Şimdi Ara

ANTIALERJIK ANTIMITE UYKU SETI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
5
Favori
54.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ev tozuna karşı alerjim var.Antialerjik yada antimite uyku setleri yorgan yatak kılıfı kullanan alan var mı?Hangi marka daha iyi?Yardımcı olursanız sevinirim?

• güncel
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliaskerde

güncel
    güncel
  • quote:

güncel

Alıntıları Göster
    Bende de ev tozuna karşı alerji var. Alerjik astım hastası olduğum için de kendimi bildim bileli anti alerjik kılıflarla uyurum. Lakin gel gör ki marka falan bilmiyorum. Ben sadece üstüne yatarım. Alış verişi annem yapar.

Yardımcı olamasam da maksat mesajı güncellemek olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim

Bende de ev tozuna karşı alerji var. Alerjik astım hastası olduğum için de kendimi bildim bileli anti alerjik kılıflarla uyurum. Lakin gel gör ki marka falan bilmiyorum. Ben sadece üstüne yatarım. Alış verişi annem yapar.

Yardımcı olamasam da maksat mesajı güncellemek olsun...

Alıntıları Göster
    peki dostum madem kullanan birisin bu anti alerjik kılıf gerçekten bir yarar sağlıyor mu?Yani normal kılıfla yattıüğında rahatsız oluyorsun da bu kılıfla yattıgında problem olmuyor mu?Bu konuda cevaplarsan cok sevinirim? Bu arada hastalığın için Allah şifa versin:)

• quote:

peki dostum madem kullanan birisin bu anti alerjik kılıf gerçekten bir yarar sağlıyor mu?Yani normal kılıfla yattıüğında rahatsız oluyorsun da bu kılıfla yattıgında problem olmuyor mu?Bu konuda cevaplarsan cok sevinirim? Bu arada hastalığın için Allah şifa versin:)

Alıntıları Göster
    Öncelikle teşekkürler. De büyük ölçüde atlattım zaten. Öyle ki, artık kılıfsız ortamlarda gayet rahat ve derin uyuyabiliyorum. Köye gittiğimizde bile 1-2 gece kalabiliyorum.

Onun dışında, kılıf benim için çok yararlı oldu diyebilirim. Özellikle yastık ve yorgan kılıfı beni inanılmaz rahatlatmıştı. Bir arkadaşımın evinde kaldığımda anında hissediyordum farkı. Yalan değil yani cidden işe yarıyorlar.

Şimdi anneme sordum da, 7-8 sene önce almışız biz kılıfları. O zamanlar Türkiye'de adam gibi kılıf bulunamadığı için Fransa'dan mı ne getirtmişler. 1000 liraya falan hallolmuş kılıf seti. Hala da aynı kılıfları kullanıyormuşum. Cidden çok dayanıklılarmış şimdi fark ettim. Şimdilerde Türkiye'de çok çok daha ucuza bulunabilir diye düşünüyorum şahsen. 200-250 TL'ye kaliteli bir kılıf seti bulabilirsin bence.

• İSTANBULAMADIM verdiğin bilgiler için cok tesekkur ederim.Duzelmene de sevindim.Allah herkese nasib etsin.Su an internette arastırdıgım kadarıyla iki marka var.Evomed ce allerworx.Bu iki antimite yatak yorgan kılıfı kullanan varsa lütfen yardımcı olsunlar.Hangisini kullanıyorsunuz.Kullanmaya baslaynca br faydasını gordunuz mu?
  • quote:

İSTANBULAMADIM verdiğin bilgiler için cok tesekkur ederim.Duzelmene de sevindim.Allah herkese nasib etsin.Su an internette arastırdıgım kadarıyla iki marka var.Evomed ce allerworx.Bu iki antimite yatak yorgan kılıfı kullanan varsa lütfen yardımcı olsunlar.Hangisini kullanıyorsunuz.Kullanmaya baslaynca br faydasını gordunuz mu?
    Bendede aynı şeye allerji var. Akarlar deniyor. Yanlız bende sadece evde olmuyor bu durum. Dışarıdada sorun yapıyor bende. Özellikle son 1 ayda sabah kalkınca hergün 3-4 kere hapşırmak alışkanlık oldu. Bazen yaşama sevincimi yitiriyorum bu hastalık yüzünden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Bendede aynı şeye allerji var. Akarlar deniyor. Yanlız bende sadece evde olmuyor bu durum. Dışarıdada sorun yapıyor bende. Özellikle son 1 ayda sabah kalkınca hergün 3-4 kere hapşırmak alışkanlık oldu. Bazen yaşama sevincimi yitiriyorum bu hastalık yüzünden.

Alıntıları Göster
    dostum buyuk gecmis olsun Allah sifa versin.Doktora gorundun mu?Bir de su baslıga bakarsan yalnız olmadıgını goreceksin!
    http://forum.donanimhaber.com/m_35506941/mpage_1/f_/key_//tm.htm

• quote:

dostum buyuk gecmis olsun Allah sifa versin.Doktora gorundun mu?Bir de su baslıga bakarsan yalnız olmadıgını goreceksin!
    http://forum.donanimhaber.com/m_35506941/mpage_1/f_/key_//tm.htm

Alıntıları Göster
    guncel
  • quote:

guncel

Alıntıları Göster
    güncel
  • quote:

güncel

Alıntıları Göster
    güncel
  • quote:

güncel

Alıntıları Göster
    güncel
  • quote:

güncel

Alıntıları Göster
    Bende de bir alerji var ama neye onu bilmiyorum.Özellikle uykudan kalkınca oluyor bu.En ağır dönemlerde sabahları 10-12 defa hapşırıyorum.Normal bir zamanda yatıp 2-3 saat uyuyup kalkınca da oluyor.Uykudan kalkınca mutlaka oluyor yani.Çok rahatsız edici.Devamlı burnum akıyor.Gözlerim yaşarıyor falan.Şu hastalıktan bir kurtulabilsem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: i miss you bro

Bende de bir alerji var ama neye onu bilmiyorum.Özellikle uykudan kalkınca oluyor bu.En ağır dönemlerde sabahları 10-12 defa hapşırıyorum.Normal bir zamanda yatıp 2-3 saat uyuyup kalkınca da oluyor.Uykudan kalkınca mutlaka oluyor yani.Çok rahatsız edici.Devamlı burnum akıyor.Gözlerim yaşarıyor falan.Şu hastalıktan bir kurtulabilsem...

