Şimdi Ara

Ankaranın oturulası semtleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
2
Favori
4.998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JoeyBane

Kesinlikle Bağlum. Sessiz sakin insanı insan gibi en güzeli de lazım olacak çoğu yere 10 dakika mesafede. Nato yolu var ak git.

Bağlum şehrin diğer ucu Sabah iş için 2 saat önce yola çıkması lazım,kışı söylemiyorum bile
  • Şentepe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şelaleler şehri Keçiören

• Senin oturacağın yer anıttepe, maltepe, emek mahallesi, beştepe mahallesi gazi mahallesi.

• Etmisegut'tan batiya sakin gelme. 100-200 fazla ver ama bu tarafa bulaşma.

• Nezih semtten ne anladığınız önemli. Yorumlarda emek bahçeli beşevler falan yazılmış.

Bence nezihlik site şeklinde olup otoparkı çocuk parkları mevcut olan komşuların belli bir kültür seviyesinde olduğu güvenlikli yerlerdir. Bahçrli emek besevler öğrenci semtlerinden ileriye gidemeyen, garip tiplere sık rastlanan yerlerdir.

Çayyolu yaşamkent beytepe oran kısmi olarak çukurambar ve dikmenin bazı bölgeleri nezihtir benim düşünceme göre.

• Melik gokceke yakin yerlerde otur. Dinazorlarla ise gidersin

• Genel olarak Keçiören deyim de apaçi kısımları değil tabii ki. Mesela Etlik, belediyenin çevresi, incirli ve basınevleri olabilir.

Basınevlerinde oturuyorum ben en sessiz sedasız mahallelerden birisi. Paralı otobüsler 8-10 dakikada bir. Ego da aynı şekilde sanırım. Sıhhıye ve ulus dolmuşları da var. Yani ulaşım açısından sıkıntı çıkmaz gibi.

(sanatoryum hastanesinden geliyor paralı otobüsler sabah saatlerinde kesin ayaktasın.)

Ancak şu güzel yanı var işte. Keçiörende bulunup merkeze en yakın olan kısımlardan biri. Otobüsle hafta içi gündüz saatlerde 12 dakikada ulustasın. 20 dakikada kızılaydasın. Arabanla kızılay 5-8 dakika sürüyor.

Antares, Forum ve Ankamall çok yakın arabayla.

Yine havaalanına yakınsın, otogara yakınsın... Her şeyin tam ortasında gibi... Ben çok seviyorum ayrılmayı da düşünmüyorum atanana kadar :)

edit: kiralar 500-1000 arası değişiyor evine göre. Genel olarak 15-20 yıllık eski tip binalar. Ancak yenileri de var tabii... Selçuklu kuleleri falan yapılıyor şu an. Onlar çok daha pahalı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jizzy Quuatily -- 15 Mayıs 2017; 6:24:6 >

• Hasanoğlan

• Eryaman

• Cevizlidere olabilir belki.
  • Çankaya kesinlikle.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ersabr

Nezih semtten ne anladığınız önemli. Yorumlarda emek bahçeli beşevler falan yazılmış.

Bence nezihlik site şeklinde olup otoparkı çocuk parkları mevcut olan komşuların belli bir kültür seviyesinde olduğu güvenlikli yerlerdir. Bahçrli emek besevler öğrenci semtlerinden ileriye gidemeyen, garip tiplere sık rastlanan yerlerdir.

Çayyolu yaşamkent beytepe oran kısmi olarak çukurambar ve dikmenin bazı bölgeleri nezihtir benim düşünceme göre.

+1. Şehre uzaklığını saymazsak bunların içine Eryaman'ı da ekleyebiliriz.

• Aydınlıkevler. Aşırı sakin ve belirttiginizden daha ucuz kiralari. Ulasimi cok rahat. Kizilayda goreceginiz otobusler genelde 427-317-413 olur. 413'un en guzel ozelligi de zirt pirt gecmesi. Maksimum 30-40 dkda (trafik varsa) Kizilayda olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Markus Schulz

Aydınlıkevler. Aşırı sakin ve belirttiginizden daha ucuz kiralari. Ulasimi cok rahat. Kizilayda goreceginiz otobusler genelde 427-317-413 olur. 413'un en guzel ozelligi de zirt pirt gecmesi. Maksimum 30-40 dkda (trafik varsa) Kizilayda olursunuz.

Aydınlıkevler şu altındağa bağlı olan aydınlıkevler değil mi? eğer o ise;

iç içe girmiş binalar, otopark sorunun bol olduğu, eski yapılar, bir yanı hasköy suriyeliler dolu, bir yanı siteler işçilerle dolu.

Nezihlik arayan birinin yanaşmaması gereken yerler Altındağ,Sincan,Mamak.
  • çayyolundayım kızlar taş ortam fena

• Yenidoğan
  • İncek

Gaziosmanpaşa

Ha ucuz istiyorsan İç Cebeci diyebilirim .

• Sar1Lac1 kullanıcısına yanıt
    Oturmasam bilmeyecegim :D Soylediginiz seyler o kadar garip ki park diye ic aydinligi suriyeli diye gunesevler tarafini eski binalar diye turk-isi soylemissiniz.

Gidip geldigim surecte ne suriyeli gordum ne de isittim. Kagit toplayanlar belki olabilirdi dikkat etmedim. Altinpark tarafinda yeni yapilan guzel binalar mevcut oraya bakilabilir. Daha emin olmadiginiz yerlerle alakali da atip tutmayin hocam Aydinlikevler, Cankayanin ekonomik versiyonudur. Daha rahat, sorunsuzunu ayni butcede bulun herkes oraya tasinsin. Neyse, iyi gunler :)

• Kolej tarafına bakabilirsin bütçene uygunda bulabilirsin. Metro ayağının altında olur. Ayrıca yürüyerek Kızılay'a falan da gidebilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.