Şimdi Ara

ANTİFACEBOOK TOPLULUĞU (1245 ÜYE) DH EN FAZLA ÜYESİ OLAN TOPLULUK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.860
Cevap
17
Favori
111.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir zahmet benide ekle imzayı koydum zaten çoktan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leopar

Facebook' u harbiden arkadaşını bulmak için kullananlar olabilir(ki heryerde klişe olan lafı burayada yazmak istiyorum muhabbetim olmayan eski arkadaşımı ne yapacam istesem muhabbeti koparmazdım(aynen öyle)) ama o esnada bir anlık bile aklından vışşş hatuna bak şunuda ekleyeyimde muhabbet kurayım demeyeceğine inanmıyorum..
    Facebook' a gıcık olmamın en büyük sebebi atv haberde facebook' un Türkiye' de ilk meşhur olduğunda haberi yapılmıştı internet kafeye muhabir ve kameraman giriyor bir tane kaşı gözüne girmiş elemanın yanına gidiyorlar facebook hakkında ne düşünüyorsunuz diye soruyorlar. Cevap alamıyorlar sonra şu an ne yapıyorsunuz dedi mesaj yolluyorum dedi genç kişi, sonrasında mesajı okuyabilirmiyiz dedi ve okudu mesaj: "Merhaba çok güzel bir bayansınız, tanışabilirmiyiz?"

Flash TV ve atv haberi izleyince kopuyorum zaten.

İnternet ortamı sakatır. Hele Google önbelleğe alınca arapsaçı bir durum oluyor. Dün hocayla atıştık Google yüzünden. Bence anti-google topluluğu da kuralım.

• Arkadaşlar kesin benide ekleyin. Nefret ediyorum şu siteden
  • Ekle benide.
  • ekleeee
  • bende üye olmak istiyorum
  • bende varım...
  • konumuz altta kalmasın up up!
  • ben de katılıyım
  • Facebook'ta 4 gun durdum ya da durmadim, hesabimi iptal ettirdim. Arkadaslik, "social networking" sitelerinin HEPSINDEN nefret ederim, facebook da bi istisna degil. Ismimi yazin !!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinanBest

FACEBOOK kuruluş amacı olarak eski okul arkadaşlarını buluşturan bi site olarak kuruldu.
    zaten FACEBOOK bizdeki karşılığı ile ANDAÇ anlamına geliyor
    yani okul arkadaşlarınızı bularak andacınızı oluşturuyorsunuz.
    ben mesela ilk okul arkadaşlarımı buldum bu çok güzel bişey.ve yakında bir buluşma ayarlıycaz
    FACEBOOK yonja yada netlog benzeri bi site değil.çok meşhur olmasının ve yayılmasının sebebi dediğim gibi yeni arkadaş bulma sitesi değil eski arkadaşlarınızı bulma sitesi
    tabi elbetteki hiç bir site %100 güvenilir değildir(bu forumda dahil).
    bu yüzden facebookta ben mesela iletişim bilgilerimi ve siyasi görüş bilgilerimi girmiyorum.elbetteki haber alma teşkilatları bu tür siteleri çok inceliyor.zaten sizde bizde terörist olmadığımıza göre bi sorun yok

• hayatından hiç sevgilisi olmamış
    ve büyük coğunluğu abazalardan oluşmuş bir site
    gerekli amacı için girenler var mı??
    evet war ama artık İSTİSNA sayılıyor onlar
    ekle beni
  • ekle bennide abi
  • Ekle
  • 2 ay önce sanırım arkadaşımdan duydum.Sosyal iletişim ağı altında eski arkadaşlarınızı vs bulabilebileceğiniz bir site galiba.Ben internet üzerinden herhangi bir arkadaşlık sitesi veya facebook tarzı yerlere üye değilim hiçde denemek için filanda üye olmadım.Türlü rezilliklerin,keşmekeş bir ortamın farklı bunalımlarını veya heyecanlarını yaşamak istemem.Üye olan veya bu tarz sitelere bağımlı bulunan arkadaşlarımıza saygı duyuyor,antifacebook topluluğunda yerimi almak istiyorum.Aranızdayım ve destekçinizim
  • quote:

Orjinalden alıntı: SinanBest

FACEBOOK kuruluş amacı olarak eski okul arkadaşlarını buluşturan bi site olarak kuruldu.
    zaten FACEBOOK bizdeki karşılığı ile ANDAÇ anlamına geliyor
    yani okul arkadaşlarınızı bularak andacınızı oluşturuyorsunuz.
    ben mesela ilk okul arkadaşlarımı buldum bu çok güzel bişey.ve yakında bir buluşma ayarlıycaz
    FACEBOOK yonja yada netlog benzeri bi site değil.çok meşhur olmasının ve yayılmasının sebebi dediğim gibi yeni arkadaş bulma sitesi değil eski arkadaşlarınızı bulma sitesi
    tabi elbetteki hiç bir site %100 güvenilir değildir(bu forumda dahil).
    bu yüzden facebookta ben mesela iletişim bilgilerimi ve siyasi görüş bilgilerimi girmiyorum.elbetteki haber alma teşkilatları bu tür siteleri çok inceliyor.zaten sizde bizde terörist olmadığımıza göre bi sorun yok

asıl amacı eski arkadaşlarını bulmak olan ama Türkiye'de tanıyıp tanımadığın herkesi listesine ekleyen bi dolu insanın olduğu ve listedeki arkadaş(reelde görüşmeden arkadaş olmuş bir sürü tip ) sayısına göre kendini önemli insan sanan kişilerin mekanı haline dönüşmüş bir site işte

gerçekten eski arkadaşlarını bulmak için üye olanlar tabiki var ama çoğunluğun amacı başka ;)

• Benide ekleyin arkadaşlar buraya fazla uğrayamam ama anti face book cuyum bende
  • benide yazın faceBook

Uye olmadıgım halde dakka başı mail gelior
  • bir feysbukumuz eksikti o da oldu
  • Admin, members gibi şeyleri bari burada kullanmasaydınız.

Başta Atatürk olmak üzere tüm atalarımız biz Türkçe konuşalım diye bizim için savaştılar.
    İki kelime için onları üzmeye değmez.

feysbuk sevmezken, Türkçe'mizi sevmek, olaya ayrı bir anlam katacaktır.

Türk dili dillerin en zenginlerindendir, yeter ki bu dil şuurla işlensin.
    Ülkesinin yüksek istiklalini korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı dillerin boyunduruğundan kurtarmalıdır.
    Mustafa Kemal ATATÜRK
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.