Şimdi Ara

[ANKET DONANIM HABER 23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİMLERİ[İÇERİ -OY KULLAN] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
1
Favori
16.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
418 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

[ANKET DONANIM HABER 23 HAZİRAN İSTANBUL SEÇİMLERİ[İÇERİ -OY KULLAN]

(En Son Oy Tarihi: 27.11.2020)
Giriş

Orijinalden alıntı: jailbreaknemk336

şşt ne bu mahalle ağzıyla konuşmalar kitap okuyorsun yakışmıyor sana ama

Alıntıları Göster
    OY VERME OZAMAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.
    Tabi ki...
  • Her seçimde anket yaparak kendilerini avutuyorlar. Sonuçlar tersi çıkıncada kuduruyorlar
  • Genç , bilgili , ileri görüşlü ve geleceği düşünen bir başkan olarak Ekrem imamoğlu tabikide..
  • Hocam a haber tarafsız değil evet. Facebook'tanda sahte hesap açıp oy versinler sıkıntı yok. Mesele taraflı ortamda diğer Parti'ye ne kadar oy çıkacak onu görmek.

Düşünsene ahaber anket yapıyor CHP birinci oluyor. Ben böyle bir anket görsem bir daha ki seçimde kesinlikle CHP birinci olacak derim. Bak kesin diyorum.

Bu arkadaş anket açmış ama boşa açmış. Yıllardır bu forumdayim. Belki 1000 tane anket gördüm ciddi söylüyorum. Hepsinde CHP fark attı. Ama hangisinde CHP galip geldi ? (Belediye seçimlerini hariç tutuyorum bunda , genel seçimler ve cb seçimi için konuşuyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oglum saka maka kaba tabirle "icinden geçirmek" neymiş, bugünkü programda görmüş oldum. Nasi bi deprem yarattiysa malum camiada Troller twitterda ek mesai yaptı kuyruk acisıyla asdf

---

EDIT: HDP'ye laf etmedi fakat HDP seçmeninin sempati duyduğu bazi isimleri (hakli sebeplerle ve dogru sekilde) silip atmasi, HDP oylarinda keskin bir düşüşe sebep olabilir diye düşünüyorum. Bu insanlar destek verdikleri partiye oy attiklari için "terorist" damgası yedikten sonra gidip AKP'ye oy verecek kadar saf değiller elbet ama sandığa gitmeme ihtimalleri doğdu. Ha gitmezlerse "faşizm" diye nitelendirdikleri yonetim devam eder, sonuç yine zararlarına olur ama durum -belli miktarda bir- HDP secmeni icin "kötünün iyisi" arasinda bir seçime döndü gibi. Ki bu da AKP'nin istediği sey, zira son 10 senedir parti stratejisi kararsız seçmen gözünde "kötünün iyisi" olarak secilmekti zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Watafak123 -- 19 Haziran 2019; 3:24:13 >

• Oy verenlerin hepsinin İstanbul' da ikamet ettiğini nereden bileceksiniz? Seçim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi biliyorsunuz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: anduril25

Oy verenlerin hepsinin İstanbul' da ikamet ettiğini nereden bileceksiniz? Seçim İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi biliyorsunuz değil mi?
    çok takma boş ver sal gitsin
  • Ha ha ha güler misin ağlar mısın ?

Anket yapılıyor ama taraflı anket videoda paylaşmış tabi yersen

• quote:

Orijinalden alıntı: jailbreaknemk336

çok takma boş ver sal gitsin

Alıntıları Göster
    Şu cevabı yazdığınıza mi yanayım yoksa 2 kişi tarafından begenilmesine mi

• 742793 kullanıcısına yanıt
    İlk seçimde Ekrem musluğu kıracaktı belki sizin cemaatlere biraz daha su akardı ama. Bu seçimde bıçakla kesecek. Temmuz da sesiniz çıkmaz açlıktan. Allah'ın izniyle...

• sissil S kullanıcısına yanıt
    kardeş ne cemaati ne musluğu Allah aşkına. Hayatımda 1 kere bile AKP'ye oy vermedim. Savunuculuğunu da yapmadım. Ama siz paranoyada çığır açmışsınız. İlla CHP'yi savunucam dimi. Öyle yapsaydım benden iyisi olmazdi.

Sonra da diyorsunuz ki neden CHP'ye önyargı ile yaklaşıyorlar. Senin gibiler yüzünden işte. Sürekli insanları ötekileştiriyorsunuz. Bu yazdığını gören AKP'li bir adam niye CHP'ye oy versin. Biraz mantıklı düşünün. Allah size beyin vermiş kullanın diye ama siz kullanmamakta ısrar ediyorsunuz.

• Kendi kendinizi ele veriyorsunuz aylardır Ekrem de Ekrem diyen bir forumun 80%i Ekrem demiş yine
    Toplumun ise en fazla 50%u Ekrem diyor
    Bu da bu ada açılan konuların vs neden öne çıkıp çıkmadığını açıklıyor.
    Forum tarafsız demokratik bir forum değil burada hiç bir konu tarafsız bir şekilde tartışılamaz.

• Toplam oy : 1605
    Öne çıkar butonu : 300
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.