Şimdi Ara

Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
44
Favori
178.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi,TX modunda film izliyom
    Her filmde değil ama
    10 - 20 gb arası filmlerde belli belirsiz ses gecikmesi olabiliyor
    Filme odaklanırsan fark etmiyorsun
    Şarjı iyi 6 - 7 film rahat izliyorum.
    Sabit micro usb adaptör bağlarsan pil bitse bile kullanılabiliyor.
    Tek dezavantajı yakınlarda başka BT açık cihaz varsa direk bağlanıyor.
    https://urun.n11.com/ses-sistemleri/taotronics-tt-ba09-bluetooth-50-vericialici-dijital-optik-35m-P390835587
    Anker Soundcore Life Q10- Bluetooth 5.0 Kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 2 Temmuz 2020; 21:56:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Ben bunu kullanıyorum
    Çok iyi,TX modunda film izliyom
    Her filmde değil ama
    10 - 20 gb arası filmlerde belli belirsiz ses gecikmesi olabiliyor
    Filme odaklanırsan fark etmiyorsun
    Şarjı iyi 6 - 7 film rahat izliyorum.
    Sabit micro usb adaptör bağlarsan pil bitse bile kullanılabiliyor.
    Tek dezavantajı yakınlarda başka BT açık cihaz varsa direk bağlanıyor.
    https://urun.n11.com/ses-sistemleri/taotronics-tt-ba09-bluetooth-50-vericialici-dijital-optik-35m-P390835587
    Teşekkürler cevap için tekrar, bütçemin baya üzerindeymiş fiyatı... Olmadı vazgeçeceğiz bu sevdadan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Va Fail kullanıcısına yanıt
    Ben de bu sorunu yaşıyorum ve iade sürem hala var napsam bilmiyorum, kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sıradan1nick -- 3 Temmuz 2020; 5:40:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan1nick

Ben de bu sorunu yaşıyorum ve iade sürem hala var napsam bilmiyorum, kararsız kaldım.
    hepsiburada açılmış kulaklığı iade almıyor. sorun varsa alıyor. onun için de servise gönderiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: xweser

hepsiburada açılmış kulaklığı iade almıyor. sorun varsa alıyor. onun için de servise gönderiyor.

Alıntıları Göster
    Ne yazık ki arkadaşın dediği gibi servise göndermekten başka çare yok.

Kronik sorunları olan bir kulaklık. Benim sana tavsiyem biraz daha kullan iyileşme olmaz ise servise gönder. Serviste sorun çözülmezse hepsiburada yeni ürün gönderirir
  • Anker soundcore Q10 1 ay oldu alalı Hepsiburada dan almak isteyen PM atabilir satmak istiyorum Bluetooth hoparlör takası olabilir Bluetooth hoparlör alicam bunu satıp

• Fiyatı düşerse almayı düşünüyorum bu kulaklığı, şuan hepsiburadada 350 tl, düşerse ne zaman ne kadara düşer bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.

• Arkadaşlar selamlar,

Ben de yeni aldım kulaklığı ama ses seviyesi gerçekten çok az bluetooth ile balıyken. Kablo ile bağladığımda ses seviyesi gayet yeterli oluyor.

Bluetooth ile bağlıyken yine aksiyon sesleri yüksek ve ön planda. İnsan sesleri düşük seviyedw kalıyor. Yine kablo ile bağladığımda bu durum da düzeliyor.

Sizlerde de durum aynı mı? Kablo ile ses seviyesi bariz yüksekiyor.

Bir de son seste bazı şarkılarda ve film sahnelerinde çatlama patlamalar oluyor.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tunjaii T kullanıcısına yanıt
    Filmden filme ve şarkıdan şarkıya değişiyor
    Kullandığın programın ses ayarları da etkli.
    6 kanallı filmlerin genel özelliğidir. PC de player ayarlarından her türlü değiiklik yapılabiliyor
    Önceki sayfalarda kablo ile sesin az olduğunu söyleyenler vardı
    Tamamen göreceli zevkler.
    BT ile az olan yerlerde kulaklıktan ses açılabiliyor
    Ben hiç son ses dinleyemedim çünki son ses kulağa zararlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunjaii

Arkadaşlar selamlar,

Ben de yeni aldım kulaklığı ama ses seviyesi gerçekten çok az bluetooth ile balıyken. Kablo ile bağladığımda ses seviyesi gayet yeterli oluyor.

Bluetooth ile bağlıyken yine aksiyon sesleri yüksek ve ön planda. İnsan sesleri düşük seviyedw kalıyor. Yine kablo ile bağladığımda bu durum da düzeliyor.

Sizlerde de durum aynı mı? Kablo ile ses seviyesi bariz yüksekiyor.

Bir de son seste bazı şarkılarda ve film sahnelerinde çatlama patlamalar oluyor.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
    ses açma tuşuna kısa kısa basıp sesi açmayı denediniz mi? Telefonun ses açma tuşundan bağımsız çalışıyor kulaklığın tuşları. Jbl den farklı. Son ses kadar açtığınızda ses kısa bir süre kısılıp normale dönüyor anlamanız için. Bende bluetooth ve kablolu kullanımda ses seviyesi aynı.