Alıntıları Göster
    dostum hastanelerde deri testi ile neye karsı alerjin oldugunu ogrenebilirsin.Uykudan sonra hapsırıyorsan buyuk ihtimalle ev tozu akarına karsı alerjin var.Cunku bunlar en cok yatak yorganda bulunuyor.Ama sen bilimsellikten sasma mutlaka hastaneye git ve esas sebebi ogren.Eger dedigim gibiyse bu antialerjik yatak yorgan kılıflarını sen de araştır bence.Saygılar.

BU ARADA YOKMU BU TURKIYE CUMHURIYETINDE BU KILIFLARI ALAN BIRIIIIIII

• güncel
  • quote:

güncel
    benim de kızım aynı durumda, bende bahsettiğiniz iki markayı buldum. bana göğüs hastalıkları uzmanı da tavsiye etmişti. ama marka vermedi. almak istiyorum aslında ama nerden alsak. hepaonline da var hatta ben hava temizleyici de düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fycaglar

benim de kızım aynı durumda, bende bahsettiğiniz iki markayı buldum. bana göğüs hastalıkları uzmanı da tavsiye etmişti. ama marka vermedi. almak istiyorum aslında ama nerden alsak. hepaonline da var hatta ben hava temizleyici de düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    hepinize merhaba,
    ben 38 yaşındayım yaklaşık 5-6 yıldır ev tozu akarlarına (allerjik rinit)karşı alerjim ortaya çıktı,akşam yatıpta sabah uyandığımda saatlerce burun akıntısı meydana gelmekteydi öyle boyutlara ulaştıki gece uykumdan uyandırır vaziyete gelmeye başlamıştı.şu anda tedavi oluyorum ilaç tedavisi denedim pek başarılı olmadı, yani 2 yıl ilaçları kullandım 2 yıl sonunda 3-5 gün bıraktım herşey yeniden başladı bu kullanılan ilaçlarda anti histaminik ve kortizonlu ilaçlardır ne kadarda az miktar içerselerde sonuçta var.neyse şu anda aşı tedavisi oluyorum ne sonuç olarak bilmiyorum ama umut işte tedavisi olmazsa astıma dönüştüğüde bir gerçek.şu ara özel bir hastanede alerji uzmanı prof.dr. r.a.(isteyene hastane ismi ve dr ismini verebilirim) tarafından tedavi ve kontrol işlemlerine devam ediyorum şu ürünlere gelince bende almayı istiyorum sanırım Evomed (335tl)veya allerworx (400tl) seçeneklerinden birini seçmek durumundayım.
    hepinize geçmiş olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: yepyep

hepinize merhaba,
    ben 38 yaşındayım yaklaşık 5-6 yıldır ev tozu akarlarına (allerjik rinit)karşı alerjim ortaya çıktı,akşam yatıpta sabah uyandığımda saatlerce burun akıntısı meydana gelmekteydi öyle boyutlara ulaştıki gece uykumdan uyandırır vaziyete gelmeye başlamıştı.şu anda tedavi oluyorum ilaç tedavisi denedim pek başarılı olmadı, yani 2 yıl ilaçları kullandım 2 yıl sonunda 3-5 gün bıraktım herşey yeniden başladı bu kullanılan ilaçlarda anti histaminik ve kortizonlu ilaçlardır ne kadarda az miktar içerselerde sonuçta var.neyse şu anda aşı tedavisi oluyorum ne sonuç olarak bilmiyorum ama umut işte tedavisi olmazsa astıma dönüştüğüde bir gerçek.şu ara özel bir hastanede alerji uzmanı prof.dr. r.a.(isteyene hastane ismi ve dr ismini verebilirim) tarafından tedavi ve kontrol işlemlerine devam ediyorum şu ürünlere gelince bende almayı istiyorum sanırım Evomed (335tl)veya allerworx (400tl) seçeneklerinden birini seçmek durumundayım.
    hepinize geçmiş olsun

Alıntıları Göster
    herkese merhaba, ben de solunum ve cilt alerjisi var. çocukluğumdan 18 yaşıma kadar alerji tedavisi gördüm ama hala tamamen geçmiş durumda değil. odamda hep antialerjik ürünler tercih ettik bu yüzden. hala da inceleyip, araştırıp o şekilde ürün seçiyorum.
    kılıfları da duymuştum ama alerji doktorum ipek yorganı önerdiğinde ilk önce şaşırdım ipek yorgan da varmış diye.. sonra internette araştırdım hatta çok faydalı videolar buldum. alerjiniz varsa mutlaka izlemenizi tavsiye ederim, gerçekten inandım ipek yorgan mucizesine.
    http://www.uzmantv.com/konu/antialerjik-ipek-yorganlari-taniyin

• Sanıyorum Dormeo'ya bir göz atmanız iyi olacaktır.Anti alerjik ve ortopedik ürünler konusunda baya bi tecrübeliler.Geçmiş olsun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.