Şimdi Ara

Antalya Doğalgaz tesisat kombi önerisi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
5.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Üstat merhabalar.
    dünden beri forumları incelemekteyim.Gördüğüm kadar konuya hakimsiniz.

en yakın zamanda keşif için yerel firmalara başvuruda bulunacağımdan önce size yazayım dedim, tecrübelerinize dayanarak yanıtlarsanız sevinirim.

Antalya da ikamet etmekteyim.
    2.kat(ara)(brüt 98 m2). her hangi yalıtım yok.ev planında da görüneceği gibi ,
    *kombiyi balkona yerleştirmeyi düşünüyorum.soğuk su çıkışı var.balkon panjur ile kapalı.
    *borular sıva üstü döşenecek.yeşil ile belirttim.
    *petek yerlerini ise turuncu .
    *mutfak ile koridor arasında kapı olmadığından banyoya da petek koymayı düşünüyorum.(koridor 90cm genişliğinde).

dizayn oksi plus borular,dd radiatör,ve danfass RA termostatlı bir sistem planlarsam, kombi için hangi buderus u önerirsiniz ?
    veya hangi malzemeleri genel olarak...

-düşündüren kısım, balkon kapılarının oradan geçecek borulara nasıl çözüm bulunabilir?(resim ekte) Antalya Doğalgaz tesisat kombi önerisi
    -banyoya duşa nasıl sıcak su verilir?çatıda gün ısı bağlı, onu kullanmaktayız .

Şimdiden yanıtınız için teşekkür ederim Antalya Doğalgaz tesisat kombi önerisi

• seastar76 kullanıcısına yanıt
    merhaba koridorda petek yeri görünmüyor oraya da petek eklettirebilirsiniz ek hattı yatak odasının çocuk odasının olduğu duvardan götürebilirsiniz,kalorifer boru çapını kombiden itibaren 32mm seçtirin,çocuk odası ve ek hat çektireceksiniz ek hat 25mm çap olabilir

sıva üstü tesisatlarda kapının olduğu yerde borular yerde yanyana olacak videoda 1.30dakikada izleyebilirsiniz

ayrıca videoda kombi başlangıç noktasında 32mm çap seçilmiş daha sonra evin ortasında 25mm çapa düşülmüş yani doğru bir uygulama var

• quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

merhaba koridorda petek yeri görünmüyor oraya da petek eklettirebilirsiniz ek hattı yatak odasının çocuk odasının olduğu duvardan götürebilirsiniz,kalorifer boru çapını kombiden itibaren 32mm seçtirin,çocuk odası ve ek hat çektireceksiniz ek hat 25mm çap olabilir

sıva üstü tesisatlarda kapının olduğu yerde borular yerde yanyana olacak videoda 1.30dakikada izleyebilirsiniz

ayrıca videoda kombi başlangıç noktasında 32mm çap seçilmiş daha sonra evin ortasında 25mm çapa düşülmüş yani doğru bir uygulama var

@dinitegration hocam, ivedi yanıtınız için teşekkürler.
    koridora çocuk odasından ek hat geçirile bilir. o zaman banyoya havlupan mı yapsam ?
    kapı geçişleri konusu ok. üstüne her hangi bir kamuflaj olsa iyi olurdu.
    birde kaçlı kombi bana yeter ?
    önerebileceğiniz malzemeleri komple yazarmısınız.
    teşekkürler
     Antalya Doğalgaz tesisat kombi önerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seastar76 -- 30 Aralık 2016; 13:17:57 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.