Şimdi Ara

ankastre fırın tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
37.895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • UP! Bosch ankastre fırın tavsiye eden var mı ? Kullanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. Baktığım model bu: hbg43s320q
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustrix

Bilgi alıp çıkanlardan değilim o sebeple yeni bir fırın aldığım için yazıyorum.
    Vestel AFB 1004 akıllı fırın aldık.
    İlk kurulumdan sonra gördük ki fırında Vestel çıtayı çok yükseltmiş. Wifi ile kontrol var ama ben beceremedim.
    Neyse 2 yıl önce aldığım lüxel börekçi fırından sonra ankastre olarak kaliteli bir fırına geçince çok hızlı bir pişirme sonucunu gördük.

Buz çözme fonksiyonu çok iyiydi,
    Et yemeğini çok iyi pişirdi,
    Kek-börek de pişim için harika sonuç aldık.
    Olumlu özlellikler;
    Çok Şık görünüyor,
    Servis Çok iyi ve anlayışlı,
    Resmen Iphone ekranı gibi, Gelecekten gelmiş bir his veriyor. arayüz basit ve anlaşılır.
    5 veya 6 rafı var pişirme ekranında size hangi rafa tepsinin konması gerektiğini gösteriyor.
    ekrandan tüm pişirme bilgilerine ulaşılabiliyor.
    Şiş ve çevirme fonksiyonları var ama daha denemedik.

Ben Kesinlikle tavsiye ediyorum. Ayrıca 5 yılda garantisi var.

Olumsuz özelliği,
    Dijital eranı tamamen kapanıyor olması, En azından sadece saat tarih çalışıyor olabilirdi,
    Düğmele çok dışarda içine gömülseydi çok daha iyi olurdu,
    Fırın pişimi bitirdikten sonra belli bir süre soğutma fanı çalışıyor. bu tarz bir durumla ilk kez karşılaştık. Sebebi dijital bölmün zarar görmemesiymiş.

Ben de aynı fırından aldım ama malesef pişman oldum. Dünyadaki bütün marka model fırınlarda saat ekrandan dururken bu üründe durmuyor. Menülerde saat göstersin mi diye seçenek bile yok. Ürün özelliğinde telefon ya da tabletle yönetilebilir yazıyor ama vestel servisi bunu ayarlayamadı. Ödeme yaptığım özelliği kullanamıyorum yani. Bence vestelin bu ürünü henüz ev kullanımı için olgun değil. Diğer bütün fırınlarda düğmeler ile hemen pişirmeye geçersiniz bu ürün kendini kapattığı için düğmeye basıp bir süre menünün gelmesini beklemeniz gerekiyor.Benim eşim hiç memnun kalmadı adınların asla tercih etmeyeceği bir ürün afb 1004.

• 800TL ya kadar ankastre fırın bakıyorum. Simfer, Ferre, ICF hangisi? Arçelik-Beko-Vestel-Bosch gibi marka alamam en ucuzları 1100TL'dan başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cervinff -- 18 Ocak 2018; 18:28:10 >
  • Siemens 301 kodlu fırını inceleyin derim.Tam bütçenize göre.Siemens sitesinde baktığımda bir üst modeliyle pek fark yok gibi.(saat dışında)
    Ben 331 kodlusunu kullanıyorum.Memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc33

Siemens 301 kodlu fırını inceleyin derim.Tam bütçenize göre.Siemens sitesinde baktığımda bir üst modeliyle pek fark yok gibi.(saat dışında)

2 tepsi aynı anda pişiriyormu
  • hrnayn kullanıcısına yanıt
    Hocam iki tepsi yeri var.Ama iki tepsinin pişmesi bir tepsinin pişmesi gibi olmuyormuş.Bu fırında da.Bundan öncekilerde de.
    Hatta davul fırınlarda dahil.Ya biz hep ortalama ürün kullanıyoruz diye.(belki pahalı modellerde iyi pişiyor olabilir).
    Şuan kayınvalideye 559 kodlu olan siemensi alıyorum.O da 1000 lira civarı.Siteye baktığımda farkı enerji tüketimi birazdaha az gibi.
    Ama iki tepsiyi onunda iyi pişirmeyeceğine eminim.Dediğim gibii belki farklı bir özellik lazımdır aynı kalitede pişirmesi için.
    Bence yakınlarınızda kullananlara sorun.En iyi o şekilde anlaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mc33

Siemens 301 kodlu fırını inceleyin derim.Tam bütçenize göre.Siemens sitesinde baktığımda bir üst modeliyle pek fark yok gibi.(saat dışında)

Hocam bugün HB331WOT modeli sipariş ettim 950TL gittigidiyordan, +75TL world puan hediyesi ile bana çok uygun gibi geldi.
    Zaten buzdolabım da Siemens. Umarım memnun kalırız.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.