Şimdi Ara

ANKARADA MASTER YAPMAK İSTİYORUM, AKIL ALMAM LAZIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
8
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> ANKARADA MASTER YAPMAK İSTİYORUM, AKIL ALMAM LAZIM..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2380 Mesaj
    merhaba arkadaşlar, 2011 bahar döneminde bilkent üni - işletme den mezun oldum, şimdi özel sektör de çalışıyorum.. Askerliğimi 2013 e kadar tecil ettirdim, seneye eylül ayında master yapmak istiyorum.. ortalamam 2.38.. sizce bu ortalama ile devlet üniversitesinde master yapma şansım varmıdır? eğer yoksa, devamsızlığa çok önem vermeyen ve öğrenciyi çok sıkmayan özel bir üniversitede master yapmak istiyorum.. hangisi olabilir? fiyatı da diğer ünilere göre çok yüksek olmasa iyi olur.. Deneyimli büyüklerimin tecrübelerine ve yol göstermelerine ihtiyacım var.. teşekkür ederim..

|
    |

DH Body Builders + DH Fight Club [Boxing]
  • Yüzbaşı
    480 Mesaj
    konuyla alakası yok ama merak ettim mezun olur olmaz nerde çalışmaya başladın ,söylendiği gibi bilkent işletmeden mezun olanlar bu kadar çabuk iş bulabiliyor mu? Son olarak işe başlarken maaşların durumu nasıl?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    aile şirketimizde işe başladım ben, maaşım ortalama aylık 1250 civarı, ama burdan önce 2-3 iş görüşmesine gittim, ortalama 900lerde 1-2 yer olur dedi.. yani anlicağınız bilkentte olsa, askerlik durumu ve iş tecrübesi çok önemli..
    |
    |

• Yüzbaşı
    480 Mesaj
    işe başlarken not ortalaması ne kadar önemli mesala senin ortalaman 2,3 değilde 3 olsaydı başlangıç maasın 2000 olur muydu? Bide sen şirkette hangi pozisyonda çalısıyosun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

• Teğmen
    148 Mesaj
    Devlet üniversitelerinde 2. öğretim ücretli master programları var. Onlara kabulde not ortalamasına pek bakmıyorlar, MBA programları da öyledir genelde. Kredi başına ücretli olduğun için kabul sorunu yaşamazsın çok fazla. Örneğin Ankara SBF'de yüksek lisans yapabilirsin, not ortalamasını önemsemiyorlar, senden düşük not ortalamalı bir arkadaşım kabul almıştı. Çeşitli yüksek lisans programları var araştır derim.
    |
    |
    |
    |

• Teğmen
    148 Mesaj
    Hangi alanlarda master düşünüyorsun? Ankara'da mesela İktisadi ve Mali Analiz programı var, sana uygun olabilir.
    |
    |
1
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.