Şimdi Ara

Ankarada Satılık Temiz Alfa Romeo 147

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracım satılıktır, temiz sorunsuz araç arayanlara gönül rahatlığıyla önerebilirim.
    Tüm bakımları eksiksiz yapılmış seri ve şık bir araçtır.

Araba fazlalığı sebebiyle satılık.

Fiyat 19.500
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-sahibinden-temiz,bakimli-alfa-147-128443139/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konsolturk -- 15 Haziran 2013; 15:07:46 >

• hocam arabanın içinden fotoğraflar da koyarsanız daha iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Return of the jedi

hocam arabanın içinden fotoğraflar da koyarsanız daha iyi olur.

haklısınız :) en kısa sürede ekleyeyim zaten fotoğraflar aceleye geldi pek beğenmedim
  • 147'liler çok yakışıklı ve afacan araçlar gibi aslında.

Detaylı fotoğraflarınızı bekliyoruz hocam, hayırlara vesile olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Her Şeye Muhalefet

147'liler çok yakışıklı ve afacan araçlar gibi aslında.

Detaylı fotoğraflarınızı bekliyoruz hocam, hayırlara vesile olsun

İç resimler eklendi,

147 fiyat performans olarak çok başarılı bir araç bence, beni hiç üzmedi yeni sahibini de üzeceğini zannetmiyorum..
  • Km'si fazlaymış lgp ne zaman takıldı bir de markası nedir acaba ?

Boyalı olan parçaları da öğrenebilir miyim ?

Son olarak Hasar Kaydı var mıdır ?

Teşekkürler, iyi satışlar.
  • lpg takılalı 40 bin km oldu,Tomasetti marka, garantisi devam ediyor fakat pek süresi kalmadı.Lpgli bir çok araçta görülen rolantide titreme,performans kaybı vb hiç bir sıkıntısı yok.
    Ben aracı arkadaşımdan aldıgım için boyasına parça parça baktırmadım,
    Ciddi bir kazası yok dolayısıyla önemli bir hasar yok plaka açık sorgulayabilirsiniz,Aradan zaman geçti rakamı tam hatırlamıyorum ama bin lira civarı çıkan bir hasar var o da çamurlugun değiştiği ki park ederken kapalı garaj direğine çarpma şeklinde ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konsolturk -- 26 Haziran 2013; 14:21:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Konsolturk

lpg takılalı 40 bin km oldu,Tomasetti marka, garantisi devam ediyor fakat pek süresi kalmadı.Lpgli bir çok araçta görülen rolantide titreme,performans kaybı vb hiç bir sıkıntısı yok.
    Ben aracı arkadaşımdan aldıgım için boyasına parça parça baktırmadım,
    Ciddi bir kazası yok dolayısıyla önemli bir hasar yok plaka açık sorgulayabilirsiniz,Aradan zaman geçti rakamı tam hatırlamıyorum ama bin lira civarı çıkan bir hasar var o da çamurlugun değiştiği ki park ederken kapalı garaj direğine çarpma şeklinde ...

Boyalı parçalar önemli keşke bilginiz olsaydı bir arkadaşıma bakıyoruz da.
  • malesef net bilgim yok yaşı gereği boyaya çok önem vermedim alırken , vaktiniz olursa aracı görmenizi tavsiye ederim gerçekten temiz ve bakımlı bir araç,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.