Şimdi Ara

ANT Muscle / ZONE Realen Elo Boosting (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İnsanın kendi düşünmesi gerek. Ben sezon 2 başlangıcında 650 elolardan 1600 lere kadar çıktım 4-5 ayda. Bi' sürü örnek var böyle. @Adaniellium
  • Kusura bakma da konuşmuşsun ama kanıtları göstermem diyorsun, çamur atıp atmadığını nereden bilebiliriz biz?Burada paylaşınca kanıtın gerçekçiliği falan mı gidiyor?Her önüne gelen konu açsın birini suçlamak adına kanıtları riota veriyorum size yok desin o zaman.
  • Benim oyunuma 2 kere geldiler . 2sindede sonuç onlar için hüsran olmuştu
  • bu elobosst işi yaygınlaşmaya başladı bi çözüm bulmalılar artık riot görevlileri yada eu/na nın supportuna kanıtlarla beraber ticket atılcak başka çaresi yok. tr de yapılan bu şu kanıtta bu die.
  • Advancensar kullanıcısına yanıt
    3. yazışım sanırım kantlamaya gelmedim, inanmak istemiyosan, banane diyosan eyvallah. Ama çamur atma önüne geleni suçlama dersen sen de aynısını yapmış olursun. Bana sataşmana gerek yok burda. Güzelce söyliyebilirsin - kanıtın yok inanmıyorum - diyebilirsin. Bu güne kadar onlarca konu açıldı elo boost hakkında bi' foruma, bırak da bi' de böyle deniyelim.
  • Böyle konuları seviyorum kavga çıkıyor genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalledian

3. yazışım sanırım kantlamaya gelmedim, inanmak istemiyosan, banane diyosan eyvallah. Ama çamur atma önüne geleni suçlama dersen sen de aynısını yapmış olursun. Bana sataşmana gerek yok burda. Güzelce söyliyebilirsin - kanıtın yok inanmıyorum - diyebilirsin. Bu güne kadar onlarca konu açıldı elo boost hakkında bi' foruma, bırak da bi' de böyle deniyelim.

Kendin veya bi arkadaşın sen kanıtları verirken videoya çeksin sesli olursa iyi olur eğer bunlarla uğraşamayız vs. gevelerlerse elinde mikrofon falan varsa al söv sonrada na/eu supportlara mail at eğer tamam ilgilenicez derlerse 1 hafta bekle herhangi bir işlem olmazsa gene gönder.
  • quote:

Konu açıyorum ben de Kalledian hırsız diye o zaman, kanıtlarım var ama vermiyorum kimseye.
  • quote:

Yollama yoksa biri gelir kanıtlarını alır riota yollar riotta bize pulsefire soraka hediye eder sen kapamazsın xdé
  • Kanıt varsa paylaş, müzeye koymayı falan mı düşünüyorsun ? Gresta ne demiş bakın diye koyduğun ss'te adam "ahahahaha" yazmış sadece. Nasıl inanmamızı bekliyorsun anlamadım. Doğru dürüst bu eloboost olayını açıklayan kimseye "Sen uyduruyorsun." demedi bu forum, eloboost yapanları da kimse savunmuyor. Bu şekilde anlatırsan bok atıyormuş gibi görünüyor kusura bakma.
  • O ANT Muscle noobu oyunuma geldi ahri almış. 1 tane ss tutturamıyor. 10 Energyli lee sinden kaçarken sağ sol yapan bir embesildir kendisi. Çok belli booster olduğu.
  • Benim reelde arkadaşım lan o :(
  • Ben kanıtlarımı gösterirken o ZONE Realen in yüz ifadesini görmek istiyorum Riot çalışanı önünde :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.