Şimdi Ara

ANNENİZİN SÖYLEDİĞİ İLGİNÇ SÖZLER[KOP] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
1
Favori
8.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Hover_Craft

Kaç para veriyorlar ???
    Ne parası ?
    O kadar saat duruosun para vermiyolar mı
    Ne parası para veren yok
    salaksın sen o zaman dio

doğru demiş çirkin
  • Pc başında cs oynuyorum. Arkadaşın biri mikrofondan eğil lan eğil diyo. Annem döndü baktı Heralde sesini bana çok benzettiki. Yazık kafayı yedi bizim oğlan dedi
  • ultima online oynarken "akşama kadar at koşturuyon, bıkmadın usanmadın" derdi.

counter-strike'a "tabancalı oyun" derdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicotinell -- 4 Mayıs 2008; 1:42:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozkosif

Need for speed underground 1 yeni cıkmış evde oynuyoruz amcaoğlu ben arkadaşım gece yarılarına kadar oynardık
    yarış yapıyoz tabi babaannem de bizi izliyor yandan bize diyor kaç gün dür o araba ilen geziyorsunuz onun benzini bitmiyormu
    bırakın artık arabayı gezmekten motoru ısındı

• annemin halası vardı
    kocasına ettiği küfürü hiç unutmam
    g**ünü yunan s**sin
    ege li olduğu için en tiksindikleri şey yunanlar

toprağı bol olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: [_comm@nder]

Pc başında cs oynuyorum. Arkadaşın biri mikrofondan eğil lan eğil diyo. Annem döndü baktı Heralde sesini bana çok benzettiki. Yazık kafayı yedi bizim oğlan dedi

abi koparttın beni gece gece yaa

• quote:

Orjinalden alıntı: :::Banner:::

DH'de bi konuda öğrendiğim bi şeyi anneme derim, internettekiler böyle böyle diyo diye,
    - kim diyo
    - ne bilim anne tanımıyorum
    - tanımadığın insanlarla niye konuşuyosun

bu olay çok oluyor bizzat yaşadım
  • Knight oynarken şunu söylemişti.. El moraddaydım..
    " oğlum orda kar yağıyor ama yerler kar olmuyor"
    " oyunun dandikliğinden anne"
  • pc nin basindan kalksak nabıcaz bu saatte yahu
    evli degiliz ki , hadi evli olsak güres yaparız
  • yapıştın o koltuğa kalk artık ordan bel göz hiç bişe kalmıcak kalbur olup kör kör gezicen noturdamun kamburu gibi ( onu nerden biliosa ) gece 03:30 fln babamım standart tuvalet vakti odamdan geçerken hade be oğlum yazık günah gözlerine yat uykunu al yeter walla demesi. bide vallahi yetti artık bi haftasonunuda annene ayırsan günahamı girersin. bende cevap bu: anne git başımdan aynur teyzeyi ara beraber çıkın gidin hahve fln için bi yerde ( buda her hafta sonu bana sorulan cevaba verdiğim standart cevaptır. aynur teyzede en yakın ark.ımın annesi ) . annemleri postaladıktan sonra net ve ben koca 2 gün başbaşayız.

ASLINDA AİLELERİMİZE GÖRE ASOSYAL OLSAKDA KENDİ DÜNYAMIZDA AŞIRI DERECEDE SOSYALIZ. HER GÜN BURDA KAÇ TANE KONU TARTIŞIYORUZ. YORUMLAR YAPIYORUZ. YAŞASIN CİPS-KOLA-İNTERNET üçlüsü

• bilmem...tek söylediği:

-kalk şurdan gerizekalı mahlukat

• Okuldan gelince anneme direk ingilizce ''I'am hungry'' (Acıktım)demiştim.Oda bnden ilk defa duyduğu için ''Ayağın mı ağrii?'' demişti.Bnde tabi
  • Saat 3ten önce yatmadığım icin annem gelir ve oğlum yeter artık gözlerin küçüldü der
    Bi kere gözüm ağrıyor dediğimde doğal gözünü kırpmadan rahipleri kesersen böyle olur dedi (Knight-Ewil Wizard)
    Bi sefer de yazlıkta vodka ictiğimizde Turkcell şarj aleti istemiştim annem de ders calışmaktan beyni sulandı demişti.Cünkü ben bardaktan gazoz iciyorum sanıyor önünde smirnoff götürüyordum
  • OĞLUM BAKIŞLARIN DEĞİŞTİ KALK ARTIK (KİBARCA) 10 SN SONRA CİNLERİM GELDİ HAYYT FİŞLE OYNAR

GENELDE OYUN OYNAMAM AMA GÖRÜRSE HEPSİNE COUNTER MI OYNUYOSUN DER İYYHHYY
  • Biz annemle fazla konuşmayız işaretlerle anlaşırız . Mesela bardak işareti kola , fanta veya içicek birşey . Lıkırlama şeyi yapıyosam su . Elimi karnıma götürüyosam karnımın aç old. anlıyo birşeyler yapıyor . Birde bi gün ekmek arası bişe yap demiştim . Sayıyo sayıyo hiçbirini canım istemedi . Sonra mutfağa gitti ekmeği hazırladı yanına fanta koydu getirdi . Ekmeğin içine baktım bomboş anne içine bişe koymamışsın derken annem : al sana ekmek arası bişey
  • Msnde bir arkadaşımla yazışıyorum. Bildiğiniz gibi ilk önce yazan kişinin nicki altında ise yazdığı metin yer alıyor. Annem geldi yanıma, yazışmaları okuyordu. O sırada yazıştığım arkadaşın nickinde de aşk meşk cart curt birşey vardı. Eliyle arkadaşın nickini göstererek oğlum bu kim sürekli aynı şeyler çıkıyor dedi. Bende, anne o adamın nicki dedim.. Annemde söylerken Nicky (Amerikan ismi) olarak algılamış olacakki kahkahalara boğulmama sebep olacak soruyu sordu : Nicki kim ?
  • üzüldüm kardeş..umarım kısa zamanda saglıgına kavuşur..
    gerçektende annelerin degerini ii bilmek gerek..

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Annnelerin değerini iyi bilmek lazım.. benim annem beyin kanseri... 5 kere falan beyin ameliyatı oldu... kadını yaşatıcaz diye uğraşıyoruz...
  • geçti bolluk pazarı uyuz oluyorum bu lafına
  • benim annem bitanemdir... ne dese haklıdır...
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.