Şimdi Ara

Anthem ‘Lost Arcanist’ Görevi Oynanış Videosu (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anthem ‘Lost Arcanist’ Görevi Oynanış Videosu
  • İyi güzel gözüküyorda oyun çok ruhsuz duruyo. Bikere kendini zorlayıp bitirip sırf para verdin diye bidahada ellemiyeceğin tarz gibi geliyo.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Büyük umutla aldığım Mass effect andromeda oyunu gibi, bana hayal kırıklığı yaşatacak gibi duruyor bu oyun. Andromeda'da da oyunun tanıtım videolarında bosslar yaratıklar filan falan bi sürü savaş sahnesi gösterdiler ve gerçekten gösterdikleri kadar kısa ve çok sığ savaşlar vardı oyunda. Görevler topla bul bunun gibi çok çeşitli değildi. Açık dünyaya dair hiç bir belirti yoktu andromedada ve bu oyunda da aynısını hissediyorum. Bioware ve ea bana güven vermiyor action rpg açık dünya türünde. Dragon age serisi en iyi yaptığı şeydi bana göre

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun gayet iyi ya amma gomdunuz oyunu. Closed alphasini oymamis olarak soyluyorum grafikleri tech demo kadar guzel ve oyun tanimadiginiz insanlarla bile oynarken eglenceliydi bir arkadas ile oynamak bunu katlar. Kisaca amaciniz eglenmek ise ki bir oyundan beklenen ilk sey bu olmali bu oyun onu basariyor. Ben alicam sahsen oyunun dunyasini begendim cok agir konulu oyunlarida sevmiyorum zaten gameplay ve grafik iyi ise her turlu gider.
  • MDK yapılsa artık,Anthemi görünce anılarım canlandı...
  • Bu oyun ile karşılaştırsak karşılaştırsak The Division 2'yi karşılaştırabiliriz. Bu karşılaştırmada da daha 2 oyunda yeni duyurulduğundan beri belli ki, Division 2 her türlü daha iyi bir oyun olacaktır. Arkadaşında dediği gibi bu oyunda ruh yok. Bana göre Division 1'de de pek ruh yoktu ama Division 2'de şehri geri ele geçirme hikayesi bence daha videolardan oyuncuya ve izleyiciye o hikayeyi yaşatma hissiyatını veriyor. Elbette herkese de değil. Belki tam anlatamadım. Anthem ile Division 2'yi karşılaştırıyorum çünkü ikisi de pahalı ve uzun süre oynanacak tarzda oyunlar. Benim seçimim daha şimdiden Division 2'den yana. Anthem'de beni tek cazip eden şey, arkadaşlar ile o dünyada uçmak olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 6 Ocak 2019; 0:12:19 >
  • Umarım patlar, hiç güzel durmuyor alıpta oynayasım yok durduk yere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun çıkacak ve mass effect bekleyenler delicesine gömecek oyunu, geleceği görüyorum. insanlar her oyundan manyak bir hikaye beklenmemesi gerektiğini anlamadı. adam division'u destiny'yi alıp tek kişilik hikaye bekliyor sonra da dünya kadar laf ediyor. aynı şey bunda da olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kollaps

oyun çıkacak ve mass effect bekleyenler delicesine gömecek oyunu, geleceği görüyorum. insanlar her oyundan manyak bir hikaye beklenmemesi gerektiğini anlamadı. adam division'u destiny'yi alıp tek kişilik hikaye bekliyor sonra da dünya kadar laf ediyor. aynı şey bunda da olacak.

En doğru yorum.

• vay arkadaş ne sayko adamlar var forumda. adam oynamayacagı oyun için umarım patlar diyor . ben de main olarak hikayeli oyunları severim de arkadaşın dediği gibi her oyunun aynı amaçla çıkmasını beklemek de saçmalık. bazı oyunlara girersin, oynarsın, adam vurup eğlenir çıkarsın. bu sırf sadece aksiyon filmi sevip bütün dram filmlerine istisnasız çöp demek gibi birşey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Umarım patlar, hiç güzel durmuyor alıpta oynayasım yok durduk yere.

