Şimdi Ara

Anthem (2019) [ANA KONU] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
937
Cevap
11
Favori
34.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melkor23

Oyunda Allience sistemi var, görevlere grup olarak girildiğinde bu müttefik olma sistemi sayesinde herkes ekstra xp kazanıyor. Tek oynamanın hiçbir avantajı yok.

Alıntıları Göster
    Mantıklı. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • girerken sürekli serverlara bağlanılamadı hatası alıyorum 2 gündür 1-2 kere girebildim varmı çözümü ?
  • Beraber oynamak isteyen olursa eklesin arkadaşlar

Miorled
  • Selamlar herkese

Oyunu 10 saat kadar oynadim ve bitirdik 10 saat oynama süresini.

Oyunda dialoglar inglizce bilmediğim için yorum yapamıyorum oyuna etki ediyor mu etmiyor mu bilemedim.

Yükleme ekranlari gerçekten can sıkıcı hoş değil şu seviyedeki oyunda ileride düzelirse gerçekten sevineceğim bir etki olur.

Oyundan 1 yada 2 kere düştüm 10 saatlik deneyimde. Bazi arkadaşlar sorun çok yaşamış anlam veremedim sanş midir nedir.

Grafikler çok güzel ama bir o kadar da sistem isteyen bir oyun.
    2k ultrasa rtx 2070 açık alanlarda 30 lara kadar düşüyor fps.

Oynanış olarak beni tatmin etti 10 saatlik süre içerisinde heleki 4 kişi ekip olarak girmek daha da keyif katacaktır.

Ses ve grafik buglari oyun da hala mevcut. Combo sistemin bazen çalışmadığında şahit oldum. Hani keşke 2 3 ay daha geç çıkıp daha derli toplu şekilde sunulsaydi ama olan oldu.

Tavsiye olarak elinizde gamepad varsa birde öyle deneyin. Tabiki fare hassasiyeti olmuyor fakat daha kolay geldi bana gamepad.

Son olarak 10 saatlik deneyimde 19 lvl kadar geldim. Eğer çeşitlilik 30 kadar böyle devam ederse kafi gibi. 30 dan sonra zaten daha iyi ekipman için strongholl yapilacak.

Cuma günü gelsede oynasak tadi damagimda kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SerkanKaplan S kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Oyundaki görevleri belirli bir zorluk seviyesine kadar solo olarak oynayabilirsiniz fakat bu oyun temelinde ekiple oynamaya dayandığından ötürü hem oyundan alacağınız keyif azalır hemde üst seviye zorluklarda tek başına oynanmaz hale geleceğinden dolayı görevleri tamamlamanız güçleşir.Bu nedenle eğer solo oynuyorsanız en iyi ihtimalle ekipmanlarını geliştirirseniz hard zorluğa kadar çıkarsınız ötesi tek başına çok zor olacaktır.Benim solo oynamamdaki etkenler oyuna Origin Access ile erken erişimle oynadığımdan ötürü oyunu oynayacak diğer arkadaşlarımın en erken 22 sinde başlayacak olmaları ve Demoya göre solo oynanışı deneyimlemek adınadır yoksa mutlaka bir ekiple oynanması gerektiğini belirtmek isterim.

• Anthem için Contract görevinden hazırladığım oynanış videosudur.Uçuş kontrollerinin demo sürümüne göre çok daha iyi durumda olduğunu söyleyebilirim.

• İşin içerisinde sırf BioWare gibi geliştirici bir şirket olduğundan ötürü Anthem'dan umutluydum ama ne yazık ki tam anlamı ile fiyasko, leş bir oyun. MMORPG türündeki oyunlara ilgi duyan birisi olarak söylüyorum üstelik. Kesinlikle BioWare'e yakışmayacak bir yapım.

Teknik sıkıntılar da apayrı bir durum tabi, oyun şu haliyle yükleme simülasyonu gibi adeta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 18 Şubat 2019; 1:17:36 >
  • Yorumlara bakılırsa beklentiler, zevkler, renkler çok çok farklı demek...

