Şimdi Ara

annemlerle bile iletişimde zorlanıyorum..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 20 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 18
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • hegomanya48 (2 mesaj) 2014ygslysşampiyonu (1 mesaj) declan43 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (2 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> annemlerle bile iletişimde zorlanıyorum..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    627 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Önceden acayip sosyal bir insandım, şakalar komiklikler, herkes beni severdi ve sayardı. bu zamanlarda yani 2 yıl önce kız arkadaşım vardı 2 yıl birlikte olduğumuz, onunla ayrıldık ve dershanede şansıma aynı sınıfa düştük. O günlerde davranışların değişmeye bAşladı. kendimi acayip kasmaya başladım sınıfta yakın arkadaşımda yoktu ve ben kızın altında bildiğiniz ezilmiştim. O zamanlardan sonra asla eskisi gibi olamadım. Yakın arkadaşlarımın yarısıyla aram açıldı çünkü adam akıllı düzgün sohbet bile çeviremiyordum ne şaka ne komiklik.
    Daha sonra üniversiteye başladık ben tıp kazandım ve kendi şehrimden gittim, sosyal olurum umuduyla. Ama gelin görün ki 1 yıl boyunca 1 defa derse girmedim, arkadaş edinemedim nasıl edineceğimi bilemedim. Dolayısı ile 1 yıl öyle ot gibi sosyal fobinin dibinde ve biraz da depresyonla geçti.
    Haliyle sınıfta kaldım, ve kendi şehrime geçiş yaptım yine 1. sınıftan başlamak üzere. burda durumum çok çok daha iyi, ama yinede nerde nasıl davranacağımı bilmiyorum. Espri yapamıyorum yine, doğal davranamıyorum, annem babamla bile doğal olamıyorum. Ne tepki vereceğimi bilmiyorum, sınıfta arkadaşlarla konuşurken ağırlığımı koyamıyorum ve muhabbetim bildiğiniz sarmıyor. insanlar yanına gelenler benimle göz teması bile kurmuyor.
    Yani takıldım kaldım ne yapacağımı bilmeden, böyle zor zamanlar geçirmiş arkadaşlar var mı? Ne yaptılar nasıl geçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• Teğmen
    169 Mesaj
    1yil boyunca 1derse bile girmeme olayi dikkatimi cekti insan bir merak eder ne yapiyorlar bunlar diye :-D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Senin aynı durumda sayılırız sadece ben mühendislik okuyorum. bende bahar döneminde hiç derse fala ngitmedim 10 kadar ders kaldı zaten bu durumu aileme anlatamıyorum babamla falan dogru düzgün konusamam annemlede aynı şekil onalr ara beni hafta 1-2 kez max 2 dk konusuruz kapatırım geçen bide dedim beni aramayın bsosuna falan diye aileme
    |
    |
    hegomanya48 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

köküne kadar haklısınız hocam
    |
    |
    2014ygslysşampiyonu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
SEO
Radyo Dinle
Bitcoin
Sohbet
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,169
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.