Şimdi Ara

antalya plexi nerden bulunur??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
4.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar antalyadayım bu mod işine oks'den sonra el atmayı düşünüom. ilk olarak yan kapağı plexiye çevirmeyi düşünyorum ama nerden ve ne kadara bulabileceimi blmiom. antalyada bana yardımcı olabilecek biri varsa lütfen bi el atsın.

• kardeş forumda bmurat07 nickli arkadaşımız satıyor...hemde antalyada.pm ile iletişime geçebilirsin
  • çok teşekkürler
  • Bende satıyorm, msn ver ekliyiym konusalm istersen?
  • pm ine cvp verdim

erman tessekkurler
  • ugur kardeşim 50x50 plexi için 20 ytl aşırı derecede çok fazla...ha bu plexinin büyük bi özelliği varsa bizede söylede bilelim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ermanunal01

ugur kardeşim 50x50 plexi için 20 ytl aşırı derecede çok fazla...ha bu plexinin büyük bi özelliği varsa bizede söylede bilelim

• siz bilirsinz
  • Antalyadan nereden alıyorsun sen bu Plexı yı merak ettım bende gıdıp oradan alayım bari ??
  • Murat, senin imzanda da plexi satılır yazmıyomu?
  • ugur_EN_ U kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar bu plexi satışı devlet sırrı mı ulu orta paylaşın ki herkes faydalansın ben de alanyadayım ve mod.için renkli 60-70 mm lik plexi almayı düşünüyorum 100 mm de olabilir
    vidalama kolaylığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: balackblood

arkadaşlar bu plexi satışı devlet sırrı mı ulu orta paylaşın ki herkes faydalansın ben de alanyadayım ve mod.için renkli 60-70 mm lik plexi almayı düşünüyorum 100 mm de olabilir
    vidalama kolaylığı için

bnm son actigim konuya bakabilirsiniz. internet zerinden siparis vermeniz gerekiyor. bence bayagi ucuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • antalyadaki arkadaşlara yardımcı olabilirim plexinin her çeşidi istenilen rengi elimizde mevcuttur.

50x50 için 20tl iyi fiyattır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Westlife26 -- 20 Mayıs 2014; 9:11:10 >
  • Antalya kepeze en yakın nerden alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya 10 Tl lik malzeme bu pleksi denilen şey 20Tl nedir ya git arkadaşım bütün tabelacılarda oluyor veriyorsun boyutlarını kesiyorlar ben 10tl vermiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.