• Selamlar,

Kulaklığın sağ tarafından sol tarafına oranla daha az ses ve bass gelmesinden dolayı Haziran ayının 29'unda kulaklığı Anker Servisi olan Sanal iletişime yolladım.

1 Temmuz'da Sanal İletişim'den servis kaydı oluşturuldu şeklinde mesaj aldım.

Bugün yani 8 Temmuz günü kulaklık tekrar elime ulaştı.

Servis ürünü yenisi ile değiştirmiş.

Şuan ses düzeyi her iki tarafta da normal ve herhangi bir problem yok gibi görünüyor.

Ekstra bir gelişme olursa tekrar buraya yazarım.

Anker ve Sanal İletişimi bu noktada tebrik ederim, hiç uğraştırmadılar.

Eşim ve kuzenimde kulaklık alacaktı, artık gönül rahatlığıyla alabiliriz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: barnesallen

Selamlar,

Kulaklığın sağ tarafından sol tarafına oranla daha az ses ve bass gelmesinden dolayı Haziran ayının 29'unda kulaklığı Anker Servisi olan Sanal iletişime yolladım.

1 Temmuz'da Sanal İletişim'den servis kaydı oluşturuldu şeklinde mesaj aldım.

Bugün yani 8 Temmuz günü kulaklık tekrar elime ulaştı.

Servis ürünü yenisi ile değiştirmiş.

Şuan ses düzeyi her iki tarafta da normal ve herhangi bir problem yok gibi görünüyor.

Ekstra bir gelişme olursa tekrar buraya yazarım.

Anker ve Sanal İletişimi bu noktada tebrik ederim, hiç uğraştırmadılar.

Eşim ve kuzenimde kulaklık alacaktı, artık gönül rahatlığıyla alabiliriz :))
    ürün size jelatinli, kapalı kutuda mı geldi?

• Anker soundcore Q10 1 ay oldu alalı Hepsiburada dan almak isteyen PM atabilir satmak istiyorum Bluetooth hoparlör takası olabilir Bluetooth hoparlör alicam bunu satıp not şarj 1 döngü doldurdum yani topu topu 5 saat kullanılmıştır geldiğinde şarjı 70 di şarj ettiğimde 40 olması lazım kutuladim duruyor iletişim için bu konudan yanıtlayarak bana yazabilirsiniz

• xweser X kullanıcısına yanıt
    evet kapalı kutu ve jelatinli, hatta üzerindeki seri numarasından anker in sitesinden kontrolde ettirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

Şu cihazı kullanan var mı? Fiyatı uygun geldi.
    https://www.hepsiburada.com/taotronics-tt-ba07-bluetooth-stereo-ses-muzik-alici-verici-2-si-1-arada-adaptor-cift-cihaz-destegi-p-HBV00000M9FXL
    Ben bahsettiğiniz TT-BA07 den çok memnun kaldım. Hatta bir de aracıma TT-BR06 olan modeli aldım sonrasında. İkisini böylece kıyaslama şansım oldu. TT-BR06 nın handsfree konuşma özelliği de var ancak ben özellikle aracımda bluetooth ile müzik çalmak amacıyla almıştım. Yalnız TT-BR06 da belirgin bir şekilde baslarda azalma hissettim. Telefonumu direkt aux ile ve ardından TT-BA07 ile bağlayarak testler yaptım. Bir türlü fark göremedim. TT-BA07 de çok çok çok az baslar biraz azaldı gibi geldi ama inanın ondan bile tam emin olamadım. Sonuç olarak TT-BR06 yı iade ediyorum. Bu arada biri ev içindi ikinci TT-BA07 yi de aracım için sipariş ettim ve elime ulaştı. Evde kulaklığa bağlayarak ta denedim. Filmlerde falan ses gecikmesi göremedim. Sonuç olarak memnun kaldım ki zaten ikinciyi sipariş ettim:) handsfree ihtiyacı yok ise ses kalitesi bakımından beni çok tatmin etti. Bu arada unutmadan bir de Baseus un direkt aux a takılan bir cihazını test etmiştim. Zaten onu da iade etme sebebim TT-BA07 olmuştu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunjaii -- 12 Temmuz 2020; 17:1:4 >

Bu aygıtla Bluetooth özelliği olmayan Marshall müzik setlerine Bluetooth özelliği ekleyebilir miyiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

Bu aygıtla Bluetooth özelliği olmayan Marshall müzik setlerine Bluetooth özelliği ekleyebilir miyiz?
    Evet ekleyebilirsiniz. Ses sisteminizde 2rca ile ya da aux ile ses girişi yapabiliyorsanız dediğinizi de yapabilirsiniz. Bu cihaz iki şekilde de çalışıyor. Transmitter ve Receiver modları var. Hem ses almak için hem ses vermek için kullanılabiliyor. 2 adet Bluetooth kulaklıkla aynı anda bağlı film izleyebilirsiniz. Destekliyor. Evdekini Bluetooth kulaklık ile bağlı ses almak için, aracımdakini de aracımın ses sistemine telefonumla bağlanıp ses vermek için kullanıyorum. İkisi de TT-BA07.

Çok teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.