Şimdi Ara

ANKET: KIZIMA HANGİ İSMİ KOYAYIM? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
4.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • destina İngilizcede "alın yazısı - kader" anlamına gelen destiny den geliyor.
    Türkçede böyle bir kelime yok.
  • benim oyum hala YAGMUR'a [flag]
    oğlun olursa da ismini ÇAMUR koyarsın olur biter [evlol][evlol]

şaka bir yana Allah analı babalı büyütsün.. [brthy]
  • bence ilayda çok güzel bir isim
    allah analı babalı büyütsün[brthy]
    bizlerede foruma yazdığı günleri görmeyi nasip eylesin
  • Beste ;)
  • şeyma çok güzel kadın demek .

bi de ceyda var o da ,uzun boylu kadın demek .

her ikiside güzel isimler.
  • alın size isim dicle- ileride oğlun olursa da fırat koyarsın.
    bu benim ennemin hayaliydi. fırat var ama dicle bir türlü olamadı inşallah kısmet olursa ben yapacam
  • allah analı babalı büyütsün bence destina çok güzel hem de çok enterasan
  • neymiş o destina ?

despina der gibi .
    isim bulamadık da yunan ismi mi koycaz. ?
    hey allahım ya.
  • Lan RICHY daha 15 yaşındasın ne çocuğu bu?
  • Dostum Richy, yeni doğacak biricik bebeğiniz için mutlu huzurlu ve sağlıklı yarınlar dilerken Allah analı babalı büyütsün demek istiyorum. Ben "Nisan" ve "Destina" isimlerini beğendim. Oyumu da "Destina"'ya verdim. Darısı bizim başımıza...
  • Richy kardeş öncelikle tebrik ederim, baba olucaksın. Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı ve mutlu bi hayatı olur umarım...
    isim konusuna gelince, seçeneklerden "dilara"ismi... benim tercihim "ege"
  • Bundan 1-2 yıl önce olsa yazdığın isimlerin hepsi harika farketmez seç birini derdim.ama şmdi bu isimler o kadar çok sakız oldu ki.herkes dilara ,ilayda,beste türkü falan koyuyor.yine de yazdıkların arasından benim oyun "şimal" e. Benim en sevdiğim kız ismi "Zeynep" bu isim öyle bir isim ki hem eski yi hem yeniyi çağrıştırıyor.Belki de bana öyle geliyor.(bu arada zeynep diye bi tanıdığım yok)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by mathadore</i>
    <br />Lan RICHY daha 15 yaşındasın ne çocuğu bu?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Dostum şaşırdın heralde [drctr]

---
    Hepiniz saolun. Kızım ayın 20'sinde doğuyor..
  • ben de seni 15 16 yaşlarında biliyorum...
  • Merak edenler ICQ'dan doğum tarihimi öğrenebilirler. Saygılar..
  • DAMLA koy.. beni iplemeyen aşık olduğum kızın adı.
  • Dilara güzel isim dir. şu anda nisan ismiyle başabaş gidiyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richy

Merhaba. 1 ay sonra kızım doğuyor sonunda. İkizler burcu olacak (babasının burcu ). Sizlerin önerdiği isimlerden seçtiğim 8 ismi oylamaya açıyorum. En çok oy alan ismi biricik kızıma koyacağım, bu nedenle lütfen dikkatli oy kullanmanızı rica edicem. Ankete katılacak tüm DH üyelerine şimdiden teşekkürler. DH tarihinde ilk defa bir isim koyma töreni olacak galiba :))

[drctr] Ayrıca şıklar alfabetik sıraya göre dizilmiştir [:P]

Selam Hocam, ne isim koydunuz kızınıza acaba ? :) Şu anda 10 yaşında kocaman kız olmuştur. Dersleri falan nasıl ? :)
  • Zeynep iyidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: thefanoflfc

quote:

Orijinalden alıntı: Richy

Merhaba. 1 ay sonra kızım doğuyor sonunda. İkizler burcu olacak (babasının burcu ). Sizlerin önerdiği isimlerden seçtiğim 8 ismi oylamaya açıyorum. En çok oy alan ismi biricik kızıma koyacağım, bu nedenle lütfen dikkatli oy kullanmanızı rica edicem. Ankete katılacak tüm DH üyelerine şimdiden teşekkürler. DH tarihinde ilk defa bir isim koyma töreni olacak galiba :))

[drctr] Ayrıca şıklar alfabetik sıraya göre dizilmiştir [:P]

Selam Hocam, ne isim koydunuz kızınıza acaba ? :) Şu anda 10 yaşında kocaman kız olmuştur. Dersleri falan nasıl ? :)

Bugün açıldı zannettim 2004 müş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.