Şimdi Ara

Antec 1200 SuSeSi(480 SLI sistem) BEST OF 2009-2010..PARÇA SATIŞ VGA 2900 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
3
Favori
5.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Merhabalar

*Arkadaşlar ilk önce 2009-2010 arası TR nin en iyi PC leri içine girmiş el emeği göz nuru komple Firebal bilgisayar'ın yaptığı en iyilerinden olanı malesef satmak zorundayım
    *Su Soğutma sistemi İngiltereden getirildi SaSuTa tarafından monte edildi.
    *Parçalardan hariç fiyatın içinde modding parasıda vardır 500 tl ye yakın mod yapmıştım.
    *Tekliflere açığım takas yoktur şuan istediğim para 2900 3499 DAN İNDİM BİR KURUŞ İNDİRİM YOK. TL.Bazı parçaların garantisi bitmiştir,hangileri olduğunu size söylemem için depodan kutulara bakıp bilmem gerek bunuda Ciddi alıcılara yapabilirim(Ancak her ürünün faturası mevcuttur).Bütün kutular kutu içerikleri tam merak etmeyin hepsi alıcınındır.
    Zamanında Hardwarena nın sayafasında idi halada duruyorhttp://site.hardwarena.com/Modifikasyon/
    not:Satış işlemi ÖNCE PARA SONRA ÜRÜN şeklinde olur sanalpazar zart zurt yok 30 KG kasayı önceden yollamam hiç bi yere
    Sistem Özellikleri
    Kasa: Antec 1200
    Anakart: DFI UT X58 T3eH8
    CPU: Core i7 920 D0 4.4 GHZ
    Ram: G-Skill Trident PC16000 2000MHz 6 GB
    VGA: 2x Zotac GTX 480 SLI
    HDD: WD CavairBlack 1TB Raid 0
    PSU: Silverstone Strider 1000W
    CPU Block: Swiftech ApoGee GTZ - LGA1366
    Pompa: Laing D5
    Radyatör: 2 x Alphacool NexXxoS Xtreme II
    Hortum: Feser UV Yeşil
    Sıvı: Feser One UV Yeşil
    Sıvı Tankı: EK-BAY Spin
    Ram Cooler: Ocz Xtc 2
    Işıklandırma:5x Şerit SMD Led Parlak Mavi
    Fan Kontrol: Zalman MFC3
    Soğutma Ünitesi: 4x Gelid Wing12PL 5x Cooltek Fan 3x Antec 95 CFM Fans 1x23Cm Antec Big Boy 250 CFM
    *Ankara içi Elden teslim edebilirim.
    Birkaç foto koyalım

İlave olarak eklemek istediklerim SuSeSi tamamen 2 yıl içerisinde son derece titizlik ile hazırlanmıştır.Bütün kablolar Sleeve ve arkaya dolaştırılmış profesyonelce yapılmıştır.yan taraf Plexi yapılmıştır.İçinde 14 fan vardır.Daha aklıma gelmeyen birçok şey yanında hediyelerim olucaktır.kasa biraz ağırdır Kargosunu hiç dert etmeyin Şirketimiz Aras ve Yurtiçi ile çok yakından çalıştıgı için olabilecek en iyi kutulamayı ben kendim yapıcağım.
    Edit:Gpu nun bi tanesi Türkiyeye gelen ilk 5 ünden 3 cüsüdür.Özel sipariş ile geldi,diğerki sonradan alınma
    *Ölücüler gelmesin aman
    not:,Terbiyesizlik yapan çamur atan her türlü pisliği yapanları şikayet ediceğim seviyeli olalım.
    Hadi Hayırlı Satışlar Elveda aşkım

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 12 Aralık 2011; 18:30:59 >

• fiyat
  • 3.999 diye düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StreamRolleR -- 11 Temmuz 2011; 23:06:40 >
  • bence iyi fiyat hemen gider 3,999
  • Sistem çok iyi ancak bu forumdan o sisteme 4000 tl vericek adam çıkmaz..

sahibinden.com a falan ver..
  • Evet forumun alim gucu dusuk ben genede sansimi deniyim pazarlik payi biraktim :)
  • 3. ve 4. resim çok güzel, antec 1200 tepe fanına bayılıyorum çok şekil kasa. Fiyat konusunu alacak olan düşünsün, ben kasanın şekline bittim :D 10 üzerinden 8,5 rahat veririm gerçekten de kıskandıracak bir güzellik :) Merak ettiğim bir şey var, 14 fanı kasanın içinde nereye taktınız ? Gerçekten merak ettğim için soruyorum :) benim bildiğim 3 önde, 1 tepede, 2 arkada, 1 yanda , 1 tane de hddlerin orda ( içerde ) toplamda 8 fan :)
  • Suan datca yollarindayim iyi yakaladim :) 3 onde 2 yanda hdd lerin orda arkada radda 2 tane ozel islem uygulAndi herkez yapamaz 2 arkada 2 kasanin disinda arkada bir tane altta 1 tepede bu arada iyi dileklerin icon tesekkur ederim Mitsubishi Evo X almasam satmazdim 2 yil iconde bir suru kisinin emegi var ozel bir kasa yapilamiyacak seyler yaptik pwr fanlar her biri kontrol edileblior mesela kablolar fln kesildi baska yerlere takildi vs vs ivir ziviri cok Ay. Midem bulandi araba suruom bi yandan simdilik bu kadar ytr :)
  • Güzel makine,hayırlı satışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cose Turche

Güzel makine,hayırlı satışlar

Teşekkür ederim kardeş
  • Hayran kaldım, camdan atlayasım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egzap

Hayran kaldım, camdan atlayasım var

Sağolasın aman atlama :)
  • PM gönderdik, hadi bakalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zindanze

PM gönderdik, hadi bakalım :)

cevaplandı satışa devam..
  • 89 şahin le başabaş değişirmisin dostum lpg işli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

89 şahin le başabaş değişirmisin dostum lpg işli

olm birak o yuruyen bombayı :)
  • Hafız cantları yeni taktırdım heryerine neon led vs döşedim helezonarıda kestirdim yere 5cm , bak takaslayalım başa baş pioner teyp te var cd li
  • Bu pc filan değil kandırma bizi uzaylı işi bi alet bu
    SÜPER!
  • 10 numara kasa,hayırlı satışlar...
  • @Teşekkürler arkadaslar iyi dilekleriniz icin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.