Şimdi Ara

Antec 1200 SuSeSi(480 SLI sistem) BEST OF 2009-2010..PARÇA SATIŞ VGA 2900 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
3
Favori
5.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sansımı denemek istiyorum :D bi adet pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Dostum elimde nakit olsa ben alırım 3dmax için bir sisteme ihtiyacım var ama şuan durum yok malesef 3000tl güzel fiyat halâ niye satılmıyor anlamak güç.

ahh sana satsam bende çok memlun olurum İŞİ bilen birine gitmesi hoş olur

GTX480 i 3dmaxte çok övüyorlar 2 tanesi hem oyun hem max kullan birisi için güzel olur mesela benim için ama maddiyatım zayıf bu aralar

Zaten alırsam ilk iş nvidianın üst kartlarıyla aynı fiyata satılan quadrolar arası max incelemesi yapıcam Allah izin verirse. Modlamadan bile iyi yorumlar duyuyorum bakalım hayırlısı olsun. Bu fiyata da nasıl duruyor bu sistem anlamak güç doğrusu alan hiç dokunmayacak masaüstüne koyup seyredecek her oyunada minimum 3 sene daha yeter zaten , hadi alın şu sistemi forum ahalisi...

• Haha iyi guldum valla sağolun
  • Hayırdır dostum neden güldün ?
  • @ By CrazY arkadaşa demişya dolapa koyarım felan
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

@ By CrazY arkadaşa demişya dolapa koyarım felan

Ama doğru abi valla yav bu sistem değil ki canavar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

Dostum elimde nakit olsa ben alırım 3dmax için bir sisteme ihtiyacım var ama şuan durum yok malesef 3000tl güzel fiyat halâ niye satılmıyor anlamak güç.

max için bir sistem değil.

Oyun için tam
  • Çok sağolun az kalsın alıyordum bak max için değil demek haa sağolun
  • GELEN İLK MÜŞTERİYE PC Yİ VERECEĞİM ACİL NAKİTE İHTİYACIM VAR fiyatı düşürüceğim bir ciddi alıcıya iyicene...
  • Kasaya aşık oldum valla

işi bilen birine gitmesi hoş olur demişsin ya

Aslında bu işin delisi alır bu pcyi. Taksitle olsa kesin alırdım bu kasayı.

Okul bitti işe yeni başladım pc toplucam, ayda 400 tl biriktirmeyi düşünüyorum, fazla taksit yapmıcam anlıyacagın.

http://forum.donanimhaber.com/m_53140027/tm.htm

bu başlıktan arayış içinde oldugumu görebilirsin.

bu pcyi borç harç almayı çok isterim ama, ben o parayı bulana kadar, bu kuş yuvadan uçar :(
  • Teşekkürler kasayı ihtiyaçtan satıyorum yoksa müzelik bir pc nakit paraya ihtiyacım var biri gelip alsa TAK diye
  • 2 aya kadar 3000tl degerinde bi pc toplıcam ve bu pc ozaman olmaz büyük ihtimal :)
  • Merhabalar,

Pm atamiyorum tel kodu istiyor. Bir email yada telefon alabilir miyim gorusmek icin.

Tesekkurler
  • Kesinlikle 3dsmax'te bu cihazı kullanırsanız çok üzülürsünüz max te işlemci ve çekirdek sayısı 1. derece önemlidir.modifiyenin pek bi max'e faydası olmaz:)Max çekirdek düşkünüdür ona çekirdek verin çitlesin hehe:Pp Güzel ve özenli bir kasa ona diyecek birşey yok hayırlı satışlar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arteffeck -- 10 Ekim 2011; 20:00:39 >
  • Çok sagolun gerçekten bana öğrettiğiniz için ..

• bende sistem topladığımı sanıyodum
  • usta bendede tipo var 97 slx mpı motor ful paket 6000 tl üste ver alalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_70

usta bendede tipo var 97 slx mpı motor ful paket 6000 tl üste ver alalım

hehe Daha yeni arabamı satıp Bertone T. aldım atmosferik devri kapandı kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 12 Ekim 2011; 23:52:09 >
  • Anlaşırsak Almak İçin Pm
  • Kesinlikle çok güzel kasa yapmışsın. Ayrıca belli emek vermişsin. Bu işe meraklısın. Dediğin fiyat ayrıca makul. Ancak ne yazık ki başta arkadaşlar da yazmış bu fiyatı burada verebilecek bir babayiğit çıkmaz. Hani JTAG'li XBOX'ımı, üstüne Full HD TV'mi ve yine üstüne 500 TL para versem ancak alabileceğim birşey ki bu kadar deli sistemi olan adamın zaten yukarıda saydığım ekipmanları vardır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.