Umarım patlar mı ? Nasıl bir zihniyet bu açıklar mısın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manhunt Three -- 6 Ocak 2019; 16:16:27 >
  • Matthias'ı arama kurtarma görevinden tüm oyunun hikayesini anlayıp yagılayan arkadaşlar var. Yazık.
    Loot shooter seven arkadaşlar bu oyunu esgeçmeyeceklerdir. En azından Season Pass illeti bu oyunda yer almayacağı için benim gözümde 1-0 önde başladılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manhunt Three

quote:

Orjinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Umarım patlar, hiç güzel durmuyor alıpta oynayasım yok durduk yere.

Umarım patlar mı ? Nasıl bir zihniyet bu açıklar mısın ?
    Patlamazsa alıp oynarım illa bir gün, kendimi biliyorum. O yüzden patlasında oynamayayım istiyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Bu oyun ile karşılaştırsak karşılaştırsak The Division 2'yi karşılaştırabiliriz. Bu karşılaştırmada da daha 2 oyunda yeni duyurulduğundan beri belli ki, Division 2 her türlü daha iyi bir oyun olacaktır. Arkadaşında dediği gibi bu oyunda ruh yok. Bana göre Division 1'de de pek ruh yoktu ama Division 2'de şehri geri ele geçirme hikayesi bence daha videolardan oyuncuya ve izleyiciye o hikayeyi yaşatma hissiyatını veriyor. Elbette herkese de değil. Belki tam anlatamadım. Anthem ile Division 2'yi karşılaştırıyorum çünkü ikisi de pahalı ve uzun süre oynanacak tarzda oyunlar. Benim seçimim daha şimdiden Division 2'den yana. Anthem'de beni tek cazip eden şey, arkadaşlar ile o dünyada uçmak olur :)

Yanlız yapan firmanın bioware olması yüzünden böyle bir tepki var bu firmaya böyle bir oyun yaptırıldığı için.. + olarak adamlar kendilerinin savunduğu şeyde destiny ile alakası olmayacağı hikayenin de önemli olduğu

• Ea access e dusse de oynasak.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: Manhunt Three

Bu oyun ile karşılaştırsak karşılaştırsak The Division 2'yi karşılaştırabiliriz. Bu karşılaştırmada da daha 2 oyunda yeni duyurulduğundan beri belli ki, Division 2 her türlü daha iyi bir oyun olacaktır. Arkadaşında dediği gibi bu oyunda ruh yok. Bana göre Division 1'de de pek ruh yoktu ama Division 2'de şehri geri ele geçirme hikayesi bence daha videolardan oyuncuya ve izleyiciye o hikayeyi yaşatma hissiyatını veriyor. Elbette herkese de değil. Belki tam anlatamadım. Anthem ile Division 2'yi karşılaştırıyorum çünkü ikisi de pahalı ve uzun süre oynanacak tarzda oyunlar. Benim seçimim daha şimdiden Division 2'den yana. Anthem'de beni tek cazip eden şey, arkadaşlar ile o dünyada uçmak olur :)</blockquote>
    Yanlız yapan firmanın bioware olması yüzünden böyle bir tepki var bu firmaya böyle bir oyun yaptırıldığı için.. + olarak adamlar kendilerinin savunduğu şeyde destiny ile alakası olmayacağı hikayenin de önemli olduğu

Doğru ama özellikle hikaye anlamında ben iyi olacağını düşünmüyorum. Oyunun o kadar videolarını izledim hikayeye ait bir şey var mıydı yoksa o kadar kötü olduğu için mi hikayeye dair bir şey göremedim bilmiyorum. Zaten bu tarz oyunlar co op için ,kafa dağıtmak için yada tek bir oyuna bağımlı olmak için alıp oynanır. Ben co op'tan yanayım.

• Oyun teknik yönden güçlü görünüyor ama içerik olarak boş olacakmış hissi veriyor bana. Anthem başarısız olursa Bioware’in fişi çekilecek, EA’in hiç acıması yok.

• beyler beyler beyler... ubisoft un herhangi bir oyununun iyi olma olasılığı yok. makyajlı? evet, janjanlı? belki, ama iyi? asla. şu oyunda destiny olmuş zaten.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.