Şimdi Ara

Annem bilgasayarımdan neden nefret ediyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi aksamlar.Annem durup dururken bilgasayarı kapatmamı istiyor.Neden diye sordugumdada sinirime dokunuyosun diyor.Notların dusuk diyor halbuki notlarımın ortalaması 67 Fen Mat okuyorum(Okuyanlar bilir gerçekten zordur).En cok kullandıgı kapama yada bilgasayarı kaldırma tehditleri "köpegi taramamıssın bilgasayar gidiyor","Eve nasıl yemek söylersin internet 3 ay yasak","otura otura öküz gibi oldun","Komsunun cocugu durmadan YGS ye hazırlanıyor Sen napıyosun".Bazende sadece kapa su bilgasayarı hemen diyor.Sanırım Tek eglencesi benle böyle ugrasmak.Ve nedense haklı oldugum tüm tartısmaları kaybediyorum.Bu konu hakkında ne yapabilirim yardımlarınızı bekliyorum.Simdiden Tesekkürler...

• Çok klasik olacak ama haklı (16-17 yıldan beri her gün rahat ortalama 10 saat geçiririm başında faydasını hiç görmedim gibi bir şey hani).Bul birilerini çık dışarı sürekli, çıkabilecek birini.Ben çıkıyordum şimdi arkadaşlarda yanımda değil çıkamıyorum.
  • Bilgisayarın faydasından çok zararıda vardır dostum.
  • Bunu açıklamam mümkün değil fakat annen günde senin kadar bilgisayar başında dursun ozaman anlarsın hocam.İnsan cidden sinir oluyor.Annemde bi ara okey bağımlılığı vardı pc başında okey oynayıp dururdu.10 saat oynardı nerdeyse.İşlerini bitirir başına geçerdi kalkmazdı bidaha.Anne kalk artık şu bilgisayardan derdim işimi gücümü yaptım yemeğimi yaptım niye kalkıyım derdi.Sinir olurdum kırasım gelirdi.Senin annende aynen bunları hissediyo işte.Anlatabilmişimdir umarım.
  • Dizinin dibindesin, evdesin ya sürekli. O yüzden seni küçük görüyor.
  • Anneni dinle tosunum
  • hiç bir zararı yok bana göre

dün izin günümdü perşembe geceden bir başladım cuma akşamına kadar hitman absolution'u bitirdim

şöyle birşey de var, yapacak bir işin, çalışılacak dersin falan varsa tabi ki yanlış

ama yapacak birşeyin, bir uğraşın yoksa neden zararlı olsun ki bilgisayar?
  • Bilgisayari bir hafta hic acma. Ama eve asiri gec gel, surekli olarak disarda ol vs. Sorarsa bir bilgisayarim vardi onu kapattirdiniz napayim dersin.
  • aklıma bu diyolog geldi

ben:anne sınavdan 80 aldım
    annem:komşunun çocuhu 85 almış

ben:anne yaralandım
    annem:komşunun çocuhu ölmüş
    ben:gebersin

not.bilgisayarı annenin olmadığı saatlerde açarsan annenin geldiği saatlerde kaparsan şüphe duymaz
  • Şimdiki durum nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gardaşım bırak bırak ananı üzme

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Büyüdüğün zaman anneni dinlemediğin için çok pişman olacaksın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.