Şimdi Ara

Antalya da RUSÇA Dersi..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir Türk'e nasıl Rusça Öğretileceğini bilen hocadan...

Gerçekten bir Türk'e Nasıl Rusça öğretileceğini bilen bir kişiden....Deneyimli.Rus dili edebiyatı alanında eğitim almış.İngilizce Hakim,Almanca,Ukraynaca,İspanyolcaya Biliyorum

Kulaktan dolma değil yazısıyla okumasıyla konuşmasıyla öğrenen ve öğretmeye hazır olan...

Elimde Öğrencinin hiçbir zorluk çekmeden öğreneceği materyaller mevcut...

Dili Yerinde öğrenen ve Diploması olan.

Uzun süre çok kritik bir kurumda tecrübesi olan...Native Speaker (Aktif Konuşan Anadil düzeyinde)

Gerçekten bu dili öğrenmek isteyen ve enerjisi olan kişiler laf olsun diye 2 3 kelime öğreneyim yeter diye gelip aramayın çünkü Rusça çok emek isteyen sürekli tekrar gerektiren ve üzerinde emek verilmesi gereken bir dildir.

Alfabeyi öğretip öğrendin sen artık diyenlerden uzak durun sadece avunursunuz..

Türk ile evlenmiş Türk diline Türk dil yapısına hakim olmayan Türk dili özellikleri dil bilgisini bilmeyen komik rakamlarla ders kişilerden ders almayın sadece zaman kaybınız olur.Bir kademe ilerleyemessiniz..

Sonuç olarak gerçekten bu dili öğrenmek isteyenler kafasına koyanlar ve emek harcamak isteyenler.Fiyata takılmayın arayın yardımcı olurum.Yeterki siz karar verip arayın.

Ayrıca ileri düzey pratik için benim okuduğum şehirde uygun fiyatlı pratik amaçlı dil kursu ayarlarım.

Yabancılar için Türkçe dersi de veririm.

Kısaca 4 4 lük RUSÇA için iletişime geçiniz..
     Antalya da RUSÇA Dersi..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.