool-cesİm-d2000-n99-n99İ Gİbİ DeĞİŞİk Adlarda Pazarlaniyorlar Hepsİ Tamamen MenÜsÜne Kadar Ayni.tek Elden Çikma....hepsİde KaÇak...bazilari YÜssÜzlÜĞÜ Öylesİne AbartmiŞlarkİ ----3g Var Dİyorlar---yanlizca İkİ Kamerasi Var O Kadar....ben Aldim Kullaniyorum...hİÇ Memnun DeĞİlİm.alirken Dedİlerkİ Kapanirsa Getİr İmeİl Çakariz....bunlar Kanunsuz İŞler HİÇ Gİrmeyİn 250-350 Arasi Satiliyorlar...bu Paraya Nokİanin Ve DİĞer Markalarin 3glİ.umtslİ Tellerİ Var ....dİkkat Edİn KaÇakci Durumuna DÜŞmeyİn.garantİlİ Ve Normal Yollardan Varsa Alin Onlarda 400 Den BaŞliyor.java Yok Oyun YÜklenmmİyor..bİlgİlerİnİze Sunarim Sevgİler
  • quote:

Orjinalden alıntı: ARIKAN

Hepsİ KaÇak Mal Bunlarin...hepsİnİn İmeİllerİ Eskİ Tellerİn(3310-3330 Vs).vergİsİz KazanÇ--kamerasi 1mp Bİle DeĞİl,192kb Den BÜyÜk Resİmlerİ AÇmiyor.fotoĞraf Çekİmİ Felaket ...mp4 Oynatiyor Denİyor Ama Oynatmiyor.orİte-anycool-cesİm-d2000-n99-n99İ Gİbİ DeĞİŞİk Adlarda Pazarlaniyorlar Hepsİ Tamamen MenÜsÜne Kadar Ayni.tek Elden Çikma....hepsİde KaÇak...bazilari YÜssÜzlÜĞÜ Öylesİne AbartmiŞlarkİ ----3g Var Dİyorlar---yanlizca İkİ Kamerasi Var O Kadar....ben Aldim Kullaniyorum...hİÇ Memnun DeĞİlİm.alirken Dedİlerkİ Kapanirsa Getİr İmeİl Çakariz....bunlar Kanunsuz İŞler HİÇ Gİrmeyİn 250-350 Arasi Satiliyorlar...bu Paraya Nokİanin Ve DİĞer Markalarin 3glİ.umtslİ Tellerİ Var ....dİkkat Edİn KaÇakci Durumuna DÜŞmeyİn.garantİlİ Ve Normal Yollardan Varsa Alin Onlarda 400 Den BaŞliyor.java Yok Oyun YÜklenmmİyor..bİlgİlerİnİze Sunarim Sevgİler

valla dostum kaçak olayında bende sana katılıyorum, garantili almak en iyisi en sağlamı, yarın bi bozulsa elimizde kalabilir ayrıca. Dediğin gibi 3G yok olsa nolur Türkiye de o teknoloji zaten yok. Esasen ben TV ve çift sim olayı için aldım, o açıdan bakınca işimi fazlasıyla görüyor, memnunum. Bluetooth uda A2DP destekliyor, stereo kulaklıkla çok iyi oluyor. Eee radyoda var, mp3 te çok güzel çalıyor.

• ya arkadaşlar,bugüne kadar garantili aldıkta noldu....?
    boşuna fazladan sürüsüne para!
    ya hiç bozulmaz,yada bişi olur garanti kapsamı dışında diye yapmazlar!!!!...

bugüne kadar hiç kullanamadım garantiyi nedense...
    bende bir ilk yapıp bi anycool aldım....hatta ilk alanlardanım...3 ay oldu.....
    hiç bi telde olmayan özlellikler bu telde...

o yüzden boş geçin neymiş garantili almayın,bozulursa ne yapacaksınız felan.....
    hem bozulsa nolurki,esgeçtiğiniz bi nokta var..telefon zaten 200 ytl....olan ona oluro kadar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarıkanaryam

ya arkadaşlar,bugüne kadar garantili aldıkta noldu....?

bugüne kadar hiç kullanamadım garantiyi nedense...

• quote:

Orjinalden alıntı: sarıkanaryam

ya arkadaşlar,bugüne kadar garantili aldıkta noldu....?

+100000000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mto -- 11 Haziran 2008; 11:33:05 >
  • hacular bu telefonların boyutları çok büyük taşıması problem alacakların dikkatine
  • arkdslr hattin yurt disinda acmasi icin ne yapmali bilen varmi
    avea
  • t838i modelinde turkce olarak hatalar mevcut ama cok az ve rahatsız etmiyor. cunku yazılan kelimeler dogru yerlerde kullanılmıs ancak bi kac kelimenin bazı harfleri eksik. mesela "tamamlandı" yerine "tamalandı" gibi. beni rahatsız etmedi bu ufak tefek harf eksiklikleri. zaten çok az.
    telefonu dogubanktan 230 liraya satın aldım.
    tvden kayıt çok başarılı bi şekilde yapılabiliyor. kaydettim, pcye aktardım ve sorun yok. ses degistirme olayıda cok komik baya eglenceli anlar yasayabilirsiniz. bi kac arkadasımı ses degistiriciyi aktif yapıp aradım ve sonuc mukemmel =) 2 ayrı erkek sesi, 2 ayrı kadın sesi ve 1 cocuk sesi olmak üzere 5 degisik ses şekli var.
    2 gb kart taktım 1700 mb mp3 yukledim ki buda 320 şarkı civarı ediyor, kasılma vs bi problem yok. fotograf kalitesi fena degil ancak 640x480 cekiyor. daha buyuk yok. ön kameraylada cekim yaptım oda hem kalite hem boyut bakımından aynı. ayrıca anycool serilerinden tipi en hoş olan bence 838i arkadaslar. mesela t818 modeli resmen hacı telefonu gibi. herkesin zevkleri farklıdır tabiki ama ben begenmedim şahsen.
    neyse dedigim odurki anycool serisinden alacaklar öncelikle bi t838i modelini incelemeden karar vermesinler.
    ayrıca telefonun bi kaç fotografını cektim.

anycool t838

anycool t838

anycool t838

• maybe22days sesi nasıl n73 kadar yuksek cıkıyormu?
  • t818 ciddi söylüyorum n73ün iki katı falan sesi çıkıyordu...
    t838 de aynıdır sanırım...

quote:

Orjinalden alıntı: sametle

maybe22days sesi nasıl n73 kadar yuksek cıkıyormu?
  • sesi mükemmel cıkıyor. ama kulaklıgını begenmedim. piyasayı arastırdım 25 liraya cok guzel kulaklıklar var 1 haftaya filan alıcam.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.