Şimdi Ara

Antalya'lı arkadaslardan yardim istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bir ay kadar sureyle antalyada kalıcam gibi, bana burada yardimci olabileceklerden yardım istiyorum ozellikle parca almama yardım edebilicekler varsa pmden bana ulasabilirlerse sevinirim su an meltemdeyim ancak antalyayi iyi bilmiyorum
    yardımlarinizi bekliyorum

• yardımsever bi antalyalı yoqmu aramisda?
  • ben yardım edeyim. görüşelim
  • pmden numarani yazabilirmisin?
  • attım
  • ama antalyada mod. için parca satan pek fazla bir yer yok benım bildigim benım bildigim bir tek ergen elektironık var
  • quote:

Orjinalden alıntı: umıtyasar

ama antalyada mod. için parca satan pek fazla bir yer yok benım bildigim benım bildigim bir tek ergen elektironık var

moddan anlayan yer varmı kı ergen ıvır zıvırcı bıyer ayrıca pahalı satıyolar netten al ısını gor daha ıyı
  • Benden antalyadanım ve 2-3 gun ıcınde nette dolasırken kasa mod işine merak sardım su andakı kasam ezik bir kasa fakat acemılıgı cıkarmak ıcın once bu kasada calısmak ıstıyorum sımdı yenı kasa alırsam kıyamam
    Sımdı biraz bilgilerimizi karsılastıralım ben mod parcası satan bir yer bılmıyorum milli egemenlikte 2 tane elektronik zımbırtılar satan yerler var onlardan bır sey bulabılırım dıye dusnuyoruz sız nerelerden alıyorsunuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.