Şimdi Ara

Ankarada oto sanayi sitesinde çalışıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba abilerim kardeşlerim bu konuyu açmak mecburiyetinde kaldım yardımlarınızı bekliyorum. Ülkenin gidişatı alım gücünün zayıflaması dolar enflasyon derken şu anki durumu benden iyi biliyorsunuz . Borçlarım yükselmeye alacaklarımı tahsil edememeye başladım. 1-2 ay idare ettim biraz daha idare ederim ama ilerisi sıkıntılı gözüküyor. Böyle bir konu açmak yasak mı bilmiyorum ama artık bişeyler yapmam gerekiyor ve her gün kullandığım bu foruma yazmak istedim. Bizim uzmanlığımız motor ve yürüyen aksam üzerine yani yağ bakım ve tamir . Aracında sıkıntısı olan bakım yaptıracak olan varsa bu konu üzerinden ya da özelden bilgi alabilir danışabilir fiyat sorabilirsiniz . Sanayideki o kan emicilerle karıştırmayın elimden geldiğince uygun teklif veririm . Herkese iyi forumlar

Not: bu konuyu konu dışı bölümünede açtım nereye açacağımdan emin olmadığım için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Hayırlı işler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • maalesef çok kişi alacaklarını alamayacak, bu durumda kriz daha da derinleşecek, iyi işler kardeş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba aracın yağ ve Filtrelerini kendim alsam ne kadar işcilik öderim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Maks 50

• Hocam yanlış anlamayın,meraktan soruyorum.
    Bizler cepte para olmayınca sanayiye gelemyoz,arabanın bakımını vs erteliyoz.Veresiye teklif dahi edemiyoz.Sizin nasıl bu kadar batma noktasında alacağınız olabiliyor?
    Allah hayırlı müşteri versin...

• hsn_33 kullanıcısına yanıt
    Bakım + üst motor temizliği 40 tl

• overhead O kullanıcısına yanıt
    Eski müşteriler ve firmalar yıllardır çalıştığımız kişiler bi ara veririm şuan nakit yok dediği için . Bizde kıramadığımız için durum buraya kadar geldi . Şimdi adamı arıyorum abi 2000 tl borcun var diyorum. Adam bana abi ben o parayı yedim ihtiyacım vardı diyor. Gülermisin ağlarmısın.

• Dükkan nerde?
  • Şaşmaz da

• quote:

Orijinalden alıntı: colt1905

Şaşmaz da

Pm den adres atarsaniz ziyaret ederim.

• Tabiki buyrun çay ikram edelim

• quote:

Şaşmaz da
    megane 1 karter yağ sızdırıyor, tamiri ortalama ne kadar olur? 2.0 8v f3r motor
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle karter contasından kaçırıyordur işçilik 50 tl + karter contası. Contanın fiyatı 30 40 lira civarıdır diye tahmin ediyorum

• serseri006 kullanıcısına yanıt
    Ama ihmal etmeyin 100 liralık masraf size bi anda 6000-7000 tl yi bulabilir dikkat edin

• Özelden adres verirsen bende bir uğramak isterim, malum şaşmazda insan bulmak zor.
  • quote:

Ama ihmal etmeyin 100 liralık masraf size bi anda 6000-7000 tl yi bulabilir dikkat edin
    Açık Adres rica edebilirmiyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.