PUBG bile diyen olmuş, güldüm.

Ben Origin Premier ile birlikte sahip olduğum için daha rahat konuşabilirim sanıyorum. İlk birkaç görevi yaptım, oyun bence "sürükleyici". Ha sonrasında bu etkisini kaybeder mi bilemiyorum ama görseller, şunlar bunlar, oynanış, vuruş hissi vesaire anlamında gayet güzel.

Demodaki ufak takılmalar falan filan bunda hiç olmadı. Normalde oynamaya devam ederdim ama artık gece olduğu için bıraktım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

İşin içerisinde sırf BioWare gibi geliştirici bir şirket olduğundan ötürü Anthem'dan umutluydum ama ne yazık ki tam anlamı ile fiyasko, leş bir oyun. MMORPG türündeki oyunlara ilgi duyan birisi olarak söylüyorum üstelik. Kesinlikle BioWare'e yakışmayacak bir yapım.

Teknik sıkıntılar da apayrı bir durum tabi, oyun şu haliyle yükleme simülasyonu gibi adeta.
    Peki neden leş bir oyun yorumlarınızı yazar mısınız ?
  • Celonfix kullanıcısına yanıt
    Geçen acces üyleik aldım bf yükledi,m 1 saat tahammül edemedim. Fifa dışında oynnacak oyun yok. R6 Siege , Isnurgency Sandstorm,Squad ,Arma bir trafta BF arcade bebe oyunu. Pubg mi Apex yine beb oyunu apex. Ne ver orginsde oyanancak ?
  • Anthem (2019) [ANA KONU]

Grandmaster 1'de masterwork farm yapacaklar veya challenge kasacaklar ekleyebilir.

Main Class : Fire Storm

Origin ID : ISkullNeoI
  • 0sergen0 kullanıcısına yanıt
    ne ara yaptın bu kadar gear. taktiğin varsa söyler misin?
  • sabotage1907 kullanıcısına yanıt
    challenge ları tamamlayıp epic item craftlamayı açman lazım. görevlerede yüklen 30 lvl ol. zaten 25 lvl gibi 350-360 gear oluyorsun. 380 gearde 30 lvl de grandmaster grind girmen lazım. 3 kişi olsa benle oyunu bilen 380 üstü 1 haftaya hepimiz 450+ gear oluruz. sonra ver elini grandmaster 2
    18 lvl oldum ama oyunda sarı olarak verilen main görevler kalmadı. Mor renkte bir görev var ona da giriyorum temizliyoruz grupla ama tamamlandı demiyor. Mor renkli görevde bir bug mu var anlamadım. Freeplay olan yerlere giriyorum lvl atlayayım diye oralar da sıkıldım harita da gezmekten ve az xp veriyor. Neyi yanlış yapıyorum acaba?
    quickplay oyna başkalarının görevlerine girersin. ve freeplayde bir görev vardı. haritada sarı renkte kapılar var farketmişsindir. üstlerine tıkladıklarına 50 tane melee kill, 10 tane world event, loot box topla vs gibi görevleri var. o kapıların hepsine girip içerisindeki codexleri aldığında bi tane görev ağacı açılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0sergen0

quickplay oyna başkalarının görevlerine girersin. ve freeplayde bir görev vardı. haritada sarı renkte kapılar var farketmişsindir. üstlerine tıkladıklarına 50 tane melee kill, 10 tane world event, loot box topla vs gibi görevleri var. o kapıların hepsine girip içerisindeki codexleri aldığında bi tane görev ağacı açılıyor.
    Tamamdır kardeşim sağol. Seni ekleyebilir miyim originden.
  • Fransız sitesi için upload bitsin anında oyuna dalıcam valla. Trafikte baş ağrısından geberdim. Stres atmak için Athem oynayasım var.
    ekleyebilirsin tabi id yi bıraktım yukarıdaki postda.
    Temiz olmuş karakter. 10 saatlik deneyimde 20 level yapabildim.
    Cuma kacta aciliyor oyun acaba karaktere asılalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel duruyor gerçekten.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.