Şimdi Ara

Antalya'da Din Öğretmeni, 16 yaşındaki kız çocuğuna tacizden tutuklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antalya'nın Alanya İlçesi'nde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni ve aynı zamanda okulun Müdür Yardımcısı olan A.K., okuldaki bir öğrencinin ablası 16 yaşındaki S.Ö.'ye cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklandı.

Olay Tosmur Mahallesi'ndeki ilkokulda geçen pazartesi günü meydana geldi. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni 42 yaşındaki A.K., okula kardeşini getiren lise öğrencisi S.Ö.'ye, okulun müdür yardımcısı olduğunu belirterek birlikte çay içmek için odasına davet etti. İddiaya göre A.K., odasında sohbet ettiği ve lise öğrencisi olduğunu öğrendiği S.Ö.'ye derslerinde yardımcı olabileceğini söyledi, saçlarını okşadı ve öptü.

"SEVGİLİM OLUR MUSUN?"

Müdür Yardımcısı A.K., daha sonraki günlerde de derslerine yardımcı olabileceği bahanesiyle S.Ö. ile mesajlaşmayı sürdürdü. A.K. iddiaya göre S.Ö.'yü gezmeye götürmek istediği, 2 yıl sonra eşinden boşanıp kendisiyle evleneceği mesajları attı ve 'Sevgilim olur musun?', 'Seni öptüğümde içim kıpır kıpır oldu' ifadelerine yer verdi.

Bunları öğrenen S.Ö.'nün ailesi, A.K. hakkında suç duyurusunda bulundu. Polis tarafından geçen çarşamba günü gözaltına alınan A.K. sorgusunun ardından adliyeye sevk edildi.

Çıkarıldığı Sulh Ceza Mahkemesi'nde suçlamaları reddeden ve kendisine komplo kurulduğunu ileri süren A.K. tutuklandı.

Adli soruşturmanın yanı sıra Milli Eğitim Müdürlüğü de idari soruşturma başlattı.

Antalya'da Din Öğretmeni, 16 yaşındaki kız çocuğuna tacizden tutuklandı

http://www.haberturk.com/gundem/haber/1325597-antalyada-bir-ogretmen-tacizden-tutuklandi

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Cem300 demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

Bekliyorduk bu tür haberleri artık daha çok açın bu yetmez..
    Sıfır mesajlı üye burada konu açabiliyor yönetim nasıl buna müsaade ediyor anlamıyorum geçende yine sıfır mesajlı biri açık saçık resimler koymuştu artık bunun durdurulması gerek..

Hocam foruma hoşgeldiniz. Niye o tarz şeyler yazdınız kıza ayıp değil mi?
    quote:

Sıfır mesajlı üye burada konu açabiliyor yönetim nasıl buna müsaade ediyor anlamıyorum geçende yine sıfır mesajlı biri açık saçık resimler koymuştu artık bunun durdurulması gerek..

Konu acma, haber paylasma yetkisi sadece sende mi? Niye baskalarinin konusuna bu kadar karisiyorsun? Haber eski bir haber mi? Degil. Kaynak verilmis mi? Verilmis. Daha ne? Illa senin gibi sondakika, ensonhaber sitelerinden mi paylasilsin istiyorsun?

Mesaj siniri koyarsan millet baska yerde mesaj kasip gelir. "Burasi haber sitesi mi? Haber okumak isteyen oralara gider okur" diyebilirsin, bir mantigi var sonucta ama o zaman sen ne yapacaksin?
    quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

• Nasıl öğretmen olduğunu sanırsam tahmin edebiliriz.
  • Bekliyorduk bu tür haberleri artık daha çok açın bu yetmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 18 Kasım 2016; 14:13:59 >
  • Madem bi bok yiyecen bari adam gibi yapin su isi. Sanki iran burasi
  • ne bekliyorsunuz din hocasından
  • Dindar nesil yetiştirecek olan din adamına bak hele.
  • Evlensin bu is hemen cozulsun.
  • ilerde evlenir çocuğum olursa asla devlet okuluna vermem . açık öğretimde okusun daha iyi .. üni mezunuyum lisenin sonuna kadar ben ders çalıştırırım birazda onun kafası basarsa hallederiz gibime geliyor hem sıkı bir baba çocuk ilişkimiz olmuş olur hemde gözümün önünde büyümüş olur .
  • quote:

Konu acma, haber paylasma yetkisi sadece sende mi? Niye baskalarinin konusuna bu kadar karisiyorsun? Haber eski bir haber mi? Degil. Kaynak verilmis mi? Verilmis. Daha ne? Illa senin gibi sondakika, ensonhaber sitelerinden mi paylasilsin istiyorsun?

Mesaj siniri koyarsan millet baska yerde mesaj kasip gelir. "Burasi haber sitesi mi? Haber okumak isteyen oralara gider okur" diyebilirsin, bir mantigi var sonucta ama o zaman sen ne yapacaksin?
  • Arkadaşlar bu bir virüs olabilir mi?
  • Gerçek olmasına hala şaşırıyorum hala.
  • Yasal artik bunlar. Haber niteligi tasimiyor
  • Sasirdik mi?
  • Midem bulandi serefsiz
  • Evet şaşırdım. Her gördüğümde de şaşırıyorum. Şaşırmakla kalmıyor sokakta burnunu sıktığım kız çocuklarından uzaklaşıyorum. Zira o kadar sapık dolu ki beni her gün şaşırtmaları bir yana mahallenin çocuklarını sevmeme engel oldular artık. Neredeyse hepsinin doğduğu günü bilirim kendi sokağımın, mahallemin çocukları, beni gödülermi etrafımı saran, Gökhan abi diye etrafımda dönen çocuklardan kız olanları değil sadece erkek olanları da sevemez oldum. 2 yıldır kural getirdim dokunmak yok diye. Çünkü böyle genel ev çocukları yüzünden ben tedirgin oluyorum. Ailesi tedirgin olabilir diye tedirgin oluyorum. Ben olsam ben de bu kadar zina ürünü insan arasında çocuğumu güvende hissetmem.

Hadi hepsini, bütün ahlak kurallarını sildik attık. 16 yaşında kızı çocuk görmüyorsun ( kişiye göre değişebilir ) da be adam sen bir öğretmensin. Ahlak öğretmeni bir de. Öğretmenlik makamından da mı utanmadın, sıkılmadın.

Yav ben anlamıyorum bu tipleri bir türlü. Yengesine tecavüz eden mi dersin, kuzenini becerip öldüren mi dersin, öz kardeşine hallenen mi dersin, el kadar sübyana yürüyen mi dersin. Lan olum illa faşist mi olalım. Hepinizi yakalım mı? Lan sokakta bir kızın arkasında yürüyemez oldum. Kendim rahatsız oluyorum artık.

Bir de bunları anlayamıyoruz arkadaşlar. O yaşta kızı olanlar oluyor.

• Sana ne oluyor?
    Adam isterse -1 mesajlı olur, kuralına uygun konu açıyorsa bu seni ilgilendirmez.
  • quote:

• quote:

quote:

• Cumadan çıkan atayisler bu konuya uğramadan geçememişler.
  • quote:

quote:

İlk başta anlamadım, daha sonra sandalyeden düştüm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.