Şimdi Ara

anvil bug.. packet sniffing tool...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar upgrade esnasında sniffing tool kullanıp gönderilen yada gelen bilginin olumlu yada olumsuz olduunu anlayacak bir arkadaşa ihtiyacım var bana kesinlkle pm den ulaşsın .. sonuç alırsak itemi yakmamıza rağmen inn e geri alabilicez.. lütfen bilen kişiler pm atsın... ben paketleri analiz edemedim

bug şuanda upgrade ne olursa olsun inn e geri dönme aşamasnda... sniff analizi gerçekleşirse sadece geçen item geri dönecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adelite -- 24 Ağustos 2007; 1:06:55 >

• şimdi duydum ne olduğunu. eğer adam lazımsa bilgileri bana pm atabilirsin.
  • neymiş o?
    anlamadım ben
  • DetayLi Bicimde AnLatabiLirmisiN?
  • acaba servera girip datalarla oynabilecek biri warmidir rus hackerlar nayta baslasaydi kesin iki gun sonra gm acc ile gezerlerdi

gece gece cok saçma sapan düşünüorum bakmayın bana siz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordinaryCitizen -- 24 Ağustos 2007; 2:01:11 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: citafettin

acaba servera girip datalarla oynabilecek biri warmidir rus hackerlar nayta baslasaydi kesin iki gun sonra gm acc ile gezerlerdi

gece gece cok saçma sapan düşünüorum bakmayın bana siz

olur
  • saçma .
  • Dediğin yöntemi İlk defa duydum ama gerçekten dediğiniz gibi olursa Çok güzel oLuR Hayırlısı..
  • Oyun "single" olsa keyfine bak ama bu bug'u senin yaptığın belli olursa başına gelecek problemleri düşünemiyorum ki +8 md için 300milyon gerçek para veren var
  • pff gelen giden paketlerin tamamı şifreli.
    Şimdiye kadar şifreyi çözmüş olan 1 kişi gördüm oda kapanan fuckgaming forumlarında admin yada elite gibi bişeydi
    bu forumda sana yardım edebilecek 1 kişi çıkması; trinasız shard+10 basmak kadar kolay... yada zor mu demeliydim ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkansen84 -- 24 Ağustos 2007; 2:59:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: tycstar

Oyun "single" olsa keyfine bak ama bu bug'u senin yaptığın belli olursa başına gelecek problemleri düşünemiyorum ki +8 md için 300milyon gerçek para veren var

kusura bakma ama hangi gerizekalı 300 m versin +8 mdye
    cs olsa anlarımda +8 mdye 300 m sayanın aklından şüpe ederim ben o itemin 300 m lik degeri yok
  • bu konuda bilgili kişiler bir araya gelip biraz uğraşırlarsa inanıyorumki başarırlar... hiç olmazsa kullanmayız bug bildirimi yaparız. (ama %1 ihtimal )
  • quote:

Orjinalden alıntı: lasts0ul

quote:

Oyun "single" olsa keyfine bak ama bu bug'u senin yaptığın belli olursa başına gelecek problemleri düşünemiyorum ki +8 md için 300milyon gerçek para veren var

cs olsa anlarımda +8 mdye 300 m sayanın aklından şüpe ederim ben o itemin 300 m lik degeri yok

okadar doğru söylüyorsunki yani ne diyebilirim üstüne bravo...msn'de arkadaşım char item gb falan satıyor sohbetini ettik merak ettim sordum dual+9 cleaver ne kadara veriyosun dedim 490'a alıcı buldum dual için tanesine 300 milyon vereni var dedi ,, ben donup kaldım

• beyler çok fazla bilgi içerdiğinden dolayı mesajlarımı sildim editlerseniz sevinirim içinde benim mesajım geçen alıntıları
  • quote:

Orjinalden alıntı: ocisun

beyler çok fazla bilgi içerdiğinden dolayı mesajlarımı sildim editlerseniz sevinirim içinde benim mesajım geçen alıntıları

oyunun buglarını ve koxp gibi programları paylaşmak yasak.
    packet sniffing ise genel kültür...sadece hack içinmi kullanılıo, 10 tane kullanım alanı sayarım merak etme banlanmazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkansen84 -- 24 Ağustos 2007; 3:13:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: volkansen84

quote:

Orjinalden alıntı: ocisun

beyler çok fazla bilgi içerdiğinden dolayı mesajlarımı sildim editlerseniz sevinirim içinde benim mesajım geçen alıntıları

oyunun buglarını ve koxp gibi programları paylaşmak yasak.
    packet sniffing ise genel kültür...sadece hack içinmi kullanılıo, 10 tane kullanım alanı sayarım merak etme banlanmazsın

hallettik bile
    edit: genel kültür konunsunun ko genelde ne işi var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marvel_Recai -- 24 Ağustos 2007; 3:18:31 >

• quote:

quote:

Kusura bakma ama cs yide 300 e kimse vermez

Konuyu açan arkadaşa bu forumda aradığını bulabilme ümidiyle açtığını sanmıyorum o dediğin yapılan birşeydi zaten daha önce bundan bahsetmiştim ama bedeli çok ağır zaten öyle bir programı elinde olan adam merkez bankası gibi birşey olur forumlarda ne işi var

• İlk defa duydum ama halledebilrim heralde
  • quote:

Orjinalden alıntı: magicbrigt

quote:

quote:

Konuyu açan arkadaşa bu forumda aradığını bulabilme ümidiyle açtığını sanmıyorum o dediğin yapılan birşeydi zaten daha önce bundan bahsetmiştim ama bedeli çok ağır zaten öyle bir programı elinde olan adam merkez bankası gibi birşey olur forumlarda ne işi var

beyler bug un kendisi sniff tool ile dinleme değil sniff sadece karar aşamasında kullanılacak . sniff tool bildiğiniz gibi gizli veya zor bulunan bir program deil.. ve tek başına bir işe yaramaz... çok abidik gubidik pm ler geldi bulalım zengn olalım... gibi... bug sniff le başarılı olursa k2 ye bug bildirimi yapılacak şu an forumdan bi arkadaş yanan ve geçen paket arasındaki veriyi inceliyor... başarı olursa bug bildirimnden sonra buradan açıklarız.. şimdilik konu kapandı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adelite -- 24 Ağustos 2007; 3:35:03 >

• quote:

Orjinalden alıntı: magicbrigt

quote:

quote:

magazin programları gibisiniz ... dediklerni cevapladım ama sen hala kafanın estiği yerden alıyosun

ama veriyolar ben vermiyorum veren var git araştır bul kafana göre cevap yazma

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.