Şimdi Ara

ANNENİZİN SÖYLEDİĞİ İLGİNÇ SÖZLER[KOP] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
1
Favori
8.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi pc başındayım kendime tost yaptım 1-2 dk sonra annem geldi. Aynen böyle dedi

"Oğlum Bilgisyar başında tost yeme virüs girecek"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörkeM! -- 10 Nisan 2008; 22:02:58 >
  • Annemin bu lafını hiç unutmam :

""Ayağı yanmış it gibi dolaşıp durma otur dersine çalış!! ""
  • oğlum sen yaralı parmağa işemezsin
  • aksam ısden gelırım yemek yerım felan pc basına gecerım bıraz sonra annem gelır çay ıcermısın dıyer sorar bende evet derım

işte benım canım annem yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: aps_emre

apTaLca biR konu .. sonuçta annemizin dediği herşey doğrudur.. uygulamasadak en sonda başımız arıcakta işte..

aptalca bi mesaj
  • pc nın basında gecırdıgım her 12 saat sonrası elektrık faturasını sana odettırcem dıye korkunc bır tehdit
  • Annnelerin değerini iyi bilmek lazım.. benim annem beyin kanseri... 5 kere falan beyin ameliyatı oldu... kadını yaşatıcaz diye uğraşıyoruz...
  • Anne:Gözlerine yazık kapattıracağım adsl'yi diyor.
    Baba:N/A
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

Annnelerin değerini iyi bilmek lazım.. benim annem beyin kanseri... 5 kere falan beyin ameliyatı oldu... kadını yaşatıcaz diye uğraşıyoruz...

Allah yardımcınız olsun. Keşke herkes bazı şeylerin değerini kaybetmeden anlayabilse...

dedem
  • Annem : Oğlum ben evlenirsinde gelin seni bizden koparır diye korkuyordum ha şu kutu bizden ayırdı seni :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: melikoglu

Annem : Oğlum ben evlenirsinde gelin seni bizden koparır diye korkuyordum ha şu kutu bizden ayırdı seni :(

• quote:

Orjinalden alıntı: melikoglu

Annem : Oğlum ben evlenirsinde gelin seni bizden koparır diye korkuyordum ha şu kutu bizden ayırdı seni :(

Süper yaa

*kıdemli sağol
  • oğlum sıcak çukulata istermisin
    oğlum çukulatan bitmiş geitiriyimmi
    oğlum bişiy istermisin

tabii bunların karşılığı annenize vermeniz gereken güzel bir karne var
  • oğlum kalk artık oturmaktan k*çın düm düz oldu diyor annem
    babamda ne var oğlum orda sabaahhhtan beri bakıp duruysun fuzuli işlerle uğraşma ben senin yaşında varya... eve ekmek getiriyodum okuyodum vs..
  • benim annem knighta kingılayt diyo
  • silkroada sıkrayt diyen var

hatta geçende annem komşunun çocuğunu bak diye verdi bana çocuk diyor s*klord'u açsana abi.

başka bir komşu kadın da gelmiş şu oğluma paintte resim çizdirsene

töbe töbe.

bu arada arkadaşımın annesinin arkadaşı var. kendi 2 yaşındaki kızı için arkadaşımı düşünüyor. damat felan diyor. arkadaşım bu durumdan aşırı derecede rahatsız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LastSoldi3r

Tıpa tıp aynısı.
    quote:

Orjinalden alıntı: By_UsTuRa

kalk artık şunun başından demekden baska bısı demez
    babamda:bunun basında oturdugun kadar ders çalışsan profesör olursun

annemle babam hep aynı şeyi söylerler
  • Annem youtube a yubitubi dedi Lan dedim noluyor (üniv. mezunu, ingilizcede var çat var) Kafayı yiyecektim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hover_Craft

Kaç para veriyorlar ???
    Ne parası ?
    O kadar saat duruosun para vermiyolar mı
    Ne parası para veren yok
    salaksın sen o zaman dio

Haklı aslında benimki de buna benzer şeyler söylemişti. Fakat düşününce de bir yerde de haklı yani. Benim aptallığıma ve üşengeçliğime geliyor yoksa pekala uzun süre bilglisayar başında duruyorum ve para da kazanabilme şansım varda kullanmıyorum işte üşengeç insanız ! of
  • Need for speed underground 1 yeni cıkmış evde oynuyoruz amcaoğlu ben arkadaşım gece yarılarına kadar oynardık
    yarış yapıyoz tabi babaannem de bizi izliyor yandan bize diyor kaç gün dür o araba ilen geziyorsunuz onun benzini bitmiyormu
    bırakın artık arabayı gezmekten motoru ısındı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.