Şimdi Ara

Antidepresan kullananlar!Gelin,sorunlarımızı paylaşalım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
5
Favori
72.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: scandinizo

Size kısaca hikayemi anlatayım ben fen lisesinde son sınıfta okumakta olan bir öğrenciyim . Geçen sene 11.sınıftayken benim takıntılarım başladı. Daha önce de vardı ama onları kafamdan atabiliyordum geçen sene başlayanları atamadım.Derslerim süperdi zirvedeydim diyebilirim. Takıntılarım varken de derslerim iyiydi. Kafamda saplantılı şeyler vardı ama yine de derslere verebiliyordum kendimi . Ama beynimdeki saplantılar geçmek bilmiyordu. En sonunda soluğu psikiyatristte aldım bana ilaç yazdı ismi anafranil. Bu ilacı kullanmaya başladım. Bana çok mutluluk verdi bu ilaç çok gamsızlaştım . Tabi benden koparacağı birşeyler olmalıydı. Yazılılarım kötü gelmeye başladı. Anlaşılan mantığımı düşüncelerimi etkilemişti. Okullar kapandı. Benim de bir an önce ygs-lys hazırlık çalışmalarına başlamam gerekiyordu . Düşüncelerimi etkiliyordu çünkü . Vee ilacı bıraktım Ama yine de yazın hiç çalışamadım. Benden birşeyler götürmüştü bu ilaç. Artık eski mantık süzgecim yoktu. Okullardan açıldığından beri de şu ana kadar adam gibi ders çalışamadım. İlacı bıraktığımdan beri de kendimi sinirli ve kötü hissediyordum 4 gün önce de tekrar psikiyatriste gittim ve yine ilaç kullanmaya başladım Derslerim de şu an çok kötü yine ilaca sığındık anlayacağınız 1,5 sene içinde başarı grafiğim tavandayken dibe vurdu. Şimdiki ilacı da sonuna kadar kullanmayı düşünüyorum . İÇTEN önerilerinizi bekliyorum!!!!!!

Son durum nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.