Şimdi Ara

Antremanlarla 1-2 ve Karekök 0'dan sonra hangi kitap?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, sınava bir sonraki dönem için eşit ağırlıktan girecek ve sıfır temelle çalışmaya başlayan arkadaşıma Antremanlarla Matematik 1 ve 2 çözdürdükten sonra Karekök 0 çözdürüyorum bundan sonra sizce matematik için nasıl bir yol izlemeli? Neler önerirsiniz?

Edit: Ayrıca geometriye hiç başlamadı antremanlarla geometriye başlatmayı düşünüyorum sonrası için neler önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macella -- 10 Şubat 2020; 14:33:39 >

• Arkadaşınız karekök0 sonrası klasik sorulara aşina olacaktır. Artık klasik sorular ile yeni nesil soruları harmanlayan bir kitaba geçmeli, bu durumda üç dört beş iyidir
  • 345 matematiği rahatlıkla çözebilir. Hatta 2. kitaptan sonra konuları youtube'dan dinleyip direk 345 e geçebilirdi
  • PhenomenalOne P kullanıcısına yanıt
    hocam peki geometri için neler önerirsiniz?
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    hocam matematiğe karşı aşırı önyargılıydı daha çok zaman olduğu için sorulara iyice alışsın istedim ayrıca karekökte çıkmış soruları yapabildiğini görünce kendine güveni yükseliyor
  • Macella kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam. Mantıklı yapmışsınız o zaman. Çözdüğü sürece bir sıkıntı yok zamanı bol zaten.
  • Geometri için karekök 0 iyidir
  • Antremanlarla geometri 1 iyidir bana güzel üçgen temeli atmıştı. Yanında karekök 0 geometri veya birey a geometri de çözdürebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medness -- 10 Şubat 2020; 15:10:28 >
  • yorumlarınız için teşekkürler peki üç dört beşten sonra ne önerirsiniz? kaf çözüp denemeye geçse nasıl olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macella -- 10 Şubat 2020; 16:0:8 >
    Kafa ne gerek var hocam direkt denemelere asıl
  • Kmk bende geometri sifir var sna verebilirim istersen
  • Aktif mat,345,bs,acil
  • MamiSTARKv2 M kullanıcısına yanıt
    hocam bs hangi yayındı
  • kardesim aynisini bende yaptim karekokten sonra 345 e gec ciddi anlamda gelistirir seni
    Bilgi sarmal. 345 sonrası metin ya da acilde olabilir
    Bilgi sarmal
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.